Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
23.02.2012 - Erzurum (Turcja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Nejc Dezman Słowenia 109.5 108.0 286.5
2 Jaka Hvala Słowenia 110.5 105.5 280.5
  Aleksander Zniszczoł Polska 107.5 109.5 280.5
4 Phillip Sjoeen Norwegia 109.0 107.5 276.0
5 Lukas Mueller Austria 104.0 104.0 267.0
6 Klemens Murańka Polska 103.5 105.5 263.5
7 Stefan Kraft Austria 100.0 105.0 259.5
  Christoph Stauder Austria 105.0 100.5 259.5
9 Anze Lanisek Słowenia 103.5 103.0 258.5
10 Espen Roee Norwegia 105.5 103.0 257.5
11 Simen Key Grimsrud Norwegia 101.5 102.0 256.5
  Rok Justin Słowenia 99.5 104.0 256.5
13 Reruhi Shimizu Japonia 103.5 100.0 255.0
14 Tomasz Byrt Polska 101.0 102.0 254.5
15 Bartłomiej Kłusek Polska 104.0 99.0 251.5
  Stephan Leyhe Niemcy 99.0 102.5 251.5
17 Pascal Sommer Szwajcaria 101.5 98.5 246.5
18 Ulrich Wohlgenannt Austria 103.0 96.5 245.0
19 Jarkko Maatta Finlandia 98.5 101.0 243.0
20 Peter Frenette USA 99.5 98.5 242.5
21 Ronan Lamy Chappuis Francja 96.5 101.0 240.5
22 Michael Dreher Niemcy 97.0 98.0 236.5
  Jan Maylaender Niemcy 96.0 98.5 236.5
24 Milos Kadlec Czechy 97.5 98.5 236.0
25 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 103.0 91.5 233.0
26 Pascal Egloff Szwajcaria 96.5 96.0 230.5
27 Eric Mitchell Kanada 101.0 91.0 229.0
  Sebastian Klinga Finlandia 97.5 95.0 229.0
29 Yevgeniy Levkin Kazachstan 95.5 95.5 226.0
30 Alexey Romashov Rosja 97.0 92.0 222.5
31 Adrian Schuler Szwajcaria 95.5 94.0 221.5
32 Martti Nomme Estonia 96.0 89.5 211.5
33 Miika Ylipulli Finlandia 95.0   112.0
34 Luca Egloff Szwajcaria 95.5   111.0
  Oldrik van der Aalst Holandia 95.0   111.0
  Benjamin Raffort Francja 94.5   111.0
37 Ivan Lanin Rosja 95.5   110.5
  Alexander Shuvalov Rosja 96.0   110.5
39 Federico Cecon Włochy 94.5   109.5
40 Vojtech Stursa Czechy 94.0   108.0
41 Mikhail Maksimochkin Rosja 93.5   107.5
42 Sabirzhan Muminov Kazachstan 93.0   107.0
  Remus Tudor Rumunia 93.0   107.0
44 Michael Lunardi Włochy 93.0   106.5
45 Brian Wallace USA 92.5   106.0
46 Kanta Takanashi Japonia 90.5   101.5
47 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 91.0   98.5
48 William Rhoads USA 89.5   98.0
49 Shingo Nishikata Japonia 89.0   97.5
  Patrik Lichy Słowacja 89.5   97.5
51 Tobias Lugert Niemcy 89.5   97.0
52 Nicolas Gonthier Francja 88.5   95.0
  Sacha Gardet Francja 88.5   95.0
54 Antti Maatta Finlandia 88.5   94.5
  Faik Yuksel Turcja 87.5   94.5
56 Tomas Friedrich Czechy 87.5   94.0
57 Dusty Korek Kanada 86.5   93.5
58 Ruben de Wit Holandia 85.5   89.5
59 Hubert Blaha Czechy 84.0   86.5
60 Zeno di Lenardo Włochy 83.0   84.5
61 Yukiya Sato Japonia 82.5   83.0
62 Deyan Funtarov Bułgaria 81.5   81.0
  Sorin Iulian Pitea Rumunia 81.5   81.0
64 Daniel Simov Bułgaria 77.5   72.0
65 Akos Szilagyi Węgry 75.5   67.0
66 Christian Friberg USA 94.5   DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2012 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2012

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2012

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
19:40
TTV Prosto ze skoczni
21.1.2022
23:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich