Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
09.04.1989 - Strbske Pleso (Czechosłowacja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 89.0 86.5 223.9
2 Harald Rodlauer Austria 88.0 85.0 216.9
3 Roberto Cecon Włochy 85.5 85.5 214.5
4 Jan Kowal Polska 84.0 88.0 214.2
5 Pavel Ploc Czechosłowacja 87.0 85.0 213.7
  Jiri Parma Czechosłowacja 86.5 83.0 213.7
7 Martin Svagerko Czechosłowacja 84.0 86.0 212.3
8 Benz Hauswirth Szwajcaria 86.5 83.5 210.8
9 Carlo Pinzani Włochy 81.5 88.5 210.3
10 Primoz Kopac Jugosławia 86.0 81.5 208.8
11 Sandro Sambugaro Włochy 85.0 83.0 208.4
12 Virginio Lunardi Włochy 86.5 81.0 208.3
  Jiri Malec Czechosłowacja 85.0 85.0 208.3
14 Goran Janus Jugosławia 85.0 82.0 208.2
  Werner Haim Austria 78.0 89.0 208.2
16 Tomaz Dolar Jugosławia 82.5 83.0 207.4
17 Franz Wiegele Austria 82.0 96.0 206.9
18 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 80.5 84.0 206.2
19 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 83.0 83.0 205.0
20 Oliver Strohmaier Austria 80.0 85.0 203.8
21 Primoz Triplat Jugosławia 81.0 84.0 203.3
22 Samuel Anthamatten Szwajcaria 80.0 86.0 202.5
23 Miroslav Danek Czechosłowacja 80.5 84.5 201.8
24 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 81.0 80.5 200.6
25 Rene Kummerloew NRD 81.0 82.0 200.4
26 Stanislav Vasko Czechosłowacja 85.0 78.0 199.9
27 Werner Schuster Austria 81.0 82.0 198.9
28 Tomas Portyk Czechosłowacja 79.5 82.0 198.1
29 Stephan Zuend Szwajcaria 86.5 77.5 197.6
30 Stefan Horngacher Austria 80.5 82.5 195.9
31 Miroslav Polak Czechosłowacja 77.0 83.0 194.8
32 Jiri Raska jr Czechosłowacja 77.5 79.5 191.7
33 Roman Kovac Czechosłowacja 81.0 78.0 191.6
34 Tomas Ploc Czechosłowacja 79.0 81.5 189.9
35 Andre Steinert NRD 79.0 80.5 188.2
36 Rolf Schilli RFN 83.0 75.0 187.9
37 Frantisek Jez Czechosłowacja 77.5 77.0 185.7
38 Miroslav Simek Czechosłowacja 77.5 76.5 183.6
39 Ivan Sindler Czechosłowacja 76.5 75.0 174.1
  Saso Komovec Jugosławia 77.5 74.0 174.1
41 Zacharij Sotirov Bułgaria 73.0 77.5 171.4
42 Michele Martina Włochy 70.0 80.5 169.4
43 Tomas Raszka Czechosłowacja 75.5 72.5 168.4
44 Andraz Kopac Jugosławia 73.5 73.0 164.1
45 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 73.0 73.5 163.6
46 Heiko Bauer NRD 69.0 75.0 163.1
47 Andre Kiesewetter NRD 78.0 82.5 162.4
48 Gerd Siegmund NRD 72.0 72.5 161.2
49 Marco Gohlke Niemcy 71.0 72.0 160.9
50 Andreas Scherer RFN 77.5 67.0 157.2
  Alojzy Moskal Polska 77.0 80.0 157.2
52 Wolfgang Margreiter Austria 71.0 70.0 155.5
53 Jiri Vaverka Czechosłowacja 68.5 71.0 151.7
54 Gabor Geller Węgry 63.5 68.5 137.7
55 Peter Petrov Bułgaria 64.0 64.0 133.4
56 Maryn Nikolow Bułgaria 63.5 60.5 122.1
57 Gyula Szigeti Węgry 62.0 58.5 115.4
58 Bertalan Geller Węgry 54.0 53.5 94.8

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich