Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
02.02.2006 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Gregor Schlierenzauer Austria 109.0 105.5 259.6
2 Jurij Tepes Słowenia 107.0 103.5 249.4
3 Andrea Morassi Włochy 105.5 107.5 247.4
4 Łukasz Rutkowski Polska 111.0 102.5 245.8
5 Shohei Tochimoto Japonia 104.0 103.5 244.5
6 Kenshiro Ito Japonia 103.0 103.0 241.8
7 Mario Innauer Austria 103.5 103.0 239.7
8 Robert Hrgota Słowenia 102.0 100.0 231.6
9 Primoz Roglic Słowenia 98.5 103.5 231.1
10 Yuhei Sasaki Japonia 99.5 101.5 230.3
  Gregory Baxter Kanada 99.0 102.0 230.3
12 Atle Pedersen Roensen Norwegia 103.0 99.0 230.1
13 Severin Freund Niemcy 102.5 96.5 226.7
14 Roman Koudelka Czechy 99.0 99.0 222.9
15 Jiri Mazoch Czechy 100.5 97.5 222.4
16 Jernej Kosnjek Słowenia 98.0 99.5 221.5
17 Naoya Toyama Japonia 99.0 96.5 218.4
18 Andreas Wank Niemcy 101.5 93.5 217.5
19 Andreas Stjernen Norwegia 96.5 97.0 214.8
20 Ville Larinto Finlandia 98.5 95.5 214.2
21 Thomas Thurnbichler Austria 98.0 94.5 214.0
  Arthur Pauli Austria 95.0 97.5 214.0
23 Dawid Kowal Polska 95.5 96.5 210.6
24 Trevor Morrice Kanada 93.5 98.0 210.2
25 Kim Rene Elverum Sorsell Norwegia 98.0 94.0 210.1
26 Oliver Alberer Niemcy 98.5 92.0 206.4
27 Tobias Bogner Niemcy 94.5 95.5 205.5
  Eirik Kjelstrup Norwegia 98.5 91.5 205.5
29 Pavel Karelin Rosja 94.0 88.5 190.5
30 Sami Niemi Finlandia 95.0 88.5 189.8
31 Tomas Benes Czechy 93.5   100.3
32 Sebastian Toczek Polska 94.0   98.2
33 Remi Francais Szwajcaria 92.0   97.6
34 Trevor Wert USA 91.5   94.7
35 Benjamin Bourqui Francja 91.0   94.3
36 Petar Fartunov Bułgaria 89.5   92.1
37 Anders Johnson USA 89.5   89.6
38 Fredrik Balkasen Szwecja 88.0   88.9
39 Simone Morassi Włochy 89.0   88.7
40 Michael Glasder USA 87.5   88.0
41 Illimar Paern Estonia 88.5   87.8
42 Dawid Kubacki Polska 87.0   86.1
43 Ivan Chumyshev Rosja 86.0   85.3
44 Sebastian Cala Szwajcaria 86.0   84.8
45 Sven Rauber Szwajcaria 85.0   84.0
46 Alexey Pchelintsev Kazachstan 85.5   80.4
47 Massimiliano Bau Włochy 84.5   80.1
48 Niklas Eriksson Szwecja 83.0   79.4
49 Nicholas Fairall USA 84.5   78.6
50 Martin Sutor Słowacja 83.0   78.4
51 Alexander Mitz Szwecja 84.5   78.1
52 Vladimir Struhar Czechy 80.5   73.4
53 Mathias Bourdel Francja 81.5   73.2
  Matus Michalak Słowacja 81.5   73.2
55 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 79.5   72.1
56 Pavel Eremeevskiy Rosja 79.0   69.2
57 Tomas Zmoray Słowacja 79.0   67.2
58 Yoann Taillard Francja 78.0   66.4
59 Wesley Savill Kanada 77.0   66.1
60 Jordan Taillard Francja 76.0   63.3
61 Chingiz Nabiev Kazachstan 75.5   62.4
62 Dmitry Sporynin Rosja 72.5   57.0
63 Nazariy Prokopyuk Ukraina 72.5   56.5
64 Jere Kykkänen Finlandia 72.5   51.0
65 Volodymyr Veredyuk Ukraina 65.0   42.0
66 Robert Kartik Słowacja 64.5   38.1
67 Denis Buchelinkov Kazachstan 64.0   37.2
68 Yaroslav Dysko Ukraina 62.5   33.5
69 Andrei-Iancu Tambaloiu Rumunia 56.0   21.3
70 Carl Nordin Szwecja   DSQ DSQ
71 Mika Kauhanen Finlandia   DSQ DSQ
72 Alessio de Crignis Włochy   DSQ DSQ
73 Mihai Damian Rumunia   DSQ DSQ

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2006 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2006

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2006

Kalendarium
Grzegorz Miętus
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich