Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
23.03.1989 - Szczyrk (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Kowal Polska 84.0 84.5 222.2
2 Frantisek Jez Czechosłowacja 79.5 83.5 216.1
3 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 81.5 83.5 215.5
4 Bogdan Papierz Polska 82.5 80.5 212.6
5 Ulf Findeisen NRD 79.0 80.5 208.4
6 Jarosław Mądry Polska 80.0 79.5 206.9
7 Jiri Raska jr Czechosłowacja 76.5 81.5 206.6
8 Ingo Lesser NRD 76.5 83.5 206.5
9 Miroslav Danek Czechosłowacja 79.0 79.5 203.7
10 Stephan Zuend Szwajcaria 77.5 80.5 200.1
11 Ernst Boesch Szwajcaria 77.0 77.5 199.9
12 Roman Groński Polska 75.0 83.5 199.2
13 Gerd Siegmund NRD 76.0 78.5 198.4
14 Sergej Misjeev ZSRR 77.0 77.0 192.8
15 Alexander Lysov ZSRR 74.5 77.0 190.2
16 Alojzy Moskal Polska 75.5 74.0 188.9
17 Roman Kovac Czechosłowacja 73.5 77.5 187.7
18 Zbigniew Malik Polska 73.5 77.0 186.6
19 Rene Kummerloew NRD 75.5 73.5 184.8
20 Jiri Razl Czechosłowacja 74.0 75.0 182.8
21 Damian Brantschen Szwajcaria 73.0 75.0 182.6
22 Roman Klima Czechosłowacja 74.0 74.5 182.2
23 Guenter Schoeffmann Austria 73.0 73.5 180.3
24 Roman Paszkin ZSRR 74.0 70.0 179.8
25 Marco Gohlke Niemcy 73.5 74.0 179.0
26 Radik Galijew ZSRR 75.0 70.0 178.6
27 Stanisław Kułach Polska 71.5 74.0 174.6
28 Andre Hoffman NRD 70.5 74.0 173.9
29 Herwig Millonig Austria 70.5 71.5 172.4
30 Jarosław Węgrzynkiewicz Polska 73.5 70.0 171.7
31 Thomas Spik NRD 70.5 71.5 170.4
32 Peter Grundig NRD 81.0 74.0 169.5
33 Marek Tucznio Polska 68.0 73.5 169.3
34 Peter Petrov Bułgaria 70.0 71.0 169.2
35 Vladimir Reichel Czechosłowacja 72.5 69.5 168.4
36 Zacharij Sotirov Bułgaria 68.0 72.0 166.0
37 Blagovest Kowatschev Bułgaria 66.5 71.5 165.6
38 Martin Berka Czechosłowacja 66.5 72.5 164.3
39 Andrzej Malik Polska 65.0 73.5 164.2
40 Andrzej Gawlak Polska 66.5 72.0 163.2
41 Evgeny Vashurin ZSRR 65.5 71.0 160.8
42 Ewgenij Wakulenko ZSRR 62.5 70.5 154.6
43 Hans Steindl Austria 71.0 62.0 153.1
44 Wacław Przybyła Polska 61.5 70.0 148.8
45 Alexandar Momtchilov Bułgaria 63.5 65.5 145.8
46 Marek Sterkowiec Polska 66.0 62.5 142.2
47 Maryn Nikolov Bułgaria 66.5 60.5 141.4
48 Adam Leksander Polska 61.5 62.5 135.8
49 Emil Ignatov Bułgaria 63.5 61.0 135.4
50 Jan Łoniewski Polska 71.5 67.0 133.2

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich