Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2021
Najbliższe zawody
03.07.2021
Otepää HS-0
FIS Cup
11.02.2021 - Lahti (Finlandia) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Niklas Bachlinger Austria 96.0 95.5 263.9
2 David Haagen Austria 96.0 95.5 263.3
3 Dominik Peter Szwajcaria 97.5 95.0 261.5
4 Daniel Tschofenig Austria 94.0 94.5 256.9
5 Jernej Presecnik Słowenia 92.5 94.0 251.3
6 Ren Nikaido Japonia 95.5 93.0 250.8
7 Elias Medwed Austria 92.0 92.5 247.0
8 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 92.0 93.0 245.1
9 Rok Masle Słowenia 92.0 91.5 243.8
10 Zak Mogel Słowenia 89.5 92.0 243.3
11 Danil Sadreev Rosja 91.5 90.5 241.9
12 Alessandro Batby Francja 89.0 90.5 237.9
13 Valentin Foubert Francja 88.5 89.0 234.8
14 Daniel Andrei Cacina Rumunia 89.0 89.5 234.0
15 Mikhail Purtov Rosja 88.0 90.5 233.3
16 Jan Bombek Słowenia 87.5 89.5 230.4
17 Iver Olaussen Norwegia 86.5 90.5 225.3
18 Mathis Contamine Francja 87.5 86.5 222.5
19 Jack White Francja 85.5 87.5 220.8
20 Arttu Pohjola Finlandia 86.5 86.5 220.7
21 Quirin Modricken Niemcy 86.0 88.5 220.6
22 Mico Ahonen Finlandia 87.0 87.5 219.4
23 Daniel Moroder Włochy 85.0 86.0 218.6
24 Giovanni Bresadola Włochy 88.5 85.0 218.5
25 Tatsunao Kobayashi Japonia 83.5 88.5 218.0
26 Simon Spiewok Niemcy 86.5 87.5 215.8
27 Andrew Urlaub USA 84.0 86.0 211.2
28 Radek Rydl Czechy 85.5 83.5 210.8
29 Olan Lacroix Szwajcaria 83.0 82.5 205.8
30 Daimatsu Takehana Japonia 84.0 83.0 204.3
31 Benjamin Oestvold Norwegia 82.5   103.8
32 Adrian Thon Gundersrud Norwegia 83.5   103.2
33 Mattia Galiani Włochy 82.0   102.9
34 Eric Fuchs Niemcy 82.0   102.4
35 Sota Kudo Japonia 83.0   102.2
36 Claudio Haas Niemcy 80.0   95.9
37 Krystof Hauser Czechy 79.5   94.8
38 Kasperi Valto Finlandia 79.5   93.7
39 Vilho Palosaari Finlandia 78.5   91.7
40 Anton Korchuk Ukraina 78.5   91.2
41 Frantisek Lejsek Czechy 78.0   90.0
42 Landon Lee USA 74.5   82.9
43 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 76.0   82.8
44 Moise Alexandru Folea Rumunia 70.0   74.8
45 Erik Kapias Słowacja 69.0   74.5
46 Yurii Yaniuk Ukraina 69.0   70.4
47 Florin Feroiu Rumunia 68.5   68.7
48 Erik Belshaw USA DNS   DNS
49 Maksim Kolobov Rosja DSQ   DSQ
50 Ilya Mankov Rosja DSQ   DSQ
51 Shane Kocher USA DSQ   DSQ
52 Karel Rammo Estonia DSQ   DSQ
53 Petr Vaverka Czechy DSQ   DSQ
54 Francesco Cecon Włochy DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata Juniorów 2021 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 2021

Mistrzostwa Świata Juniorów 2021

Kalendarium
Yuki Ito
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu Świata pojawia się już niecałą minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich