Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
29.01.2022, godz. 10:45
Zakopane HS-104
FIS Cup K
10.12.1995 - Brotterode (Niemcy) K-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kent Johanssen Norwegia 105.0 106.0 260.5
2 Ronny Hornschuh Niemcy 109.0 99.5 253.0
3 Oeyvind Berg Norwegia 104.0 102.0 246.5
4 Jure Radelj Słowenia 104.0 99.0 243.5
5 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 103.0 98.5 238.0
6 Alexander Herr Niemcy 102.0 96.5 236.0
7 Jussi Hautamäki Finlandia 100.0 100.5 235.0
8 Simen Berntzen Norwegia 100.0 95.0 228.0
9 Robert Putzer Austria 98.0 95.5 226.0
  Hideharu Miyahira Japonia 102.5 94.0 226.0
11 Stein-Henrik Tuff Norwegia 104.0 92.0 225.0
12 Haavard Lie Norwegia 96.0 96.0 215.5
13 Masayuki Sato Japonia 102.0 87.5 213.5
14 Pavel Vechet Czechy 97.5 91.5 211.0
15 Kjetil Moen Norwegia 95.0 92.0 208.5
16 Keisuke Sugiyama Japonia 95.0 90.5 207.5
17 Martin Schmitt Niemcy 96.5 90.0 206.5
18 Christian Reinthaler Austria 95.0 91.5 206.0
19 Noritaka Kasama Japonia 96.0 89.0 204.5
20 Andrej Verveikin Kazachstan 93.0 95.0 203.5
21 Stephan Zuend Szwajcaria 96.0 87.0 202.0
22 Reto Kaelin Szwajcaria 91.0 95.0 201.5
23 Herve Perret Francja 91.0 92.5 200.5
24 Werner Rathmayr Austria 98.5 84.5 200.0
25 Jan Balcar Czechy 91.0 90.0 194.5
26 Katsutoshi Chiba Japonia 90.0 91.0 193.5
27 Pekka Niemelä Finlandia 95.0 85.0 192.5
28 Dmitri Chvykov Kazachstan 89.0 90.0 191.5
29 Jerome Gay Francja 90.0 86.5 187.5
30 Alexander Mueller Niemcy 91.0 85.0 187.0
31 Klaus Allgayer Niemcy 84.5 92.5 186.5
32 Yannick Revuz Francja 91.0 84.5 180.0
  Michal Dolezal Czechy 92.5 85.0 180.0
34 Ruddy Jardine Francja 89.0 84.5 179.5
35 Akira Higashi Japonia 93.0 80.5 177.5
36 Aleksander Bojda Polska 88.0 85.0 177.0
37 Richard Foldl Austria 87.0 86.5 176.0
38 Petr Ondruch Czechy 83.5 87.5 173.0
39 Shinya Tsurumaki Japonia 90.0 80.5 172.0
  Robert Moser Austria 88.0 84.0 172.0
41 Mathias Witter Niemcy 89.0 80.0 168.0
42 Ladislav Dluhos Czechy 85.0 81.5 163.5
43 Magnus Oeverby Norwegia 85.5 79.0 159.0
44 Christian Hofreiter Niemcy 87.5 79.5 158.5
45 Christof Birchler Szwajcaria 84.5 80.0 157.0
46 Nicolas Gaide Francja 85.0 77.5 155.5
47 Alexander Briest Niemcy 87.5 75.0 152.0
48 Dirk Else Niemcy 85.5 75.0 145.5
49 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 90.0 67.0 138.5
50 Pascal Ochsner Szwajcaria 85.5 70.0 136.5
51 Adolf Grugger Austria 82.5   81.0
52 Steven Miehe Niemcy 82.0   80.5
53 Gallien Jourdanney Francja 82.5   80.0
54 Axel Malcher Niemcy 84.0   79.5
55 Christian Samitz Austria 81.5   78.0
  Kai Bracht Niemcy 81.5   78.0
57 Łukasz Kruczek Polska 81.5   77.0
  Jakub Hlava Czechy 80.5   77.0
59 Maxim Polunin Kazachstan 81.0   76.0
  Pavel Gaiduk Kazachstan 80.5   76.0
61 Mirosław Grzybowski Polska 79.5   72.0
62 Andrzej Młynarczyk Polska 78.5   71.5
63 Rickard Froeier Szwecja 78.5   70.5
64 Rok Polajnar Słowenia 78.0   70.0
65 Stefan Metzler Austria 78.0   69.5
66 Johan Munters Szwecja 77.5   68.5
67 Mathieu Menanteau Francja 77.5   68.0
68 Olaf Hegenbarth Niemcy 77.0   67.5
69 Michael Schreiber Niemcy 77.5   66.5
70 Alexander Korobov Kazachstan 76.0   65.5
71 Thomas Sappl Niemcy 75.5   65.0
  Anthony Delaup Francja 76.0   65.0
73 Rico Parpan Szwajcaria 75.5   64.0
  Kairat Biekenov Kazachstan 75.0   64.0
75 Yusuke Kaneko Japonia 74.0   61.5
76 Pasi Huttunen Finlandia 75.5   61.0
77 Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 72.5   58.5
78 Marian Mesik Słowacja 71.5   56.0
79 Georg Späth Niemcy 70.0   53.0
  Stanislav Filimonov Kazachstan 70.0   53.0
81 Johan Nilsson Szwecja 66.5   49.5
82 Jakub Janda Czechy 66.0   48.5
83 Jan Halvardsson Szwecja 64.5   48.0
84 Michael Möllinger Niemcy 64.5   47.5
85 Peter van Hal Holandia 61.0   47.0
86 Dusan Orsula Słowacja 69.0   46.0
87 Lubomir Hadvicak Słowacja 53.0   45.5
88 Christian Sappl Niemcy 65.0   45.0
89 Arturo Samara Hiszpania 63.5   44.0
90 Jonas Westberg Szwecja 61.0   42.5
91 Maarten Homann Holandia 55.5   41.5
92 David Caballero Hiszpania 58.0   41.0
93 Marko Bogataj Słowenia 67.0   40.5

« Puchar Kontynentalny 1995/1996 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1995/1996

Puchar Kontynentalny 1995/1996

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dzi¶ urodziny obchodz±:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczę¶liwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2022 (pi±tek)
10:30
P¦ Willingen
11:40
P¦ Willingen
12:15
P¦ Willingen
13:30
P¦ Willingen
14:20
P¦ Willingen
16:00
P¦ Willingen
18:30
P¦ Willingen
20:00
FIS Cup Zakopane
29 stycznia 2022 (sobota)
08:45
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (1)
09:30
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening K (2)
10:45
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. K
12:00
P¦ Willingen
seria próbna K
13:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (1)
15:00
P¦ Willingen
seria próbna M
15:00
FIS Cup Zakopane
oficjalny trening M (2)
16:00
P¦ Willingen
konkurs ind. M
16:30
FIS Cup Zakopane
konkurs ind. M
30 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
FIS Cup Zakopane
seria próbna K
09:00
P¦ Willingen
prolog K
10:00
P¦ Willingen
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
21:40
TTV Prosto ze skoczni
dzisiaj
22:25
Metro Kroniki Pucharu ¦wiata w skokach narciarskich
dzisiaj
22:44
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
dzisiaj
22:45
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:29
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
LIVE
jutro
01:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Willingen, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport w Player.pl Titisee-Neustadt | 1. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich