Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
18.02.1989 - Sarajevo (Jugosławia) K-112
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Harald Rodlauer Austria 105.0 107.0 207.0
2 Stefan Horngacher Austria 105.5 105.5 206.0
3 Primoz Kopac Jugosławia 100.0 106.0 200.5
4 Paul Erat Austria 105.5 100.0 199.0
5 Janez Stirn Jugosławia 97.0 104.0 198.5
6 Franci Petek Jugosławia 100.0 102.0 195.0
7 Robert Leonhardt RFN 101.0 102.0 193.0
8 Ivo Pertile Włochy 102.0 98.0 192.5
9 Bernhard Winkler Austria 99.0 104.0 192.0
10 Stephan Zuend Szwajcaria 100.0 98.0 186.0
11 Juri Doudarev ZSRR 96.0 97.0 181.0
12 Damian Brantschen Szwajcaria 94.0 99.0 177.5
13 Tomaz Dolar Jugosławia 93.0 95.0 176.5
14 Markus Gahler Szwajcaria 94.0 98.5 175.5
15 Goran Janus Jugosławia 93.0 93.0 167.0
16 Carlo Pinzani Włochy 92.0 95.0 166.0
17 Roberto Frison Włochy 92.0 97.0 164.5
18 Matjas Zagar Jugosławia 91.0 90.0 161.5
19 Simone Pinzani Włochy 89.0 93.0 161.0
  Marjan Kropar Jugosławia 90.0 92.0 161.0
21 Primoz Triplat Jugosławia 86.0 95.0 159.5
  Michele Martina Włochy 88.0 95.0 159.5
23 Borut Mur Jugosławia 89.0 92.0 158.5
24 Iztok Golob Jugosławia 90.0 89.0 157.0
25 Samo Gostisa Jugosławia 90.0 86.0 152.5
26 Bruno Romang Szwajcaria 88.0 88.0 152.0
27 Franci Rogelj Jugosławia 85.0 92.0 150.5
28 Christian Rimmel RFN 86.0 91.0 150.0
29 Andraz Kopac Jugosławia 90.0 86.0 149.5
30 Alexander Lysov ZSRR 89.0 83.0 148.0
31 Marjan Jagodic Jugosławia 86.0 88.0 145.5
32 Matej Oblak Jugosławia 86.0 85.0 142.5
33 Federico Rigoni Włochy 85.0 87.0 142.0
34 Andraz Zupancic Jugosławia 89.0 83.0 141.5
  Juergen Winterhalder RFN 85.0 86.0 141.5
36 Alojzy Moskal Polska 81.0 86.0 139.0
37 Tomaz Knafelj Jugosławia 84.0 82.0 138.5
38 Boris Pusnik Jugosławia 84.0 84.0 138.0
39 Roman Tamse Jugosławia 82.5 83.0 135.5
40 Ivan Lunardi Włochy 85.0 82.0 133.0
41 Saso Komovec Jugosławia 79.0 83.0 129.0
42 Janez Globocnik Jugosławia 84.0 81.0 128.5
43 Klaus Huber Austria 82.0 84.0 123.0
44 Andrej Jefremov ZSRR 78.0 78.0 121.5
45 Joze Verdev Jugosławia 78.0 78.0 118.0
46 Wacław Przybyła Polska 74.0 73.0 105.5
47 Blaz Gorican Jugosławia 74.0 74.0 104.0

« Puchar Kontynentalny 1988/1989 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1988/1989

Puchar Kontynentalny 1988/1989

Kalendarium
Katja Markuta
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Mitz (1990)
Luka Brnot (1990)
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
18:05
TTV Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
jutro
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
19.1.2022
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich