Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
23.03.1989 - Szczyrk (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Kowal Polska 84.0 84.5 222.2
2 Frantisek Jez Czechosłowacja 79.5 83.5 216.1
3 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 81.5 83.5 215.5
4 Bogdan Papierz Polska 82.5 80.5 212.6
5 Ulf Findeisen NRD 79.0 80.5 208.4
6 Jarosław M±dry Polska 80.0 79.5 206.9
7 Jiri Raska jr Czechosłowacja 76.5 81.5 206.6
8 Ingo Lesser NRD 76.5 83.5 206.5
9 Miroslav Danek Czechosłowacja 79.0 79.5 203.7
10 Stephan Zuend Szwajcaria 77.5 80.5 200.1
11 Ernst Boesch Szwajcaria 77.0 77.5 199.9
12 Roman Groński Polska 75.0 83.5 199.2
13 Gerd Siegmund NRD 76.0 78.5 198.4
14 Sergej Misjeev ZSRR 77.0 77.0 192.8
15 Alexander Lysov ZSRR 74.5 77.0 190.2
16 Alojzy Moskal Polska 75.5 74.0 188.9
17 Roman Kovac Czechosłowacja 73.5 77.5 187.7
18 Zbigniew Malik Polska 73.5 77.0 186.6
19 Rene Kummerloew NRD 75.5 73.5 184.8
20 Jiri Razl Czechosłowacja 74.0 75.0 182.8
21 Damian Brantschen Szwajcaria 73.0 75.0 182.6
22 Roman Klima Czechosłowacja 74.0 74.5 182.2
23 Guenter Schoeffmann Austria 73.0 73.5 180.3
24 Roman Paszkin ZSRR 74.0 70.0 179.8
25 Marco Gohlke Niemcy 73.5 74.0 179.0
26 Radik Galijew ZSRR 75.0 70.0 178.6
27 Stanisław Kulach Polska 71.5 74.0 174.6
28 Andre Hoffman NRD 70.5 74.0 173.9
29 Herwig Millonig Austria 70.5 71.5 172.4
30 Jarosław Węgrzynkiewicz Polska 73.5 70.0 171.7
31 Thomas Spik NRD 70.5 71.5 170.4
32 Peter Grundig NRD 81.0 74.0 169.5
33 Marek Tucznio Polska 68.0 73.5 169.3
34 Peter Petrov Bułgaria 70.0 71.0 169.2
35 Vladimir Reichel Czechosłowacja 72.5 69.5 168.4
36 Zacharij Sotirov Bułgaria 68.0 72.0 166.0
37 Blagovest Kowatschev Bułgaria 66.5 71.5 165.6
38 Martin Berka Czechosłowacja 66.5 72.5 164.3
39 Andrzej Malik Polska 65.0 73.5 164.2
40 Andrzej Gawlak Polska 66.5 72.0 163.2
41 Evgeny Vashurin ZSRR 65.5 71.0 160.8
42 Ewgenij Wakulenko ZSRR 62.5 70.5 154.6
43 Hans Steindl Austria 71.0 62.0 153.1
44 Wacław Przybyła Polska 61.5 70.0 148.8
45 Alexandar Momtchilov Bułgaria 63.5 65.5 145.8
46 Marek Sterkowiec Polska 66.0 62.5 142.2
47 Maryn Nikolow Bułgaria 66.5 60.5 141.4
48 Adam Leksander Polska 61.5 62.5 135.8
49 Emil Ignatov Bułgaria 63.5 61.0 135.4
50 Jan Łoniewski Polska 71.5 67.0 133.2

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich