TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
01.02.2018 - Kandersteg (Szwajcaria) K-96
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Marius Lindvik Norwegia 108.5 101.0 291.4
2 Constantin Schmid Niemcy 105.0 99.5 282.1
3 Clemens Leitner Austria 100.0 96.5 267.1
4 Tomasz Pilch Polska 100.5 93.0 266.9
5 Jan Hoerl Austria 96.0 96.0 259.9
6 Jonathan Learoyd Francja 99.0 95.0 259.1
7 Andreas Alamommo Finlandia 95.5 93.5 257.8
8 Zak Mogel Słowenia 94.5 97.5 256.1
9 Philipp Raimund Niemcy 92.5 98.5 250.2
10 Domen Prevc Słowenia 97.5 92.5 249.5
11 Fredrik Villumstad Norwegia 99.0 95.0 249.3
12 Casey Larson USA 95.0 93.5 248.5
13 Sandro Hauswirth Szwajcaria 93.0 94.0 248.3
14 Thomas Aasen Markeng Norwegia 93.5 94.0 247.2
15 Mika Schwann Austria 95.5 91.5 246.8
16 Cedrik Weigel Niemcy 92.5 95.0 246.0
17 Jesper Oedegaard Norwegia 92.0 95.5 243.7
18 Kevin Maltsev Estonia 93.0 97.5 243.6
19 Maximilian Lienher Austria 101.0 92.0 241.4
20 Justin Lisso Niemcy 92.5 94.0 239.4
21 Aljaz Osterc Słowenia 88.5 98.5 238.9
22 Paweł W±sek Polska 88.5 96.5 236.0
23 Bartosz Czyż Polska 92.0 92.0 235.3
24 Riki Kurita Japonia 96.0 91.0 234.3
25 Giovanni Bresadola Włochy 88.5 93.5 230.5
26 Artti Aigro Estonia 93.0 93.5 229.1
27 Sergey Tkachenko Kazachstan 96.0 86.0 227.4
28 Kiril Kotik Rosja 89.0 89.5 224.6
29 Kacper Juroszek Polska 92.5 85.0 208.9
30 Andrii Vaskul Ukraina 92.0 74.0 187.2
31 Maksim Sergeev Rosja 86.5   104.3
32 Gabriele Zambelli Włochy 88.5   102.8
33 Bor Pavlovcic Słowenia 84.0   101.2
34 Mathis Contamine Francja 83.0   101.0
35 Masamitsu Ito Japonia 83.0   100.4
36 Kalle Heikkinen Finlandia 84.5   99.5
37 Niko Loeytaeinen Finlandia 80.0   97.6
38 Dusan Dolezel Czechy 80.0   96.7
39 Aleksandr Marchukov Rosja 80.0   94.3
40 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 81.0   94.0
41 Dominik Peter Szwajcaria 79.0   90.8
42 Mikhail Purtov Rosja 84.5   89.7
43 Jonne Veteläinen Finlandia 85.0   89.5
44 Alessandro Batby Francja 82.0   88.8
45 Taro Yamakawa Japonia 80.5   87.8
46 Benedikt Holub Czechy 80.5   82.5
47 Valentin Foubert Francja 74.5   79.7
48 Lars Kindlimann Szwajcaria 80.0   77.2
49 Florian Molnar Węgry 75.0   76.5
50 Andrew Urlaub USA 73.5   76.1
51 Daniel Andrei Cacina Rumunia 76.5   75.1
52 Ren Nikaido Japonia 83.5   74.9
53 Nikita Devyatkin Kazachstan 74.5   73.8
54 Mattia Galiani Włochy 74.5   72.7
55 Hunor Farkas Rumunia 72.5   72.0
56 Frantisek Holik Czechy 76.5   70.9
57 Radek Selcer Czechy 68.5   67.5
58 Olan Lacroix Szwajcaria 75.0   63.3
59 Ivan Zelenchuk Ukraina 65.0   58.3
60 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 63.0   55.3
61 Hunter Gibson USA 71.5   54.3
62 Sergey Zyryanov Kazachstan 66.0   48.3
63 Muhammed Munir Gungen Turcja 63.0   46.3
64 Taavi Pappel Estonia 74.0   DSQ
65 Muhammet Ali Bedir Turcja 73.5   DSQ
66 Francesco Cecon Włochy 85.0   DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2018 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2018

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2018

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »