TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
17.11.2001 - Kuusamo (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ylijärvi Finlandia 129.0 128.0 259.1
2 Alan Alborn USA 124.5 130.5 253.0
3 Lassi Huuskonen Finlandia 128.0 127.5 252.9
4 Akseli Kokkonen Finlandia 127.0 121.5 242.3
5 Roberto Cecon Włochy 128.0 122.0 242.0
6 Kimmo Yliriesto Finlandia 110.5 127.5 219.4
7 Daniel Forfang Norwegia 125.0 110.5 215.4
8 Pasi Ahonen Finlandia 112.0 121.0 210.9
9 Clint Jones USA 120.0 112.5 208.5
10 Andreas Küttel Szwajcaria 117.5 113.5 208.3
11 Jakub Janda Czechy 107.0 121.0 202.9
12 Trond-Arild Evensen Norwegia 122.0 107.0 198.2
13 Marco Steinauer Szwajcaria 121.0 105.0 197.3
14 Sylvain Freiholz Szwajcaria 121.5 103.5 196.0
15 Pekka Salminen Finlandia 126.0 101.0 195.1
16 Simon Ammann Szwajcaria 113.5 109.0 192.5
17 Janne Happonen Finlandia 122.0 101.0 184.9
18 Reinhard Schwarzenberger Austria 111.5 106.5 180.9
19 Jakub Jiroutek Czechy 118.5 100.5 180.7
20 Martin Mesik Słowacja 116.0 105.5 179.7
21 Tuukka Lemola Finlandia 111.0 107.0 179.4
22 Lauri Hakola Finlandia 109.0 106.5 174.9
23 Kalle Keituri Finlandia 111.5 102.0 174.3
24 Michal Dolezal Czechy 122.5 95.5 172.4
25 Pasi Hyytiae Finlandia 105.0 107.0 170.6
26 Jani Moisander Finlandia 103.5 109.5 168.4
27 Bernhard Metzler Austria 117.5 94.0 166.2
  Arttu Lappi Finlandia 105.0 106.5 166.2
29 Kristian Brenden Norwegia 122.0 92.0 165.7
30 Havard Lie Norwegia 103.5 108.5 165.1
31 Juha Miettinen Finlandia 104.5 101.0 156.9
32 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 103.0 102.5 156.4
33 Thomas Hörl Austria 108.0 98.5 151.7
34 Markus Eigentler Austria 107.5 96.5 150.7
35 Hannu Alakunnas Finlandia 101.5 100.5 149.6
36 Akseli Lajunen Finlandia 100.5 105.5 149.3
37 Herman Huczkowski Finlandia 98.0 103.5 147.2
38 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 105.5 94.5 143.5
39 Matej Uram Słowacja 104.0 94.0 142.4
40 Sigurd Pettersen Norwegia 103.5 97.0 138.9
41 Mika Ahonen Finlandia 99.0 98.0 137.1
42 Ivan Kozlov Ukraina 98.0 98.0 135.8
43 Keijo Hyttinen Finlandia 101.0 94.0 135.5
44 Dusan Orsula Słowacja 101.0 92.0 124.9
45 Jakub Hlava Czechy 96.0 93.0 122.7
46 Denis Chikine Rosja 102.5 87.0 120.6
47 Jan Zelencik Słowacja 96.0 84.0 99.5
48 Jarkko Heikkonen Finlandia 93.5 87.5 97.8
49 Johan Munters Szwecja 105.5 74.5 93.0
50 Petr Chaadaev Białoru¶ 98.0 78.0 90.3
51 Igor Boychuk Ukraina 90.0   50.5
52 Antti Pesonen Finlandia 90.5   50.4
53 Glynn Pedersen Wielka Brytania 87.0   45.6
54 Kristoffer Jaafs Szwecja 89.0   44.2
55 Volodymyr Boshchuk Ukraina 88.5   40.3
56 Gennadi Chihov Rosja 84.0   38.7
57 Petteri Vaeaenaenen Finlandia 81.0   33.3
58 Jouni Teikari Finlandia 80.0   32.0
59 Rickard Froeier Szwecja 80.0   26.5
60 Miroslav Formanek Słowacja 78.0   22.9
61 Evgeni Plekhov Rosja 66.0   -1.7

« Puchar Kontynentalny 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2001/2002

Puchar Kontynentalny 2001/2002

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »