Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
19.03.1989 - Kuopio (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 90.0 88.0 220.1
2 Risto Laakkonen Finlandia 91.5 85.0 219.8
3 Stefan Horngacher Austria 83.0 80.0 191.6
4 Andreas Felder Austria 81.0 79.0 190.5
5 Clas Brede Braaten Norwegia 85.5 76.0 190.3
6 Mikael Martinsson Szwecja 80.0 79.0 186.8
7 Tuomo Ylipulli Finlandia 80.5 75.0 185.1
8 Mika Kojonkoski Finlandia 80.0 76.5 184.3
9 Erik Johnsen Norwegia 79.0 79.5 183.2
10 Pekka Suorsa Finlandia 85.5 71.0 182.3
11 Andreas Bauer RFN 80.5 75.0 182.1
12 Thomas Nordgren Szwecja 79.0 76.5 177.6
13 Janne Parkkisenniemi Finlandia 78.5 71.5 170.5
14 Anssi Kankkonen Finlandia 79.0 71.0 170.0
15 Sjur Holseter Norwegia 79.5 72.5 168.9
16 Aake Norman Szwecja 77.0 72.5 167.4
17 Juha Lappalainen Finlandia 79.0 69.0 164.6
18 Tapio Mikkonen Finlandia 74.0 70.0 159.8
19 Harald Rodlauer Austria 75.5 67.5 157.6
20 Anssi Nieminen Finlandia 77.0 64.5 153.8
21 Kai Nokelainen Finlandia 72.5 67.0 151.9
22 Jouni Lappalainen Finlandia 78.0 61.5 150.4
23 Medni Tamsaar ZSRR 69.0 66.0 146.0
24 Klaus Huber Austria 74.5 60.5 145.5
25 Jarkko Heikkilae Finlandia 71.0 65.0 144.7
26 Jari Saastamoinen Finlandia 69.5 66.0 144.1
27 Jani Soininen Finlandia 70.0 66.0 143.2
28 Magnus Westman Szwecja 67.0 67.0 142.3
29 Juha Karjalainen Finlandia 66.5 65.5 138.4
30 Kimmo Kylmaeaho Finlandia 65.5 65.0 137.6
31 Erkki Nykänen Finlandia 71.0 61.0 137.4
32 Jouni Johansen Finlandia 67.5 62.0 136.4
33 Raimo Tuovinen Finlandia 67.5 61.0 133.2
34 Jyrki Korhonen Finlandia 68.0 60.0 132.1
35 Pertti Savolainen II Finlandia 67.0 62.0 131.8
36 Sasu Happonen Finlandia 66.0 61.0 131.4
37 Ari Raitoharju Finlandia 65.5 58.5 128.3
38 Toomas Tiru ZSRR 65.5 61.5 127.9
39 Jukka Ylipulli Finlandia 65.0 60.0 127.0
40 Pekka Piirainen Finlandia 65.0 57.0 123.9
41 Vaesa Hakala Finlandia 66.0   70.2
42 Pet Heinloo Finlandia 64.0   66.8
43 J.-P. Parkkisenniemi Finlandia 64.5   65.9
  Juho Forsman Finlandia 64.5   65.9
45 Janne Salonen Finlandia 63.0   64.6
46 Kari Haemaelaeinen Finlandia 64.0   64.3
47 Kalevi Junkkarinen Finlandia 64.0   63.8
48 Kenny Johannesen Szwecja 64.0   62.8
49 Marko Haarala Finlandia 63.0   61.6
50 Kari Paetaeri Finlandia 61.5   61.3
  Pasi Huotari Finlandia 61.5   61.3
52 Janno Perv ZSRR 61.0   60.7
53 Sami Korppi Finlandia 60.5   60.1
54 Mika Rautionaho Finlandia 60.0   59.5
55 Pasi Huttunen Finlandia 60.5   59.1
56 Antti Oehman Finlandia 62.0   58.4
57 Petri Pelttari Finlandia 60.0   58.0
58 Arto Kolu Finlandia 59.0   56.8
59 Peter Heli ZSRR 57.0   54.9
60 Seppo Kinnunen Finlandia 55.5   50.1
61 Magnus Aastroem Szwecja 54.0   49.8
62 Reimuth Magnar ZSRR 52.5   49.5
63 Kim Niemelä Finlandia 55.5   48.6
64 Jarmo Salmela Finlandia 56.0   47.2
65 Urmas Johanson ZSRR 51.5   45.3

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich