TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
27.02.2008 - Zakopane (Polska) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wank Niemcy 91.0 91.5 251.5
2 Shohei Tochimoto Japonia 93.0 87.0 249.5
3 Andreas Strolz Austria 92.0 86.5 246.0
4 Łukasz Rutkowski Polska 94.0 86.0 241.0
5 Kenneth Gangnes Norwegia 88.5 87.5 240.5
6 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 87.0 87.0 236.5
7 Pavel Karelin Rosja 91.0 85.0 235.0
  Maciej Kot Polska 88.0 85.5 235.0
9 Mario Innauer Austria 88.5 93.5 233.0
10 Mika Kauhanen Finlandia 90.0 83.5 231.0
11 Pascal Bodmer Niemcy 87.5 83.0 228.0
12 Kenshiro Ito Japonia 86.0 83.5 227.0
13 Mitja Meznar Słowenia 85.5 84.0 223.5
14 David Unterberger Austria 81.0 87.5 222.5
  Mats Piho Estonia 88.0 79.5 222.5
16 Eirik Kjelstrup Norwegia 83.0 84.5 221.0
17 Anders Johnson USA 86.0 82.0 219.0
18 Cestmir Kozisek Czechy 83.0 84.5 218.5
19 Anssi Ylipulli Finlandia 88.0 79.0 216.0
20 Atle Pedersen Roensen Norwegia 84.0 80.5 215.5
21 Felix Schoft Niemcy 82.5 81.5 213.5
22 Ivan Savvateev Rosja 86.0 78.0 212.0
23 Rok Mandl Słowenia 81.5 82.5 211.5
24 Lukas Kuban Czechy 82.5 80.0 209.0
25 Adrian Schuler Szwajcaria 84.5 78.0 208.5
26 Roberto Dellasega Włochy 56.0 48.0 206.5
27 Shuuta Hirabayashi Japonia 81.5 81.0 205.0
28 Primoz Roglic Słowenia 83.5 77.0 204.5
29 Shohtaroh Hosoda Japonia 82.0 78.0 203.5
30 Petar Fartunov Bułgaria 82.5 80.5 202.0
31 Severin Freund Niemcy 80.0   102.0
32 Chris Lamb USA 80.5   101.5
33 Remi Francais Szwajcaria 79.5   101.0
  Alessio de Crignis Włochy 80.5   101.0
35 Ilmir Hazetdinov Rosja 79.0   99.5
36 Benjamin Bourqui Francja 79.0   99.0
  Dawid Kowal Polska 78.5   99.0
38 Nicolas Mayer Francja 78.0   96.0
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 78.5   96.0
40 Krzysztof Miętus Polska 77.5   95.5
41 Nicholas Fairall USA 77.5   94.5
  Julien Dorme Francja 77.5   94.5
43 Pascal Egloff Szwajcaria 76.5   94.0
44 Sami Niemi Finlandia 76.5   91.5
  Alexey Pchelintsev Kazachstan 76.0   91.5
46 Jiri Mazoch Czechy 76.0   91.0
  Michele Liva Włochy 76.0   91.0
48 Andrea Morassi Włochy 78.5   90.0
49 Mihai Damian Rumunia 75.0   88.5
50 Matic Kramarsic Słowenia 73.5   87.0
51 Martin Plhal Czechy 74.0   85.5
52 Szilvester Kozma Rumunia 73.5   85.0
53 Vasiliy Tomilov Białoru¶ 74.0   84.5
54 Vladimir Zografski Bułgaria 81.0   82.5
55 Olli Muotka Finlandia 71.0   81.0
56 Nicholas Alexander USA 70.5   77.5
57 Roman Kuryavskiv Kazachstan 69.5   76.5
58 Illimar Paern Estonia 70.0   76.0
  Dmitry Sporynin Rosja 70.0   76.0
  Tomas Zmoray Słowacja 69.5   76.0
61 Volodymyr Veredyuk Ukraina 69.5   75.5
62 Toenis Kartau Estonia 68.5   74.5
63 Thomas de Wit Holandia 69.0   74.0
64 Yevgeniy Levkin Kazachstan 68.0   73.5
65 Mojmir Nosal Słowacja 68.5   73.0
66 Bogomil Pavlov Bułgaria 67.5   72.0
67 Alexandre Mabboux Francja 67.0   70.5
68 Denis Sindler Słowacja 66.0   69.0
69 Yevgeniy Kharlov Kazachstan 63.0   62.5
70 Serhei Hancharou Białoru¶ 64.5   61.0
  Aliaksei Muravitski Białoru¶ 62.5   61.0
72 Aleksandr Hancharou Białoru¶ 62.0   56.0
73 Thomas Thurnbichler Austria 63.5   53.5
74 Armin Csukovics Węgry 57.0   42.5
75 Istvan Pungor Węgry 55.5   40.0
76 Matus Mistrik Słowacja DSQ   DSQ
77 Kristjan Ehman Estonia DSQ   DSQ
78 Vasil Ivanov Bułgaria DSQ   DSQ
79 Urban Zamernik Chorwacja DSQ   DSQ
80 Remus Tudor Rumunia DSQ   DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2008 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2008

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2008

Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »