Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
04.08.2001 - Oberstdorf (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Georg Späth Niemcy 97.5 97.0 259.5
2 Heung Chul Choi Korea Pd. 96.0 95.0 249.0
3 Wojciech Skupień Polska 93.0 95.0 246.0
4 Marcin Bachleda Polska 93.0 93.0 241.0
5 Primoz Peterka Słowenia 93.0 92.5 239.0
6 Ildar Fatchullin Rosja 89.0 95.0 238.5
7 Roland Audenrieth Niemcy 92.0 94.5 238.0
8 Alan Alborn USA 91.0 95.5 237.5
  Simon Ammann Szwajcaria 90.0 94.0 237.5
  Seou Choi Korea Pd. 91.5 94.5 237.5
11 Jakub Hlava Czechy 91.5 92.0 235.5
  Anton Kalinitschenko Rosja 92.5 92.5 235.5
  Andreas Küttel Szwajcaria 89.0 92.5 235.5
14 Jörg Ritzerfeld Niemcy 89.5 93.5 234.5
15 Marco Steinauer Szwajcaria 91.5 91.0 234.0
16 Michael Neumayer Niemcy 92.5 90.5 233.0
  Michal Dolezal Czechy 91.5 90.5 233.0
18 Maxim Polunin Kazachstan 89.5 92.0 232.0
  Jakub Jiroutek Czechy 89.5 92.0 232.0
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 89.5 92.5 232.0
21 Tomasz Pochwała Polska 89.0 92.5 231.0
22 Łukasz Kruczek Polska 90.0 92.0 230.5
23 Aurelien Ducroz Francja 89.5 91.0 230.0
24 Kai Bracht Niemcy 89.0 90.5 228.5
25 Robert Kranjec Słowenia 89.5 90.0 228.0
26 Uros Kocnik Słowenia 91.0 89.0 227.5
27 Stanislav Filimonov Kazachstan 89.0 91.0 227.0
28 Markus Eigentler Austria 90.5 88.5 226.5
29 Daniel Forfang Norwegia 89.5 91.0 226.0
  Manuel Fettner Austria 88.0 90.5 226.0
31 Bard Naess Norwegia 88.5 89.0 223.5
32 Leif Frey Niemcy 89.5 89.5 223.0
33 Bine Norcic Słowenia 85.5 90.5 217.0
  Grzegorz ¦liwka Polska 88.5 86.0 217.0
35 Stephan Hocke Niemcy 96.0 90.0 216.5
  Gorazd Robnik Słowenia 85.0 90.0 216.5
37 Bernhard Metzler Austria 84.0 90.0 215.5
38 Hans Petrat Niemcy 85.0 90.0 215.0
39 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 88.5 86.0 214.5
40 Gasper Cavlovic Słowenia 87.5 86.0 213.5
41 Kristoffer Jaafs Szwecja 88.0 86.0 212.5
42 Stefan Thurnbichler Austria 86.5 85.0 211.5
43 Tom Age Aarnes Norwegia 86.0 86.0 210.0
44 Jan Matura Czechy 84.0 86.0 208.0
  Michael Möllinger Niemcy 85.5 86.0 208.0
46 Ferdinand Bader Niemcy 86.0 85.0 207.0
47 Stefan Pieper Niemcy 86.0 85.0 206.5
48 Matej Uram Słowacja 84.0 85.0 204.5
  Bine Zupan Słowenia 85.5 85.5 204.5
  Boy van Baarle Holandia 86.5 82.5 204.5
51 Chil-Ku Kang Korea Pd. 85.0 83.5 201.5
52 Jens Braennlund Szwecja 83.5   101.5
  Michael Wagner Niemcy 84.5   101.5
54 Rickard Froeier Szwecja 85.0   101.0
55 Jaan Juris Estonia 84.0   100.5
  Brendan Doran USA 84.0   100.5
57 Emil Westberg Szwecja 83.5   100.0
  Alexander Korobov Kazachstan 83.0   100.0
59 Martin Mesik Słowacja 83.5   99.0
60 Christian Nagiller Austria 83.0   98.5
  Alexey Silaev Rosja 84.0   98.5
  Balthasar Schneider Austria 83.0   98.5
  Clint Jones USA 83.0   98.5
64 Dmitry Chvykov Kirgistan 83.5   97.5
  Tomisław Tajner Polska 82.0   97.5
  Antoine Guignard Szwajcaria 83.0   97.5
67 Kakhaber Tsakadze Gruzja 83.5   97.0
68 Robert Mateja Polska 82.0   96.5
69 Pavel Gaiduk Kazachstan 82.0   95.5
70 Christoph Grillhoesl Niemcy 84.0   95.0
71 Dusan Orsula Słowacja 81.0   94.0
72 Alexandr Diadula Białoru¶ 80.5   93.0
73 Maximilian Mechler Niemcy 80.5   92.5
74 Emmanuel Chedal Francja 80.5   92.0
  Marco Daescher Szwajcaria 80.0   92.0
  Dirk Else Niemcy 80.0   92.0
77 Sigurd Pettersen Norwegia 80.0   91.5
  Pavel Fizek Czechy 80.0   91.5
79 Francois Braud Francja 80.0   90.5
  Ivan Kozlov Ukraina 80.5   90.5
  Marc Vogel Szwajcaria 79.5   90.5
  Gennadi Chizhov Rosja 79.0   90.5
  Jan Zelencik Słowacja 81.0   90.5
84 Alexander Belov Rosja 80.5   89.5
85 Florian Liegl Austria 80.0   88.0
86 Didier Mollard Francja 80.0   87.5
  Uli Basler Niemcy 78.0   87.5
88 Valery Kobelev Rosja 78.5   87.0
89 Glynn Pedersen Wielka Brytania 79.0   85.5
90 Niels de Groot Holandia 78.0   83.5
91 Martin Auer Niemcy 75.0   81.5
92 Denis Chikine Rosja 75.5   80.0
93 Volodymyr Boshchuk Ukraina 75.5   79.5
94 Jan Mazoch Czechy 74.5   79.0
95 Emil Ignatov Bułgaria 73.5   77.5
  Dimitri Afanasenko Białoru¶ 74.0   77.5
97 Mathias Hafele Austria 76.0   76.5
  Maxime Remy Francja 73.5   76.5
99 Markus Winterhalder Niemcy 75.0   76.0
  Jouko Hein Estonia 72.5   76.0
101 Andrej Lyskovec Białoru¶ 73.5   75.5
102 Evgeni Plekhov Rosja 72.0   72.0
103 Jeroen Nikkel Holandia 70.5   70.5
104 Igor Boychuk Ukraina 70.5   70.0
105 Billy Chedal Francja 72.0   69.0
106 Nikolay Karpenko Kazachstan 69.0   66.5
107 Arnauld Brissinger Francja 67.0   62.0
108 Maxime Laheurte Francja 69.0   61.5
109 Johan Munters Szwecja 69.0   59.5
110 Georgi Zharkov Bułgaria 68.0   59.0
111 Ciprian Ionita Rumunia 65.5   51.5
112 Radu Otelea Rumunia 52.0   29.0

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich