Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
05.03.1989 - Schoenwald (RFN) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Markus Goellner RFN 72.5 89.9
2 Ryszard Guńka Polska 70.5 89.5
3 Urs Niedhart Szwajcaria 72.5 89.4
4 Kazuhiro Sawada Japonia 70.0 88.9
5 Norbert Moertl Austria 70.0 87.9
6 Zacharij Sotirov Bułgaria 71.0 87.6
7 Jean Pierre Bohard Francja 70.0 87.4
8 Herwig Millonig Austria 69.5 86.8
9 Hansjoerg Zihlmann Szwajcaria 68.0 86.5
10 Rolf Schilli RFN 69.5 85.8
11 Markus Wuest Szwajcaria 70.0 85.4
12 Wolfgang Schyle RFN 69.5 85.3
13 Peter Petrov Bułgaria 69.0 85.2
14 Christian Moser Austria 70.5 85.0
15 Christophe Borello Francja 68.5 84.1
16 Fabrice Belle Francja 68.5 83.1
17 Joerg Wegner RFN 68.0 83.0
  Richard Fuchs Austria 68.0 83.0
19 Reiko Glass RFN 67.5 80.9
20 Lionnel Demange Francja 65.0 77.4
21 Attila Marosvoelgy Węgry 63.5 76.6
22 Ludwig Biller RFN 63.0 75.0
23 Wacław Przybyła Polska 63.0 74.5
24 Zsolt Karadi Węgry 59.5 67.8
25 Emil Ignatov Bułgaria 57.0 64.8
26 Peter Karadi Węgry 53.0 56.0
27 Eddie Edwards Wielka Brytania 52.0 53.3
28 Alan Jones Wielka Brytania 48.0 45.0
29 Steffen Kuder RFN 75.0 0.0
  Heiko Gasche RFN 72.5 0.0
  Peter Gaffal RFN 72.5 0.0
  Sergei Brysgalov ZSRR 71.0 0.0
  Christian Rimmel RFN 73.0 0.0
  Sergei Osernik ZSRR 73.0 0.0
  Stephan Rochat Szwajcaria 72.5 0.0
  Yannick Revuz Francja 73.5 0.0
  Eric Breche Francja 73.0 0.0
  Aleksandr Taranov ZSRR 74.0 0.0
  Norbert Hils RFN 73.0 0.0
  Franck Rey Francja 72.5 0.0
  Martin Trunz Szwajcaria 74.0 0.0
  Eckhard Reichertz RFN 73.5 0.0
  Samuel Anthamatten Szwajcaria 76.0 0.0
  Florian Treves Francja 74.5 0.0
  Marjan Kropar Jugosławia 73.5 0.0
  Michael Irlinger RFN 77.0 0.0
  Antonio Lacedelli Włochy 75.5 0.0
  Massimo Frison Włochy 77.5 0.0
  Paolo Rigoni Włochy 77.0 0.0
  Steve Delaup Francja 74.5 0.0
  Nicolas Michaud Francja 77.0 0.0
  Shinya Tsurumaki Japonia 77.5 0.0
  Juergen Winterhalder RFN 75.5 0.0
  Harald Rodlauer Austria 80.0 0.0
  Kazuhiro Higashi Japonia 73.0 0.0
  Manabu Nikaido Japonia 77.5 0.0
  Robert Kopac Jugosławia 78.0 0.0
  Andreas Goldberger Austria 79.0 0.0
  Takanobu Okabe Japonia 78.0 0.0
  Christof Duffner RFN 78.0 0.0
  Stephan Zuend Szwajcaria 80.0 0.0
  Jacky Arpin Francja 79.0 0.0
  Oliver Strohmaier Austria 79.5 0.0
  Andreas Scherer RFN 79.5 0.0
  Franci Petek Jugosławia 78.5 0.0
  Timo Wangler RFN 78.5 0.0
  Stefan Horngacher Austria 81.5 0.0
  Primoz Kopac Jugosławia 80.0 0.0
  Pascal Reymond Szwajcaria 77.0 0.0
  Yvan Vouillamoz Szwajcaria 78.0 0.0
  Janez Stirn Jugosławia 80.0 0.0
  Tomaz Dolar Jugosławia 78.5 0.0
  Noriaki Kasai Japonia 81.0 0.0
  Christian Hauswirth Szwajcaria 80.5 0.0
  Akira Higashi Japonia 85.0 0.0
  Goran Janus Jugosławia 81.0 0.0
  Gerard Balanche Szwajcaria 83.5 0.0
  Sandro Sambugaro Włochy 83.0 0.0

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
06:18
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:18
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
13:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
jutro
17:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
17:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich