Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
16.01.1982 - Chamonix (Francja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Felder Austria 90.0 91.0 235.1
2 Paul Egloff Szwajcaria 89.0 90.0 230.4
3 Adolf Hirner Austria 87.5 89.0 229.9
4 Joachim Ernst RFN 89.5 90.5 229.5
5 Patrick Dubiez Francja 90.5 86.5 228.7
6 Heinz Koch Austria 87.0 89.0 228.6
7 Peter Schwinghammer RFN 90.0 85.5 227.4
  Peter Rohwein RFN 91.0 85.5 227.4
9 Manfred Steiner Austria 85.0 89.5 227.2
10 Klaus Tuchscherer Austria 87.0 86.5 226.1
11 Pasi Ronkainen Finlandia 87.0 87.0 225.4
12 Uli Boll RFN 86.0 86.0 221.2
13 Hans Wallner Austria 86.5 85.5 220.2
14 Thomas Klauser RFN 86.5 84.5 217.1
15 Thomas Hasselberger RFN 85.0 85.5 216.8
16 Philippe Jacoberger Francja 85.5 85.0 215.8
17 Gerard Colin Francja 86.5 85.0 215.4
18 Jari Larinto Finlandia 84.0 84.0 211.8
19 Fritz Koch Austria 83.5 83.5 210.2
20 Roland Glas Szwajcaria 83.0 83.5 206.9
21 Bernard Guillaume Francja 84.5 80.5 204.5
22 Placide Schmidinger Szwajcaria 84.5 79.5 202.9
23 Wolfgang Steiert RFN 80.5 82.0 201.0
24 Ole Christian Eidhammer Norwegia 78.0 85.0 200.8
25 Jukka Kalso Finlandia 81.0 81.0 200.7
26 Dusan Kavcic Jugosławia 81.0 83.5 199.7
27 Boerge Benum Norwegia 79.5 79.0 198.1
28 Fritz Esser Austria 81.0 79.5 195.8
29 Pascal Reymond Szwajcaria 78.5 80.0 192.6
30 Ivano Wegher Włochy 78.0 80.5 191.1
31 Grega Peljhan Jugosławia 78.0 80.5 188.6
32 Georges Jaquiery Szwajcaria 74.5 80.5 187.0
33 Gianbatista Carli Włochy 79.0 75.5 184.7
34 Thierry Sauvanet Francja 77.5 75.0 184.5
35 Gerard Balanche Szwajcaria 76.5 77.0 182.1
36 Eric Lazzaroni Francja 76.0 77.0 181.3
37 Terje Oedegard Norwegia 77.0 75.5 179.0
38 Roberto Less Włochy 79.0 74.5 178.1
39 Bernard Moullier Francja 75.0 75.5 177.8
40 Kristof Gaspirc Jugosławia 74.5 78.0 177.0
41 Sandro Sambugaro Włochy 78.0 76.0 176.4
42 Tomaz Dolar Jugosławia 75.5 78.0 174.6
43 Toni Berchten Szwajcaria 75.0 75.0 174.0
44 Fabrice Piazzini Szwajcaria 72.5 79.0 172.4
45 Jose Rivera Hiszpania 74.5 75.0 171.7
46 Olivier Schmid Szwajcaria 76.0 74.0 171.0
47 Angelo Bidinot Włochy 76.0 74.0 167.0
48 Jean-Daniel Vandelle Francja 73.5 71.0 160.2
49 Jean Claude Thelin Szwajcaria 75.0 70.0 157.5
50 Ales Pirc Jugosławia 73.0 70.5 155.1
51 Christian Hauswirth Szwajcaria 71.0 70.5 151.9
52 Mario Rinaldi Szwajcaria 71.0 68.5 150.2
53 Juan Meno Hiszpania 70.0 69.0 149.4
54 Frederic Berger Francja 70.5 68.0 148.6
55 Tomaz Novak Jugosławia 69.0 67.0 145.1
56 Roger Schoenenberger Szwajcaria 67.0 71.0 143.3
57 Florian Treves Francja 66.0 71.0 143.2
58 Hans Peter Hauswirth Szwajcaria 62.0 56.0 102.8
59 Philippe Breche Francja 59.0 60.0 102.4

« Puchar Kontynentalny 1981/1982 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 1981/1982

Puchar Kontynentalny 1981/1982

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich