Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
07.03.1982 - Schoenwald (RFN) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Hans Wallner Austria 83.5 84.0 262.0
2 Ivar Mobekk Norwegia 82.0 81.5 250.3
3 Kurt-Arne Oeverby Norwegia 79.0 81.0 247.2
4 Uli Boll RFN 78.0 78.0 239.8
5 Klaus Tuchscherer Austria 78.0 81.0 239.6
6 Peter Schwinghammer RFN 77.0 82.0 237.1
7 Gerard Colin Francja 77.0 81.5 234.8
8 Peter Rohwein RFN 80.0 81.0 234.3
9 Wolfgang Steiert RFN 79.0 77.0 230.8
10 Bogdan Norcic Jugosławia 78.0 74.5 224.7
11 Walentin Boschitschkov Bułgaria 75.0 78.0 221.5
12 Wolfgang Hartmann RFN 77.0 77.5 219.9
13 Rupert Hirner Austria 75.0 76.0 219.3
14 Miro Bizjak Jugosławia 76.0 76.0 218.9
15 Hroar Stjernen Norwegia 77.0 75.0 218.4
16 Gianbatista Carli Włochy 73.0 74.5 216.7
17 Manfred Rieger RFN 76.0 78.0 216.6
18 Norbert Leitner Austria 74.0 76.5 214.5
19 Bernard Guillaume Francja 74.0 74.0 214.0
20 Georges Jaquiery Szwajcaria 73.0 74.0 212.4
21 Angel Stojanov Bułgaria 72.0 75.5 210.7
22 Gerard Balanche Szwajcaria 74.0 73.5 209.7
23 Fritz Esser Austria 70.5 76.0 208.6
24 Vladimir Breitschev Bułgaria 73.5 75.0 205.3
25 Daniel Perret Szwajcaria 73.0 73.0 203.8
26 Philippe Jacoberger Francja 72.5 72.0 202.9
27 Kristof Gaspirc Jugosławia 70.5 73.5 201.1
28 Dittmar Hassler RFN 71.0 76.0 198.9
29 Thomas Ihle RFN 69.0 73.0 195.4
30 Roberto Less Włochy 67.0 72.0 191.1
31 Bernard Moullier Francja 71.0 67.0 191.0
32 Juergen Winterhalder RFN 72.5 67.0 190.9
33 Stefan Obinger RFN 70.0 71.0 190.8
34 Roger Schoenenberger Szwajcaria 67.0 71.0 189.0
  Andreas Geiger RFN 68.0 70.0 189.0
36 Thierry Sauvanet Francja 68.0 68.0 185.3
37 Eric Lazzaroni Francja 68.5 70.0 183.3
38 Frank Sternkopf RFN 71.0 65.0 180.3
39 Michel Gehri Szwajcaria 67.0 68.0 180.2
40 Axel Gasche RFN 68.0 69.0 179.4
41 Christian Schmid Szwajcaria 65.5 66.0 176.1
42 Axel Guenther RFN 67.0 68.0 174.2
43 Toni Berchten Szwajcaria 64.0 65.0 172.6
44 Michael Blank RFN 64.5 69.0 172.3
45 Klaus Ginther Austria 68.0 64.0 171.9
46 Willi Schaeck RFN 64.5 67.0 170.6
47 Erwin Schwoerer RFN 64.0 68.0 170.4
48 Siegfried Burger RFN 66.0 65.0 169.3
49 Gerhard Fehrenbach RFN 68.0 65.0 167.0
50 Rolf Schilli RFN 63.0 64.0 162.9
51 Wolfgang Dilger RFN 64.0 67.0 160.8
52 Bernd Disch RFN 62.5 64.0 155.6
53 Arno Muller RFN 62.5 64.0 153.6
54 Juergen Pfenning RFN 64.0 56.0 144.2
55 Achim Metzler RFN 61.0 59.0 141.7
56 Christoph Reichert RFN 58.0 56.0 131.1
57 Stefan Wirbser RFN 58.0 57.0 121.2

« Puchar Kontynentalny 1981/1982 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1981/1982

Puchar Kontynentalny 1981/1982

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:02
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
22.1.2022
14:15
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Którzy skoczkowie zdobęd± medale indywidualne na IO w Pekinie?
Ryoyu Kobayashi
Yukiya Sato
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Timi Zajc
Jan Hoerl
Stefan Kraft
Daniel Huber
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Killian Peier
Daniel Andre Tande
Cene Prevc
Lovro Kos
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich