Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
24.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
07.03.2020 - Oberwiesenthal (Niemcy) HS-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Słowenia Słowenia 900.3
2 Austria Austria 871.3
3 Niemcy Niemcy 833.2
4 Norwegia Norwegia 813.3
5 Japonia Japonia 759.2
6 Rosja Rosja 737.7
7 Francja Francja 720.9
8 Szwajcaria Szwajcaria 712.3
9 Polska Polska 309.9
10 USA USA 282.5
11 Włochy Włochy 281.1
12 Czechy Czechy 266.8
13 Finlandia Finlandia 244.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Bombek Słowenia 99.5 104.0 245.3
2 Jernej Presecnik Słowenia 103.5 104.0 237.0
3 Peter Resinger Austria 100.5 104.5 235.6
4 Sander Vossan Eriksen Norwegia 101.5 102.0 233.0
5 Marco Woergoetter Austria 99.0 100.0 229.5
6 Philipp Raimund Niemcy 96.0 102.0 229.3
7 Luca Roth Niemcy 96.5 103.0 225.3
8 Dominik Peter Szwajcaria 99.5 95.0 216.2
9 David Haagen Austria 92.0 101.0 215.9
10 Mark Hafnar Słowenia 107.5 82.0 209.7
11 Zak Mogel Słowenia 91.5 99.0 208.3
12 Ren Nikaido Japonia 95.0 97.0 208.0
13 Valentin Foubert Francja 95.5 96.0 207.0
14 Mathis Contamine Francja 91.0 96.0 206.7
15 Ilya Mankov Rosja 97.5 96.0 204.1
16 Kilian Maerkl Niemcy 87.5 99.0 199.2
17 Ryusei Ikeda Japonia 93.5 94.0 197.6
18 Bendik Jakobsen Heggli Norwegia 91.0 97.0 197.0
19 Jens Gaarder Norwegia 83.5 97.5 194.3
20 Shinnosuke Fujita Japonia 90.0 94.0 193.7
21 Josef Ritzer Austria 89.5 95.5 190.3
22 Ole Kristian Baarset Norwegia 89.0 94.5 189.0
23 Danil Sadreev Rosja 82.5 99.5 186.7
24 Claudio Haas Niemcy 84.5 91.0 179.4
25 Sandro Hauswirth Szwajcaria 88.5 89.0 178.9
26 Lars Kindlimann Szwajcaria 84.0 88.5 177.7
27 Jonathan Learoyd Francja 88.5 90.5 174.6
28 Maksim Kolobov Rosja 91.0 83.5 173.5
29 Aleksandr Loginov Rosja 85.5 90.5 173.4
30 Sota Kudo Japonia 82.5 85.5 159.9
31 Olan Lacroix Szwajcaria 72.0 87.0 139.5
32 Enzo Milesi Francja 80.5 76.0 132.6
33 Tomasz Pilch Polska 102.0   118.0
34 Arttu Pohjola Finlandia 100.5   110.7
35 Daniel Moroder Włochy 89.0   91.3
36 Andrew Urlaub USA 88.5   90.7
37 Radek Rydl Czechy 90.0   84.7
38 Jakub Sikola Czechy 84.0   76.1
39 Mattia Galiani Włochy 80.0   74.5
40 Mateusz Gruszka Polska 81.0   73.7
41 Francesco Cecon Włochy 82.0   73.3
42 Decker Dean USA 81.5   71.9
43 Erik Belshaw USA 83.0   69.4
44 Kacper Juroszek Polska 79.5   69.3
45 Vilho Palosaari Finlandia 80.5   68.1
46 Jonne Veteläinen Finlandia 79.0   66.0
47 Jiri Konvalinka Czechy 71.0   53.6
48 Benedikt Holub Czechy 71.0   52.4
49 Greyson Scharffs USA 72.0   50.5
50 Adam Niżnik Polska 68.5   48.9
51 Domenico Mariotti Włochy 67.5   42.0
52 Mico Ahonen Finlandia 88.0   0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata Juniorów 2020 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 2020

Mistrzostwa Świata Juniorów 2020

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
14:55
PŚ Oberstdorf
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
20:35
TVN7 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
21:34
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:41
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
02:01
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
05:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich