Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
16.03.1996 - Planica (Słowenia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Sven Hannawald Niemcy 128.0 132.0 269.5
2 Hansjörg Jäkle Niemcy 127.0 126.0 256.9
3 Frode Haare Norwegia 126.0 125.5 250.7
4 Alexander Herr Niemcy 126.0 123.5 237.1
5 Jure Radelj Słowenia 122.5 117.0 231.6
6 Michael Kury Austria 118.5 117.5 222.3
7 Oeyvind Berg Norwegia 120.0 116.0 219.3
8 Stein-Henrik Tuff Norwegia 114.0 117.0 214.3
9 Werner Rathmayr Austria 117.0 112.0 211.2
10 Damjan Fras Słowenia 116.5 113.0 211.1
11 Ronny Hornschuh Niemcy 121.5 122.0 204.8
12 Ingemar Mayr Austria 113.5 110.0 198.8
13 Stephan Zuend Szwajcaria 112.5 111.0 198.3
14 Pavel Vechet Czechy 111.0 113.0 198.2
15 Matjaz Zupan Słowenia 113.0 105.0 187.9
16 Nicolas Gaide Francja 113.0 106.0 186.2
17 Martin Trunz Szwajcaria 106.0 111.5 186.0
18 Simen Berntzen Norwegia 110.0 102.5 176.0
19 Matija Stegnar Słowenia 102.0 108.0 168.0
20 Matjaz Kladnik Słowenia 106.0 99.0 163.0
21 Aleksandr Sinyavsky Białoru¶ 103.0 103.0 162.8
  Christof Birchler Szwajcaria 103.0 103.0 162.8
23 Richard Foldl Austria 109.0 97.0 153.3
  Dmitri Chvykov Kazachstan 95.0 111.0 153.3
25 Rok Polajnar Słowenia 95.0 103.0 146.9
26 Vladimir Rosko Słowacja 106.0 95.0 145.8
27 Mathias Witter Niemcy 103.5 96.0 145.6
28 Matej Hribar Słowenia 95.0 104.0 139.7
29 Lucas Chevalier-Girod Francja 98.0 96.0 134.2
30 Jani Salo Finlandia 87.0 103.0 131.5
31 Robert Mateja Polska 95.0 101.0 131.3
32 Primoz Kopac Słowenia 95.0 98.0 130.9
33 Ivo Pertile Włochy 96.0 93.0 130.2
34 Tomaz Murko Słowenia 94.0 93.0 129.1
35 Martin Schmitt Niemcy 98.0 93.0 123.3
36 Dirk Else Niemcy 101.0 88.0 121.7
37 Jerome Gay Francja 109.0 81.0 121.0
38 Yannick Revuz Francja 71.0 112.0 110.4
39 Zoran Zupancic Słowenia 88.5 96.0 108.6
40 Rico Parpan Szwajcaria 89.0 91.5 105.9
41 Marko Bogataj Słowenia 98.0 81.5 105.6
42 Zbynek Krompolc Czechy 83.5 93.0 103.7
43 Mirosław Grzybowski Polska 91.0 80.0 94.8
44 Marko Cerar Słowenia 86.5 85.5 85.6
45 Jakub Janda Czechy 81.5 81.0 78.0
46 Robert Kopusar Słowenia 78.5 88.0 75.7
47 Sascha Ruf Szwajcaria 80.0 85.0 75.5
48 Arturo Samara Hiszpania 84.0 75.0 72.2
49 Miha Erzen Słowenia 79.5 80.0 71.6
50 Maxim Polunin Kazachstan 80.0 83.0 70.9
51 Uroz Rakovec Słowenia 78.0 79.5 67.0
52 Primoz Delavec Słowenia 80.5 78.0 61.3
53 Jaka Eniko Słowenia 81.0 69.0 42.0
54 Cvetan Ignatov Bułgaria 72.0 73.0 34.5

« Puchar Kontynentalny 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1995/1996

Puchar Kontynentalny 1995/1996

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich