TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
06.02.2009 - Strbske Pleso (Słowacja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 981.5
2 Niemcy Niemcy 978.5
3 Polska Polska 937.0
4 Norwegia Norwegia 916.0
5 Słowenia Słowenia 911.0
6 Japonia Japonia 899.0
7 Włochy Włochy 897.0
8 Czechy Czechy 873.5
9 Finlandia Finlandia 419.5
10 USA USA 401.5
11 Szwajcaria Szwajcaria 401.0
12 Szwecja Szwecja 391.0
13 Francja Francja 386.5
14 Słowacja Słowacja 384.5
15 Rosja Rosja 372.0
16 Ukraina Ukraina 331.5
17 Kazachstan Kazachstan 282.5
18 Węgry Węgry 112.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Michael Hayboeck Austria 96.5 96.0 253.0
2 Florian Schabereiter Austria 93.5 99.0 250.5
3 Roberto Dellasega Włochy 95.0 96.0 249.0
4 Felix Schoft Niemcy 95.0 94.0 247.5
  Tobias Bogner Niemcy 96.0 92.5 247.5
6 Kenneth Gangnes Norwegia 94.0 95.0 246.5
7 Danny Queck Niemcy 91.0 97.5 244.5
8 Lukas Mueller Austria 91.0 97.0 243.5
9 Maciej Kot Polska 89.5 96.0 241.0
10 Cestmir Kozisek Czechy 91.0 94.5 239.0
  Pascal Bodmer Niemcy 88.5 96.5 239.0
12 Alessio de Crignis Włochy 91.0 96.0 238.0
13 Ziga Mandl Słowenia 89.5 95.0 237.5
14 Peter Prevc Słowenia 88.5 95.0 235.0
15 Jakub Kot Polska 91.0 92.5 234.5
  Thomas Thurnbichler Austria 92.0 90.5 234.5
17 Andre Fredheim Norwegia 89.0 94.5 233.5
18 Grzegorz Miętus Polska 90.0 92.0 231.5
19 Andrzej Zapotoczny Polska 91.5 90.5 230.0
20 Kenshiro Ito Japonia 87.5 95.0 229.0
21 Sho Suzuki Japonia 88.5 92.5 227.5
22 Hiroaki Watanabe Japonia 88.5 91.0 224.5
23 Matic Kramarsic Słowenia 90.5 88.5 223.5
24 Jiri Mazoch Czechy 90.5 88.0 221.0
25 Robert Johansson Norwegia 88.5 88.5 218.5
26 Kento Sakuyama Japonia 85.0 92.5 218.0
27 Eirik Kjelstrup Norwegia 85.5 90.5 217.5
28 Andraz Pograjc Słowenia 87.5 88.0 215.0
29 Diego Dellasega Włochy 83.5 92.0 213.0
30 Robert Kuban Czechy 84.5 89.0 211.0
31 Hubert Blaha Czechy 84.5 86.0 202.5
32 Michael Lunardi Włochy 80.0 88.0 197.0
33 Michael Glasder USA 93.5   120.5
34 Adrian Schuler Szwajcaria 92.5   119.0
35 Ville Larinto Finlandia 91.5   118.5
36 Anders Johnson USA 89.0   111.0
37 Alexandre Mabboux Francja 88.0   108.5
38 Mika Kauhanen Finlandia 87.5   107.5
39 Tomas Zmoray Słowacja 87.0   106.5
40 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 87.0   106.0
41 Marco Grigoli Szwajcaria 87.5   105.5
42 Carl Nordin Szwecja 85.5   103.0
43 Mojmir Nosal Słowacja 84.5   100.0
44 Sami Niemi Finlandia 93.5   99.5
45 Julien Dorme Francja 83.0   98.0
  Chris Lamb USA 83.5   98.0
47 Denis Sindler Słowacja 83.5   97.5
48 Sebastian Ekman Szwecja 83.0   97.0
49 Fredrik Balkasen Szwecja 83.0   96.5
50 Stanislav Oshepkov Rosja 82.5   96.0
  Pascal Egloff Szwajcaria 82.5   96.0
52 Niklas Eriksson Szwecja 82.0   94.5
53 Sami Heiskanen Finlandia 82.0   94.0
54 Vasyl Zhurakivskyy Ukraina 81.5   93.5
55 Alexey Pchelintsev Kazachstan 82.0   92.0
56 Jordan Taillard Francja 80.5   91.0
57 Nicolas Mayer Francja 79.5   89.0
58 Sergey Bychkov Rosja 78.5   86.5
59 Ilmir Hazetdinov Rosja 77.0   83.5
60 Volodymyr Veredyuk Ukraina 76.0   80.5
  Matus Mistrik Słowacja 76.0   80.5
  Vital Anken Szwajcaria 75.5   80.5
63 Yaroslav Dysko Ukraina 76.0   79.5
64 Oleksiy Khomin Ukraina 75.5   78.0
65 Nicholas Fairall USA 74.0   72.0
66 Roman Kuryavskiv Kazachstan 70.0   67.0
67 Yevgeniy Levkin Kazachstan 68.5   64.0
68 Chingiz Nabiev Kazachstan 67.0   59.5
69 Armin Csukovics Węgry 62.0   43.5
70 Istvan Pungor Węgry 56.0   29.5
71 Akos Szilagyi Węgry 52.0   22.0
72 David Cseke Węgry 50.0   17.0

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2009 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2009

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2009

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »