Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.
12.03.1989 - Meldal (Norwegia) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rolf Schilli RFN 104.5 101.5 213.5
2 Harald Rodlauer Austria 101.5 104.0 212.5
3 Kent Johanssen Norwegia 102.0 97.0 210.0
4 Robert Leonhardt RFN 93.0 102.5 196.0
5 Raimo Ylipulli Finlandia 96.0 97.5 193.0
6 Esa Koenoenen Finlandia 91.0 95.5 190.0
7 Ole Christian Eidhammer Norwegia 90.0 96.0 187.0
8 Stefan Horngacher Austria 89.0 98.0 186.0
9 Frode Rogstad Norwegia 92.0 94.0 185.5
  Arne Martin Lie Norwegia 92.0 92.5 185.5
11 Sjur Holseter Norwegia 92.0 95.0 184.5
12 Rolf Age Berg Norwegia 94.0 94.0 184.0
13 Juergen Winterhalder RFN 92.0 93.0 183.0
14 Guenter Schoeffmann Austria 88.5 95.0 179.5
15 Kazuhiro Higashi Japonia 86.5 94.0 179.0
16 Espen Bredesen Norwegia 93.0 86.5 175.5
17 Stein-Arve Vennatroe Norwegia 88.5 89.0 174.5
  Jan Henrik Troen Norwegia 86.0 93.0 174.5
  Leif-Arne Adolfsen Norwegia 91.0 90.0 174.5
20 Manabu Nikaido Japonia 94.5 85.0 172.5
21 Stig-Arne Erichsen Norwegia 87.0 83.5 171.5
22 Erlend Schumann Norwegia 89.5 85.0 167.5
23 Stale Fjorden Norwegia 90.0 83.0 164.0
24 Bryan Sanders USA 88.0 86.5 162.5
25 Geir Ole Berdahl Norwegia 85.0 86.0 160.5
26 Jim Holland USA 84.5 85.0 157.0
27 Eirik Hagen Norwegia 90.0 77.0 155.5
28 Oestein Lange Norwegia 86.5 83.0 155.0
29 Trond Joeran Pedersen Norwegia 93.0 75.5 154.5
30 Pasi Kytoesaho Finlandia 83.0 84.5 154.0
31 Henning Wold Norwegia 80.0 84.5 150.5
32 Kai-Bastian Lie-Nilsen Norwegia 82.0 79.0 149.5
33 Svein Otto Solberg Norwegia 79.0 86.0 149.0
34 Lars Sundby Norwegia 84.5 79.5 146.0
  Ronny Hansen Norwegia 82.0 80.5 146.0
36 Ulf Harald Stensvold Norwegia 86.5 77.5 145.0
  Kazuhiro Sawada Japonia 89.0 72.0 145.0
  Oeyvind Berg Norwegia 84.5 77.5 145.0
39 Mika Saastamoinen Finlandia 79.0 82.0 143.5
40 Odd Harald Asphjell Norwegia 81.0 82.0 143.0
41 Robert Holme USA 82.0 79.0 142.5
42 Christian Rimmel RFN 82.5 76.5 139.0
43 Juha Lindström Finlandia 79.5 79.0 137.5
44 Jim Lindquist Szwecja 74.5 80.0 129.5
45 Per Staffas Szwecja 73.0 76.5 124.5
46 Robert Selbekk-Hansen Norwegia 77.0 73.0 123.5
47 Johnny Rognhaug Norwegia 76.0 72.0 120.5
48 Johan Rasmussen Szwecja 75.0 66.5 110.3
49 Joar Dyrendahl Norwegia 75.0 69.0 109.0
50 Steinar Braaten Norwegia 87.5   82.0
51 Christian Hjelseth Norwegia 71.0   55.0
52 Bjoernar Flovik Norwegia 69.5   53.0
53 Bret Bietila USA 70.5   52.5
54 Rune Landroe Norwegia 70.0   50.0
55 Per Egil Horghagen Norwegia 70.5   49.0
  Greg Boester USA 68.5   49.0
57 Lars Oyvind Moen Norwegia 68.0   48.0
58 Halvor Asphol Norwegia 67.5   47.5
59 Jason Posmer USA 69.0   47.0
60 Knut Erlen Vik Norwegia 67.5   45.5
  Ketil Dyrendahl Norwegia 67.5   45.5
62 Knut Roenningsbakk Norwegia 67.5   43.5
63 Bjorn Vidar Barland Norwegia 66.5   41.5
64 Tom Erik Bjerkeengen Norwegia 63.0   37.0

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Kranj
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Kranj
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
09:30
CoC Kranj
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
10:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
12:00
Polsat Sport Extra Polskie skocznie
dzisiaj
13:53
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
16:57
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
20:00
Polskie skocznie
dzisiaj
21:00
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | HS90
dzisiaj
22:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich