Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
14.02.1982 - Seefeld (Austria) K-84
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Armin Kogler Austria 81.0 76.0 240.0
2 Hansjoerg Sumi Szwajcaria 79.0 80.0 235.7
3 Hubert Neuper Austria 77.0 77.0 234.2
4 Klaus Tuchscherer Austria 76.0 78.0 230.2
5 Andreas Felder Austria 76.0 78.0 229.7
6 Walentin Boschitschkov Bułgaria 77.0 76.0 225.6
7 Miran Tepes Jugosławia 77.0 77.0 223.2
8 Hubert Schwarz RFN 76.0 75.0 220.9
9 Fritz Esser Austria 75.0 76.0 216.4
10 Angel Stojanov Bułgaria 74.0 74.0 215.6
11 Peter Schwinghammer RFN 72.0 75.0 214.0
12 Manfred Steiner Austria 72.0 74.0 213.9
13 Ivano Wegher Włochy 74.0 74.0 212.6
14 Vladimir Breitschev Bułgaria 75.0 77.0 212.5
15 Peter Wucher RFN 73.0 75.0 210.6
16 Rajko Lotric Jugosławia 71.0 73.0 209.7
17 Peter Ciz Czechosłowacja 73.0 75.0 209.6
18 Benito Bonetti Szwajcaria 74.0 72.0 209.4
19 Jindrich Mayer Czechosłowacja 72.0 74.0 208.9
20 Miroslav Polak Czechosłowacja 75.0 73.0 208.6
  Christian Hauswirth Szwajcaria 73.0 75.0 208.6
22 Paul Egloff Szwajcaria 71.0 76.0 207.5
23 Thomas Mueller RFN 72.5 73.0 205.8
24 Wolfgang Hartmann RFN 75.0 75.0 205.4
25 Norbert Leitner Austria 71.0 73.0 204.2
26 Pascal Reymond Szwajcaria 73.0 71.0 203.7
27 Miro Bizjak Jugosławia 71.0 70.0 201.4
28 Roland Glas Szwajcaria 72.0 71.0 199.1
29 Rupert Hirner Austria 71.0 72.0 198.6
30 Pavel Ploc Czechosłowacja 69.0 73.0 196.5
31 Sandro Sambugaro Włochy 71.0 71.0 193.5
32 Marjan Urbancic Jugosławia 70.0 71.0 192.9
33 Tomaz Dolar Jugosławia 70.0 71.0 192.4
34 Dusan Kavcic Jugosławia 69.0 70.0 192.2
35 Fabrice Piazzini Szwajcaria 68.0 73.0 191.9
36 Paolo Aloisio Włochy 73.0 71.0 191.2
  Gianbatista Carli Włochy 69.0 70.0 191.2
38 Bernard Moullier Francja 70.0 70.0 190.3
39 Stefan Obinger RFN 70.0 70.0 189.8
40 Grega Peljhan Jugosławia 71.0 68.0 189.2
41 Peter Dimitrov Bułgaria 68.0 70.0 188.6
42 Toni Berchten Szwajcaria 67.0 71.0 188.1
43 Roger Schoenenberger Szwajcaria 68.0 71.0 186.7
44 Georges Jaquiery Szwajcaria 66.0 70.0 185.4
45 Roberto Less Włochy 67.0 68.0 183.3
46 Gerard Balanche Szwajcaria 67.0 68.0 179.3
47 Eric Lazzaroni Francja 66.0 68.0 177.2
48 Christian Schmid Szwajcaria 64.0 69.0 174.6
49 Matjas Zagar Jugosławia 64.0 67.0 172.4
50 Bernard Guillaume Francja 64.0 66.0 171.8
51 Olivier Schmid Szwajcaria 64.0 66.0 170.8
52 Thierry Sauvanet Francja 64.0 64.0 170.6
53 Thomas Cano Hiszpania 62.0 66.0 164.1
54 Juan Meno Hiszpania 62.0 63.0 162.8
55 Michele Masini Włochy 60.0 62.0 151.5
56 Jose Rivera Hiszpania 59.0 62.0 150.9

« Puchar Kontynentalny 1981/1982 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1981/1982

Puchar Kontynentalny 1981/1982

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich