TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
05.02.2009 - Strbske Pleso (Polska) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Lukas Mueller Austria 93.0 98.0 253.0
2 Maciej Kot Polska 92.5 96.5 249.0
3 Ville Larinto Finlandia 90.0 97.0 246.0
4 Pascal Bodmer Niemcy 91.0 96.5 244.5
5 Cestmir Kozisek Czechy 91.0 94.0 239.5
6 Peter Prevc Słowenia 93.0 91.5 239.0
7 Michael Hayboeck Austria 94.0 90.0 238.0
8 Roberto Dellasega Włochy 91.0 93.0 236.0
9 Danny Queck Niemcy 92.0 92.0 235.5
10 Andre Fredheim Norwegia 88.0 95.5 234.0
11 Tobias Bogner Niemcy 90.5 90.5 231.5
12 Thomas Thurnbichler Austria 89.5 91.5 230.0
13 Alessio de Crignis Włochy 90.0 92.5 228.5
14 Michael Glasder USA 90.5 90.5 228.0
  Florian Schabereiter Austria 92.0 91.5 228.0
16 Anders Johnson USA 90.0 90.5 226.5
  Felix Schoft Niemcy 89.5 91.0 226.5
18 Ziga Mandl Słowenia 89.0 91.0 226.0
19 Sami Niemi Finlandia 89.5 90.5 224.5
20 Grzegorz Miętus Polska 90.0 88.5 223.5
  Kenshiro Ito Japonia 90.0 90.5 223.5
  Kenneth Gangnes Norwegia 89.5 89.0 223.5
23 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 89.0 91.5 223.0
24 Fredrik Balkasen Szwecja 88.0 89.5 221.5
25 Matic Kramarsic Słowenia 88.0 89.5 220.0
  Kento Sakuyama Japonia 90.0 87.5 220.0
27 Eirik Kjelstrup Norwegia 88.5 88.0 218.5
28 Pascal Egloff Szwajcaria 88.0 88.5 218.0
29 Robert Johansson Norwegia 89.0 86.0 214.0
30 Stanislav Oshepkov Rosja 88.0 DSQ 109.0
31 Andrzej Zapotoczny Polska 87.5   107.5
  Andraz Pograjc Słowenia 88.0   107.5
33 Dawid Kubacki Polska 87.0   106.0
  Tomas Zmoray Słowacja 87.0   106.0
35 Nicolas Mayer Francja 86.0   104.0
36 Nicholas Fairall USA 85.5   103.0
37 Adrian Schuler Szwajcaria 85.0   102.5
38 Mika Kauhanen Finlandia 85.5   102.0
39 Diego Dellasega Włochy 86.0   101.5
40 Robert Kuban Czechy 85.0   100.0
  Hiroaki Watanabe Japonia 84.5   100.0
42 Hubert Blaha Czechy 84.0   99.0
43 Jordan Taillard Francja 83.5   98.0
  Szilvester Kozma Rumunia 84.0   98.0
45 Vital Anken Szwajcaria 83.0   97.0
  Yevgeniy Levkin Kazachstan 83.0   97.0
47 Alexandre Mabboux Francja 82.5   96.0
48 Marco Grigoli Szwajcaria 82.0   95.0
49 Ronan Lamy Chappuis Francja 81.5   94.0
50 Jiri Mazoch Czechy 81.5   93.5
  Michael Lunardi Włochy 82.0   93.5
52 Georgiy Chervyakov Rosja 80.0   91.0
  Sami Saapunki Finlandia 80.0   91.0
  Trevor Morrice Kanada 80.0   91.0
55 Bogomil Pavlov Bułgaria 80.0   90.0
56 Matus Mistrik Słowacja 79.5   89.0
  Carl Nordin Szwecja 84.0   89.0
58 Vladimir Zografski Bułgaria 79.5   88.5
59 Denis Sindler Słowacja 79.0   87.5
60 Ilmir Hazetdinov Rosja 78.5   86.5
61 Chris Lamb USA 78.5   86.0
62 Sebastian Ekman Szwecja 78.0   85.5
  Niklas Eriksson Szwecja 78.0   85.5
64 Eric Mitchell Kanada 78.0   85.0
  Aleksandr Hancharou Białoru¶ 78.0   85.0
66 Yusuke Narita Japonia 78.0   84.5
67 Petar Fartunov Bułgaria 76.5   82.0
68 Volodymyr Veredyuk Ukraina 75.0   78.0
69 Toenis Kartau Estonia 71.0   70.0
70 Kairo Sillaste Estonia 71.0   69.0
71 Chingiz Nabiev Kazachstan 70.0   66.5
72 Remus Tudor Rumunia 70.0   65.5
73 Roman Kuryavskiv Kazachstan 68.0   62.5
74 Urban Zamernik Chorwacja 69.0   60.5
75 Szilvester Fulop Rumunia 66.0   58.5
76 Armin Csukovics Węgry 59.0   37.5
77 Istvan Pungor Węgry 56.0   30.0
78 Akos Szilagyi Węgry 52.0   22.0
79 David Cseke Węgry 50.0   19.0
80 Alexey Pchelintsev Kazachstan DSQ   DSQ
81 Faik Yuksel Turcja DSQ   DSQ
82 Yaroslav Dysko Ukraina DSQ   DSQ
83 Patrik Lichy Słowacja DSQ   DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2009 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2009

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2009

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »