TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
31.01.2014 - Val di Fiemme (Włochy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Wolny Polska 91.0 99.0 231.5
2 Patrick Streitler Austria 89.5 100.0 231.2
3 Evgeniy Klimov Rosja 90.5 97.0 229.7
4 Sebastian Bradatsch Niemcy 90.0 97.5 226.2
5 Elias Tollinger Austria 89.5 97.0 224.8
6 Krzysztof Biegun Polska 90.0 97.0 224.2
7 Jarkko Määttä Finlandia 89.0 94.5 218.9
8 Klemens Murańka Polska 85.5 102.0 218.0
9 Cene Prevc Słowenia 86.5 94.5 217.2
10 Paul Winter Niemcy 86.5 97.5 216.0
11 Federico Cecon Włochy 89.0 96.0 213.9
12 Anze Lanisek Słowenia 85.0 95.5 212.9
13 Aleksander Zniszczoł Polska 84.5 99.5 211.8
14 Daniel Andre Tande Norwegia 84.5 94.5 211.2
15 Daniele Varesco Włochy 89.5 94.0 211.0
16 Miika Ylipulli Finlandia 83.0 99.5 208.7
17 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 88.0 92.0 207.6
18 Santeri Ylitapio Finlandia 92.5 98.0 206.7
19 Simon Greiderer Austria 88.5 93.0 206.6
20 Hans Petter Bergquist Norwegia 83.5 94.0 204.7
21 Luca Egloff Szwajcaria 86.5 94.0 204.3
22 Killian Peier Szwajcaria 86.5 93.5 202.9
23 Michael Herrmann Niemcy 86.5 91.5 200.7
24 Ulrich Wohlgenannt Austria 86.0 92.5 200.2
25 Eduard Torok Rumunia 83.0 91.0 195.8
26 Arthur Royer Francja 81.5 92.0 194.0
27 Aapo Lehtinen Finlandia 84.5 90.5 193.4
28 Aleksei Kamynin Rosja 83.5 89.0 190.9
29 Zeno di Lenardo Włochy 82.0 89.0 190.4
30 Frantisek Holik Czechy 83.5 87.0 185.9
31 Mikhail Nazarov Rosja 84.0   84.7
32 Andreas Schuler Szwajcaria 82.0   84.4
33 Masamitsu Ito Japonia 82.0   81.1
34 Filip Sakala Czechy 79.5   80.4
35 Ruben de Wit Holandia 79.0   79.7
36 Dominik Maylaender Niemcy 82.5   79.3
37 Tomaz Verbajs Słowenia 81.0   78.8
  Vladislav Boyarintsev Rosja 81.5   78.8
39 Phillip Sjoeen Norwegia 81.0   78.4
40 Ryoyu Kobayashi Japonia 79.0   77.8
41 Sabirzhan Muminov Kazachstan 78.0   76.9
42 Andrii Klymchuk Ukraina 82.0   76.4
43 William Rhoads USA 76.5   75.7
44 Jeremy Pointu Francja 76.5   74.7
45 Gabriel Karlen Szwajcaria 80.0   74.3
46 Alex Insam Włochy 77.0   73.8
47 Robert Valentin Tatu Rumunia 79.0   72.8
48 Vojtech Stursa Czechy 77.5   70.5
49 Takumi Nara Japonia 78.0   69.4
  Thomas Roch Dupland Francja 78.0   69.4
51 Jonas Sandell Szwecja 74.0   68.5
52 Julien Faivre Rampant Francja 76.0   67.9
53 Kevin Bickner USA 75.0   66.5
54 Andryi Kalinchuk Ukraina 74.5   65.7
55 AJ Brown USA 76.0   63.3
56 Mihkel Oja Estonia 74.0   61.4
57 Shingo Nishikata Japonia 72.0   61.0
58 Ben Loomis USA 73.0   59.6
59 Matthew Soukup Kanada 73.5   58.8
60 Oldrik van der Aalst Holandia 75.0   54.5
61 Muhammet Irfan Cintimar Turcja 72.0   54.3
62 Joshua Maurer Kanada 70.5   53.8
63 Nigel Lauchlan Kanada 70.5   53.1
64 Simon Eklund Szwecja 67.5   49.2
65 Shyngys Kalykov Kazachstan 63.5   44.2
66 Faik Yuksel Turcja 64.0   42.6
67 Deyan Funtarov Bułgaria 61.5   33.5
68 Evelin Mitev Bułgaria 60.0   27.7
69 Artur Sarkisiani Gruzja 55.0   21.7
70 Dominik Durco Słowacja 54.5   16.1
71 George Shubitidze Gruzja 50.0   6.6
72 Tomas Ondrejka Słowacja DSQ   DSQ
73 Andraz Modic Słowenia DSQ   DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2014 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2014

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2014

Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »