Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
25.02.1989 - Saalfelden (Austria) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Harald Rodlauer Austria 84.0 85.0 223.3
2 Robert Leonhardt RFN 85.0 82.5 220.5
3 Jaroslav Sakala Czechosłowacja 80.5 81.0 213.3
4 Stefan Horngacher Austria 79.0 83.0 209.9
5 Tomaz Dolar Jugosławia 77.5 80.0 206.0
6 Vladimir Podzimek Czechosłowacja 79.0 79.5 198.5
7 Markus Schiendorfer Austria 76.0 78.5 198.3
8 Miroslav Danek Czechosłowacja 77.5 76.5 197.3
9 Carlo Pinzani Włochy 75.0 76.5 194.3
10 Stephan Rochat Szwajcaria 72.0 77.0 190.8
11 Herwig Millonig Austria 77.0 73.0 189.5
12 Primoz Kopac Jugosławia 80.0 71.0 188.2
13 Roberto Frison Włochy 78.5 71.0 185.9
14 Patrik Luedi Szwajcaria 76.0 67.0 181.6
15 Janez Stirn Jugosławia 74.0 67.0 174.2
16 Goran Janus Jugosławia 70.0 73.0 172.1
17 Guenter Schoeffmann Austria 70.0 72.0 171.4
18 Christian Rimmel RFN 75.0 65.0 168.1
19 Norbert Moertl Austria 72.5 66.5 167.3
20 Ivo Pertile Włochy 66.0 72.0 166.1
21 Franci Petek Jugosławia 71.0 67.0 164.1
22 Ernst Boesch Szwajcaria 64.5 70.0 161.9
23 Werner Rathmayr Austria 72.0 62.0 159.8
24 Stephan Zuend Szwajcaria 67.0 69.5 159.3
25 Zbigniew Malik Polska 69.0 65.0 158.3
26 Juergen Winterhalder RFN 73.0 61.0 157.8
27 Lorenz Wegscheider RFN 67.0 67.0 155.8
28 Jaroslav Krejca Czechosłowacja 70.0 63.0 155.1
29 Christian Moser Austria 74.0 60.5 154.9
30 Bruno Romang Szwajcaria 67.0 64.5 154.8
31 Saso Komovec Jugosławia 63.0 70.0 154.6
32 Markus Gahler Szwajcaria 68.0 66.0 154.3
33 Jiri Vaverka Czechosłowacja 72.0 60.5 154.0
34 Paul Erat Austria 73.0 59.0 153.9
35 Markus Goellner RFN 66.5 66.0 153.0
36 Helmut Tomberger Austria 73.0 58.0 152.2
37 Martin Wiegele Austria 65.0 66.0 149.2
38 Zacharij Sotirov Bułgaria 66.5 60.0 143.3
39 Marjan Kropar Jugosławia 62.0 66.0 143.1
40 Ludwig Biller RFN 67.0 59.0 141.7
41 Massimo Frison Włochy 61.0 65.0 141.2
42 Zenon Węgrzynkiewicz Polska 62.5 62.5 141.0
43 Christopher Bruendlinger Austria 62.0 62.5 140.4
44 Federico Rigoni Włochy 66.0 58.0 139.3
45 Bernd Bruendlinger Austria 68.5 57.0 139.1
46 Michele Martina Włochy 62.0 62.0 137.3
47 Jarosław Węgrzynkiewicz Polska 60.0 62.0 134.9
48 Damian Brantschen Szwajcaria 62.5 56.0 130.7
49 Simone Pinzani Włochy 59.0 61.0 130.0
50 Norbert Hils RFN 64.5 54.0 127.2
51 Mihaly Szalai Węgry 61.0 56.0 126.4
52 Franci Rogelj Jugosławia 66.0 49.0 121.0
53 Paolo Rigoni Włochy 50.0 62.0 111.4
54 Richard Fuchs Austria 55.0 55.0 111.0
55 Tomas Raszka Czechosłowacja 54.0 55.0 110.3
56 Andreas Goldberger Austria 50.0 55.0 101.5
57 Gyula Szigeti Węgry 54.0 49.0 99.6
58 Emil Ignatov Bułgaria 47.5 48.0 83.6
59 Alan Jones Wielka Brytania 41.0 42.0 57.6
60 Bertalan Geller Węgry 40.0 42.0 56.4

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich