TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
04.02.2006 - Kranj (Słowenia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 930.6
2 Słowenia Słowenia 927.7
3 Japonia Japonia 900.8
4 Niemcy Niemcy 838.3
5 Norwegia Norwegia 832.6
6 Finlandia Finlandia 813.0
7 Polska Polska 772.7
8 USA USA 732.9
9 Szwecja Szwecja 366.0
10 Francja Francja 352.6
11 Kanada Kanada 346.9
12 Włochy Włochy 339.3
13 Szwajcaria Szwajcaria 322.1
14 Rosja Rosja 308.0
15 Czechy Czechy 293.5
16 Słowacja Słowacja 282.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 104.5 108.0 254.5
2 Primoz Roglic Słowenia 107.0 102.0 246.2
3 Jurij Tepes Słowenia 102.5 104.0 240.2
4 Shohei Tochimoto Japonia 99.5 102.5 233.1
5 Yuhei Sasaki Japonia 105.0 96.0 230.3
6 Łukasz Rutkowski Polska 102.0 98.5 227.4
  Mario Innauer Austria 97.0 103.5 227.4
8 Thomas Thurnbichler Austria 109.5 90.0 226.1
9 Tobias Bogner Niemcy 107.0 92.0 224.7
10 Andreas Wank Niemcy 98.5 99.5 224.4
11 Robert Hrgota Słowenia 97.0 101.5 223.8
12 Arthur Pauli Austria 98.5 98.5 222.6
13 Naoya Toyama Japonia 96.0 100.0 219.8
14 Kenshiro Ito Japonia 93.0 101.5 217.6
15 Jernej Kosnjek Słowenia 99.5 95.5 217.5
16 Eirik Kjelstrup Norwegia 99.5 94.5 216.2
17 Atle Pedersen Roensen Norwegia 95.5 96.5 210.6
18 Andreas Stjernen Norwegia 98.5 92.5 210.3
19 Severin Freund Niemcy 95.0 94.0 206.2
20 Mika Kauhanen Finlandia 96.5 93.0 205.6
21 Ville Larinto Finlandia 98.0 91.0 205.2
22 Sami Niemi Finlandia 93.0 96.0 201.2
23 Jesper Ruuth Finlandia 97.0 90.5 201.0
24 Dawid Kowal Polska 94.5 92.5 199.1
25 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 92.5 92.5 195.5
26 Anders Johnson USA 92.5 91.0 194.8
27 Sebastian Toczek Polska 97.5 89.0 194.7
28 Trevor Wert USA 88.5 94.5 187.9
29 Michael Glasder USA 95.5 85.0 186.4
30 Oliver Alberer Niemcy 90.0 90.0 183.0
31 Nicholas Fairall USA 83.0 88.0 163.8
32 Dawid Kubacki Polska 86.0 76.5 151.5
33 Andrea Morassi Włochy 102.5   118.5
34 Roman Koudelka Czechy 100.0   113.5
35 Gregory Baxter Kanada 96.0   106.3
36 Jiri Mazoch Czechy 95.5   104.4
  Mathias Bourdel Francja 95.5   104.4
38 Yoann Taillard Francja 93.5   100.8
39 Carl Nordin Szwecja 93.5   99.8
40 Fredrik Balkasen Szwecja 93.0   99.4
41 Alexander Mitz Szwecja 93.0   98.4
42 Remi Francais Szwajcaria 91.5   95.7
43 Ivan Chumyshev Rosja 90.5   93.9
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 90.5   93.9
45 Matus Michalak Słowacja 90.0   91.5
  Pavel Eremeevskiy Rosja 90.0   91.5
47 Roberto Dellasega Włochy 89.0   90.7
48 Trevor Morrice Kanada 97.5   87.0
49 Joel Bieri Szwajcaria 85.0   82.5
50 Jordan Taillard Francja 84.0   80.7
51 Pavel Karelin Rosja 84.5   77.1
52 Tomas Benes Czechy 82.0   75.6
53 Simone Morassi Włochy 83.0   75.4
54 Tomas Zmoray Słowacja 81.0   74.3
55 Sven Rauber Szwajcaria 80.5   73.9
56 Sebastian Cala Szwajcaria 80.0   70.0
57 Niklas Eriksson Szwecja 78.0   68.4
58 Benjamin Bourqui Francja 79.0   66.7
59 Robert Kartik Słowacja 77.0   66.6
60 Wesley Savill Kanada 74.0   59.7
61 Alessio de Crignis Włochy 71.5   54.7
62 Martin Sutor Słowacja 69.5   50.1
63 Dmitry Sporynin Rosja 67.5   45.5
64 Vladimir Struhar Czechy     0.0

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2006 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2006

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2006

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »