Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
05.03.2020 - Oberwiesenthal (Niemcy) HS-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Marita Kramer Austria 99.0 101.0 238.9
2 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 103.0 90.0 213.5
3 Lara Malsiner Włochy 93.5 101.0 211.9
4 Lisa Eder Austria 88.5 97.0 207.7
5 Katra Komar Słowenia 94.0 90.0 199.6
6 Selina Freitag Niemcy 90.0 91.5 194.9
7 Lidiia Iakovleva Rosja 83.5 104.5 193.9
8 Kinga Rajda Polska 83.5 100.0 192.8
9 Irma Makhinia Rosja 87.0 101.5 188.5
10 Jerneja Brecl Słowenia 79.5 104.0 179.2
11 Julia Muehlbacher Austria 98.0 85.5 177.3
12 Stepanka Ptackova Czechy 93.5 84.5 176.6
13 Pia Lilian Kuebler Niemcy 94.5 93.5 176.3
14 Lucile Morat Francja 85.5 88.0 165.6
15 Josephine Pagnier Francja 82.0 92.0 162.7
16 Fangyu Zhou Chiny 94.5 91.0 162.2
17 Eirin Maria Kvandal Norwegia 88.0 93.5 162.1
18 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 89.0 92.5 154.4
19 Nejka Repinc Zupancic Słowenia 94.5 76.0 153.5
20 Anna Shpyneva Rosja 81.0 83.5 152.8
21 Michelle Goebel Niemcy 91.5 83.0 149.6
22 Astrid Norstedt Szwecja 96.0 72.0 146.4
23 Valentina Sderzhikova Kazachstan 85.0 88.5 145.3
24 Jessica Malsiner Włochy 86.5 84.0 144.1
25 Anna Twardosz Polska 81.5 86.5 142.6
26 Frida Westman Szwecja 91.0 78.5 138.7
27 Veronika Jencova Czechy 88.5 84.0 138.0
28 Klara Ulrichova Czechy 88.5 74.5 127.3
29 Nicole Konderla Polska 82.0 78.0 123.1
30 Nora Midtsundstad Norwegia 79.5 73.0 108.8
31 Alexandria Loutitt Kanada 79.0   62.5
32 Lara Logar Słowenia 84.0   62.1
  Vanessa Moharitsch Austria 81.0   62.1
34 Josephin Laue Niemcy 82.5   61.3
35 Machiko Kubota Japonia 82.0   58.3
36 Liangyao Wang Chiny 76.5   56.7
37 Nicole Maurer Kanada 77.5   54.4
38 Ayuka Kamoda Japonia 73.0   54.2
39 Kristina Prokopeva Rosja 79.0   54.1
40 Martina Ambrosi Włochy 73.5   48.8
41 Abigail Strate Kanada 70.5   47.6
42 Julia Tervahartiala Finlandia 75.0   47.3
43 Paige Jones USA 74.0   44.6
44 Riko Sakurai Japonia 71.5   44.2
45 Giada Tomaselli Włochy 68.0   41.8
46 Rio Seto Japonia 63.0   39.5
47 Andreea Diana Trambitas Rumunia 66.5   37.4
48 Vitalina Herasymiuk Ukraina 70.0   37.3
49 Birun Shao Chiny 67.0   36.4
50 Jillian Highfill USA 67.0   33.1
51 Anna Hoffmann USA 72.0   31.8
52 Annika Belshaw USA 65.5   28.6
53 Delia Anamaria Folea Rumunia 60.5   25.5
54 Wiktoria Przybyła Polska 60.0   18.1
55 Tetiana Pylypchuk Ukraina 57.5   4.4
56 Karolina Sadvarova Czechy 50.0   0.3
57 Jiaojiao Ren Chiny 50.0   0.0
  Viktoria Sidlova Słowacja 51.0   0.0
59 Esmeralda Gobozova Gruzja DNS   DNS
60 Manon Cooper Wielka Brytania DNS   DNS
61 Annamaija Oinas Finlandia DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata Juniorów 2020 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 2020

Mistrzostwa Świata Juniorów 2020

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
14:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich