TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
23.02.2012 - Erzurum (Turcja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nejc Dezman Słowenia 109.5 108.0 286.5
2 Jaka Hvala Słowenia 110.5 105.5 280.5
  Aleksander Zniszczoł Polska 107.5 109.5 280.5
4 Phillip Sjoeen Norwegia 109.0 107.5 276.0
5 Lukas Mueller Austria 104.0 104.0 267.0
6 Klemens Murańka Polska 103.5 105.5 263.5
7 Stefan Kraft Austria 100.0 105.0 259.5
  Christoph Stauder Austria 105.0 100.5 259.5
9 Anze Lanisek Słowenia 103.5 103.0 258.5
10 Espen Roee Norwegia 105.5 103.0 257.5
11 Simen Key Grimsrud Norwegia 101.5 102.0 256.5
  Rok Justin Słowenia 99.5 104.0 256.5
13 Reruhi Shimizu Japonia 103.5 100.0 255.0
14 Tomasz Byrt Polska 101.0 102.0 254.5
15 Bartłomiej Kłusek Polska 104.0 99.0 251.5
  Stephan Leyhe Niemcy 99.0 102.5 251.5
17 Pascal Sommer Szwajcaria 101.5 98.5 246.5
18 Ulrich Wohlgenannt Austria 103.0 96.5 245.0
19 Jarkko Määttä Finlandia 98.5 101.0 243.0
20 Peter Frenette USA 99.5 98.5 242.5
21 Ronan Lamy Chappuis Francja 96.5 101.0 240.5
22 Michael Dreher Niemcy 97.0 98.0 236.5
  Jan Maylaender Niemcy 96.0 98.5 236.5
24 Milos Kadlec Czechy 97.5 98.5 236.0
25 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 103.0 91.5 233.0
26 Pascal Egloff Szwajcaria 96.5 96.0 230.5
27 Eric Mitchell Kanada 101.0 91.0 229.0
  Sebastian Klinga Finlandia 97.5 95.0 229.0
29 Yevgeniy Levkin Kazachstan 95.5 95.5 226.0
30 Alexey Romashov Rosja 97.0 92.0 222.5
31 Adrian Schuler Szwajcaria 95.5 94.0 221.5
32 Martti Nomme Estonia 96.0 89.5 211.5
33 Miika Ylipulli Finlandia 95.0   112.0
34 Luca Egloff Szwajcaria 95.5   111.0
  Oldrik van der Aalst Holandia 95.0   111.0
  Benjamin Raffort Francja 94.5   111.0
37 Ivan Lanin Rosja 95.5   110.5
  Alexander Shuvalov Rosja 96.0   110.5
39 Federico Cecon Włochy 94.5   109.5
40 Vojtech Stursa Czechy 94.0   108.0
41 Mikhail Maksimochkin Rosja 93.5   107.5
42 Sabirzhan Muminov Kazachstan 93.0   107.0
  Remus Tudor Rumunia 93.0   107.0
44 Michael Lunardi Włochy 93.0   106.5
45 Brian Wallace USA 92.5   106.0
46 Kanta Takanashi Japonia 90.5   101.5
47 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 91.0   98.5
48 William Rhoads USA 89.5   98.0
49 Shingo Nishikata Japonia 89.0   97.5
  Patrik Lichy Słowacja 89.5   97.5
51 Tobias Lugert Niemcy 89.5   97.0
52 Nicolas Gonthier Francja 88.5   95.0
  Sacha Gardet Francja 88.5   95.0
54 Antti Määttä Finlandia 88.5   94.5
  Faik Yuksel Turcja 87.5   94.5
56 Tomas Friedrich Czechy 87.5   94.0
57 Dusty Korek Kanada 86.5   93.5
58 Ruben de Wit Holandia 85.5   89.5
59 Hubert Blaha Czechy 84.0   86.5
60 Zeno di Lenardo Włochy 83.0   84.5
61 Yukiya Sato Japonia 82.5   83.0
62 Deyan Funtarov Bułgaria 81.5   81.0
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 81.5   81.0
64 Daniel Simov Bułgaria 77.5   72.0
65 Akos Szilagyi Węgry 75.5   67.0
66 Christian Friberg USA 94.5   DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2012 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2012

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2012

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »