Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
14.03.1996 - Zao (Japonia) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hideharu Miyahira Japonia 83.0 83.0 219.0
2 Frank Reichel Niemcy 83.5 77.5 211.5
3 Kai Bracht Niemcy 78.5 81.5 210.0
4 Kazuya Yoshioka Japonia 83.0 77.5 209.5
5 Gerhard Schallert Austria 79.5 79.5 209.0
6 Masayuki Sato Japonia 81.5 80.0 208.5
  Katsutoshi Chiba Japonia 81.5 78.0 208.5
8 Hitoshi Sakurai Japonia 81.5 78.0 205.0
9 Kazuhiro Higashi Japonia 77.5 83.5 202.5
10 Seiji Ikegami Japonia 78.0 77.0 199.5
11 Naoto Ito Japonia 80.5 76.0 198.0
12 Shingo Ueno Japonia 81.5 73.5 197.0
13 Shinichiro Saito Japonia 76.0 76.5 195.5
14 Jun Shibuya Japonia 76.0 76.0 195.0
15 Shinya Tsurumaki Japonia 76.5 77.5 194.5
  Takayuki Obora Japonia 77.0 78.5 194.5
17 Keisuke Sugiyama Japonia 78.0 74.0 194.0
  Hirofumi Origasa Japonia 76.0 77.0 194.0
19 Egil Groenn Norwegia 77.0 73.0 189.0
20 Jussi Hautamäki Finlandia 77.0 74.0 186.5
21 Yukio Sakano Japonia 76.0 73.0 186.0
22 Yasuhiko Ota Japonia 76.0 73.0 184.0
23 Masato Mori Japonia 76.0 75.0 182.0
24 Sota Okamura Japonia 75.0 73.0 181.0
25 Hiroki Uesugi Japonia 78.0 68.0 178.0
26 Takekazu Ohta Japonia 70.0 74.5 174.0
27 Takuya Takeuchi Japonia 72.0 71.0 171.0
  Reto Kaelin Szwajcaria 74.5 71.0 171.0
29 Terumi Sugimoto Japonia 72.5 70.0 170.5
30 Akihiro Higashi Japonia 73.0 70.5 169.5
31 Toru Maruta Japonia 74.0 69.0 165.0
32 Tsutomu Chiba Japonia 72.0 68.5 164.5
33 Hiroyuki Saito Japonia 68.5 72.0 163.5
34 Masaharu Aoki Japonia 70.0 70.0 162.5
35 Yusuke Kaneko Japonia 76.0 64.5 160.5
36 Tomokazu Kuriyama Japonia 71.0 69.0 159.5
37 Yutaka Katayama Japonia 72.0 65.5 157.0
38 Takanori Oikawa Japonia 67.0 67.5 150.0
39 Suguru Miyazaki Japonia 74.0 61.0 146.0
40 Yasuhiro Shibata Japonia 70.0 62.0 145.5
41 Yoshiharu Ikeda Japonia 76.0 58.5 145.0
42 Takashi Endo Japonia 65.5 66.0 141.5
43 Jinichi Taguchi Japonia 59.5 71.0 139.5
44 Yasuhiro Tsuruta Japonia 61.5 69.5 139.0
45 Masahi Katayama Japonia 61.0 61.0 122.5
46 Mamoru Ogata Japonia 56.0 61.0 111.5
47 Naoki Honma Japonia 57.5 55.5 96.0
48 Tatsu Tatenuma Japonia 54.0 54.0 86.5

« Puchar Kontynentalny 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1995/1996

Puchar Kontynentalny 1995/1996

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andreas Bauer (1964)
Gasper Juvan (1985)
Najbliższe zawody
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
27 stycznia 2022 (czwartek)
18:00
P¦ Willingen
odprawa techniczna K/M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
dzisiaj
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
dzisiaj
17:00
Eurosport 1
LIVE
dzisiaj
19:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
15:45
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu ¦wiata w Titisee-Neustadt - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich