TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
28.01.2011 - Otepaa (Estonia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Vladimir Zografski Bułgaria 98.0 95.0 255.0
2 Stefan Kraft Austria 91.5 100.0 251.0
3 Kaarel Nurmsalu Estonia 93.5 96.0 249.0
4 Anders Fannemel Norwegia 89.5 98.0 241.0
5 Marco Grigoli Szwajcaria 91.5 93.0 237.0
6 Thomas Lackner Austria 92.0 90.5 233.0
7 Sami Niemi Finlandia 91.0 92.5 232.5
8 Espen Roee Norwegia 93.5 89.0 231.0
9 Richard Freitag Niemcy 89.0 92.0 228.5
10 Alexandre Mabboux Francja 95.0 86.0 227.5
11 Klemens Murańka Polska 89.5 90.0 226.5
12 Milos Kadlec Czechy 88.5 91.5 226.0
13 Markus Schiffner Austria 87.0 92.5 224.0
14 Miika Ylipulli Finlandia 91.5 87.5 223.0
  Daniel Wenig Niemcy 87.0 92.0 223.0
16 Andrzej Zapotoczny Polska 90.0 88.5 221.0
17 Rok Justin Słowenia 92.0 85.5 220.0
18 Junshiro Kobayashi Japonia 92.0 84.0 217.0
19 Ronan Lamy Chappuis Francja 86.5 89.0 216.5
20 Remus Tudor Rumunia 87.0 89.0 215.0
21 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 90.5 81.0 207.5
22 Bogomil Pavlov Bułgaria 85.5 86.5 207.0
23 Pascal Egloff Szwajcaria 86.5 85.5 206.0
24 Tomasz Byrt Polska 92.5 78.5 205.5
25 Krzysztof Miętus Polska 86.0 83.0 201.0
26 Sergey Bychkov Rosja 86.5 84.5 196.5
27 Peter Frenette USA 87.0 80.0 190.5
28 Marinus Kraus Niemcy 90.5 75.0 189.0
29 Cestmir Kozisek Czechy 86.0 77.5 186.5
30 Alexey Romashov Rosja 90.0 72.5 182.0
31 Christian Friberg USA 85.5   102.0
32 Yusuke Narita Japonia 85.0   100.5
  Jarkko Määttä Finlandia 84.5   100.5
  Federico Cecon Włochy 85.0   100.5
35 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 84.5   100.0
36 Denis Veselov Rosja 84.0   99.5
37 Ilmir Hazetdinov Rosja 83.0   98.0
38 Gregor Deschwanden Szwajcaria 83.5   97.5
39 Benjamin Raffort Francja 83.0   97.0
  Nejc Dezman Słowenia 83.0   97.0
41 Thomas Diethart Austria 82.5   96.0
  Martti Nomme Estonia 83.5   96.0
43 Tim Babnik Słowenia 83.0   95.5
44 Adrian Schuler Szwajcaria 82.5   95.0
45 Daniele Varesco Włochy 82.5   94.5
  Deyan Funtarov Bułgaria 82.5   94.5
47 Siim-Tanel Sammelselg Estonia 81.0   92.0
48 Stephan Leyhe Niemcy 80.5   91.0
49 Patrik Lichy Słowacja 79.5   88.5
  Andraz Pograjc Słowenia 79.5   88.5
51 Robert Kuban Czechy 79.5   87.0
52 Brian Wallace USA 78.5   86.0
53 Ossi-Pekka Valta Finlandia 78.0   84.0
54 Ruben de Wit Holandia 73.5   75.0
55 Michael Lunardi Włochy 74.0   72.5
56 Istvan Pungor Węgry 74.0   72.0
57 Zeno di Lenardo Włochy 71.5   70.5
58 Nicolas Gonthier Francja 71.0   70.0
  Volodymyr Veredyuk Ukraina 71.5   70.0
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 71.0   70.0
61 Urban Zamernik Chorwacja 71.0   69.5
  Oldrik van der Aalst Holandia 71.0   69.5
  Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 71.0   69.5
64 Szilvester Kozma Rumunia 69.5   66.5
65 Roman Kuryavskiv Kazachstan 69.5   65.5
66 Akos Szilagyi Węgry 65.0   56.5
67 Jan Fuhre Norwegia 66.5   54.5
68 Yauheny Mytskaniuk Białoru¶ 55.5   31.5
69 Pavel Farkas Czechy 50.0   0.0
70 Karl Mustjogi Estonia DSQ   DSQ
71 Alaksey Baldzin Białoru¶ DSQ   DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2011 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2011

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2011

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »