Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
09.04.1989 - Strbske Pleso (Czechosłowacja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 89.0 86.5 223.9
2 Harald Rodlauer Austria 88.0 85.0 216.9
3 Roberto Cecon Włochy 85.5 85.5 214.5
4 Jan Kowal Polska 84.0 88.0 214.2
5 Pavel Ploc Czechosłowacja 87.0 85.0 213.7
  Jiri Parma Czechosłowacja 86.5 83.0 213.7
7 Martin Svagerko Czechosłowacja 84.0 86.0 212.3
8 Benz Hauswirth Szwajcaria 86.5 83.5 210.8
9 Carlo Pinzani Włochy 81.5 88.5 210.3
10 Primoz Kopac Jugosławia 86.0 81.5 208.8
11 Sandro Sambugaro Włochy 85.0 83.0 208.4
12 Virginio Lunardi Włochy 86.5 81.0 208.3
  Jiri Malec Czechosłowacja 85.0 85.0 208.3
14 Goran Janus Jugosławia 85.0 82.0 208.2
  Werner Haim Austria 78.0 89.0 208.2
16 Tomaz Dolar Jugosławia 82.5 83.0 207.4
17 Franz Wiegele Austria 82.0 96.0 206.9
18 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 80.5 84.0 206.2
19 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 83.0 83.0 205.0
20 Oliver Strohmaier Austria 80.0 85.0 203.8
21 Primoz Triplat Jugosławia 81.0 84.0 203.3
22 Samuel Anthamatten Szwajcaria 80.0 86.0 202.5
23 Miroslav Danek Czechosłowacja 80.5 84.5 201.8
24 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 81.0 80.5 200.6
25 Rene Kummerloew NRD 81.0 82.0 200.4
26 Stanislav Vasko Czechosłowacja 85.0 78.0 199.9
27 Werner Schuster Austria 81.0 82.0 198.9
28 Tomas Portyk Czechosłowacja 79.5 82.0 198.1
29 Stephan Zuend Szwajcaria 86.5 77.5 197.6
30 Stefan Horngacher Austria 80.5 82.5 195.9
31 Miroslav Polak Czechosłowacja 77.0 83.0 194.8
32 Jiri Raska jr Czechosłowacja 77.5 79.5 191.7
33 Roman Kovac Czechosłowacja 81.0 78.0 191.6
34 Tomas Ploc Czechosłowacja 79.0 81.5 189.9
35 Andre Steinert NRD 79.0 80.5 188.2
36 Rolf Schilli RFN 83.0 75.0 187.9
37 Frantisek Jez Czechosłowacja 77.5 77.0 185.7
38 Miroslav Simek Czechosłowacja 77.5 76.5 183.6
39 Ivan Sindler Czechosłowacja 76.5 75.0 174.1
  Saso Komovec Jugosławia 77.5 74.0 174.1
41 Zacharij Sotirov Bułgaria 73.0 77.5 171.4
42 Michele Martina Włochy 70.0 80.5 169.4
43 Tomas Raszka Czechosłowacja 75.5 72.5 168.4
44 Andraz Kopac Jugosławia 73.5 73.0 164.1
45 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 73.0 73.5 163.6
46 Heiko Bauer NRD 69.0 75.0 163.1
47 Andre Kiesewetter NRD 78.0 82.5 162.4
48 Gerd Siegmund NRD 72.0 72.5 161.2
49 Marco Gohlke Niemcy 71.0 72.0 160.9
50 Andreas Scherer RFN 77.5 67.0 157.2
  Alojzy Moskal Polska 77.0 80.0 157.2
52 Wolfgang Margreiter Austria 71.0 70.0 155.5
53 Jiri Vaverka Czechosłowacja 68.5 71.0 151.7
54 Gabor Geller Węgry 63.5 68.5 137.7
55 Peter Petrov Bułgaria 64.0 64.0 133.4
56 Maryn Nikolov Bułgaria 63.5 60.5 122.1
57 Gyula Szigeti Węgry 62.0 58.5 115.4
58 Bertalan Geller Węgry 54.0 53.5 94.8

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
13:00
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
15:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
15:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
15:45
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 1
dzisiaj
16:15
Eurosport w Player.pl Studio przed konkursem
dzisiaj
16:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
16:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
16:30
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 2
dzisiaj
17:05
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
dzisiaj
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - konkurs duetów seria 1
dzisiaj
17:50
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich