Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
12.02.2021 - Lahti (Finlandia) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 986.2
2 Słowenia Słowenia 914.7
3 Rosja Rosja 903.1
4 Norwegia Norwegia 901.7
5 Francja Francja 852.4
6 Japonia Japonia 827.4
7 Włochy Włochy 824.9
8 Niemcy Niemcy 806.5
9 Finlandia Finlandia 388.1
10 Czechy Czechy 361.5
11 USA USA 338.7
12 Rumunia Rumunia 298.9
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Elias Medwed Austria 93.0 98.0 258.2
2 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 93.5 96.0 250.1
3 Ren Nikaido Japonia 91.5 94.5 247.1
4 Niklas Bachlinger Austria 95.5 91.0 244.5
5 Danil Sadreev Rosja 90.5 96.0 243.4
6 Daniel Tschofenig Austria 94.0 92.0 241.9
7 David Haagen Austria 93.0 93.0 241.6
8 Rok Masle Słowenia 90.5 94.5 240.8
9 Jernej Presecnik Słowenia 90.5 92.5 239.8
10 Mikhail Purtov Rosja 91.5 92.5 238.8
11 Benjamin Oestvold Norwegia 91.0 92.0 237.3
12 Giovanni Bresadola Włochy 91.5 89.5 232.3
13 Valentin Foubert Francja 90.0 87.5 221.5
14 Alessandro Batby Francja 86.0 90.5 221.1
15 Simon Spiewok Niemcy 87.0 91.0 220.1
16 Francesco Cecon Włochy 89.5 90.5 219.4
17 Zak Mogel Słowenia 88.0 88.0 218.9
18 Jan Bombek Słowenia 88.0 86.0 215.2
19 Maksim Kolobov Rosja 88.5 84.5 210.8
20 Ilya Mankov Rosja 88.5 87.5 210.1
21 Iver Olaussen Norwegia 87.0 86.5 207.9
22 Mathis Contamine Francja 87.0 86.0 207.3
23 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 86.0 84.5 206.4
24 Daimatsu Takehana Japonia 83.0 86.5 203.0
25 Jack White Francja 85.0 84.0 202.5
26 Claudio Haas Niemcy 85.5 84.5 201.9
27 Daniel Moroder Włochy 85.5 80.0 197.2
28 Eric Fuchs Niemcy 83.0 82.5 195.5
29 Tatsunao Kobayashi Japonia 87.0 80.5 193.9
30 Quirin Modricken Niemcy 82.5 83.5 189.0
31 Sota Kudo Japonia 83.5 79.0 183.4
32 Mattia Galiani Włochy 79.5 79.5 176.0
33 Mico Ahonen Finlandia 89.0   110.4
34 Daniel Andrei Cacina Rumunia 87.0   106.2
35 Radek Rydl Czechy 88.0   105.8
36 Arttu Pohjola Finlandia 87.5   103.6
37 Erik Belshaw USA 85.5   102.5
38 Andrew Urlaub USA 84.0   96.5
39 Frantisek Lejsek Czechy 80.5   89.2
40 Tuomas Kinnunen Finlandia 80.5   88.3
41 Krystof Hauser Czechy 79.0   86.8
42 Kasperi Valto Finlandia 78.0   85.8
43 Petr Vaverka Czechy 76.5   79.7
44 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 75.5   76.0
45 Shane Kocher USA 72.0   72.9
46 Landon Lee USA 71.0   66.8
47 Moise Alexandru Folea Rumunia 68.5   61.4
48 Florin Feroiu Rumunia 65.5   55.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata Juniorów 2021 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 2021

Mistrzostwa Świata Juniorów 2021

Kalendarium
Nikolas Fettner
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich