TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
24.01.2002 - Schonach (Niemcy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 953.0
2 Austria Austria 924.0
3 Słowenia Słowenia 851.0
4 Niemcy Niemcy 850.5
5 Japonia Japonia 766.5
6 Norwegia Norwegia 765.5
7 USA USA 763.5
8 Francja Francja 705.5
9 Szwecja Szwecja 703.0
10 Kanada Kanada 639.5
11 Szwajcaria Szwajcaria 638.5
12 Czechy Czechy 579.5
13 Rosja Rosja 547.0
14 Polska Polska 417.5
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Akseli Kokkonen Finlandia 94.0 97.5 256.5
2 Rok Benkovic Słowenia 97.5 95.0 256.0
3 Janne Happonen Finlandia 92.5 92.5 242.0
4 Christian Nagiller Austria 91.5 90.0 234.5
5 Balthasar Schneider Austria 91.5 89.5 233.0
6 Manuel Fettner Austria 83.0 97.5 232.0
7 Arttu Lappi Finlandia 91.0 88.5 228.5
8 Andreas Wank Niemcy 92.0 86.0 227.0
9 Harri Olli Finlandia 92.5 85.0 226.0
10 Christoph Strickner Austria 92.5 85.0 224.5
11 Alexey Silaev Rosja 87.0 88.0 217.5
12 Clint Jones USA 85.0 89.0 216.0
13 Tim Nelson USA 88.5 83.5 212.5
  Daiki Ito Japonia 83.5 88.5 212.5
15 Maximilian Mechler Niemcy 87.0 84.5 210.5
16 Jan Mazoch Czechy 82.0 89.0 210.0
17 Pavel Fizek Czechy 89.5 85.0 209.5
18 Maxime Remy Francja 88.5 82.0 209.0
19 Mario Kürschner Niemcy 83.0 88.0 208.5
20 Brian Welch USA 84.0 85.0 204.5
  Julian Musiol Niemcy 89.0 81.0 204.5
22 Bine Zupan Słowenia 83.5 85.5 201.5
23 Johan Erikson Szwecja 82.5 85.5 199.0
24 Jan Ottar Andersen Norwegia 88.5 79.5 198.5
25 Zvonko Kordez Słowenia 90.5 78.5 198.0
26 Jaka Oblak Słowenia 82.0 83.5 195.5
27 Andrew Osadetz Kanada 84.0 79.5 193.0
28 Kim-Roar Hansen Norwegia 82.0 81.5 191.5
  Daijiro Higuchi Japonia 78.0 86.0 191.5
30 Jon-Richard Rundsvenn Norwegia 79.5 83.0 189.0
31 Stig Hommefoss Norwegia 80.0 82.0 186.5
32 Andreas Aren Szwecja 76.5 85.0 186.0
33 Takashi Sawara Japonia 80.0 81.5 185.0
34 Shusaku Hosoyama Japonia 81.0 76.5 177.5
35 Heiri Kaelin Szwajcaria 80.5 75.0 173.5
  Vincent Descombes Sevoie Francja 78.0 78.0 173.5
37 Billy Chedal Francja 85.0 71.0 170.5
38 Petr Chaadaev Rosja 79.5 74.0 166.5
39 Antoine Guignard Szwajcaria 78.0 74.0 165.5
40 Petr Denisovski Rosja 76.5 75.5 163.0
41 Lukas Hlava Czechy 77.0 72.5 160.0
42 Isak Grimholm Szwecja 74.0 75.5 159.5
43 Guido Landert Szwajcaria 72.5 77.5 159.0
44 Besnik Gashi Szwecja 82.0 79.0 158.5
45 Stefan Read Kanada 72.0 75.5 155.5
46 Gregory Baxter Kanada 74.5 73.0 155.0
47 Yoann Morel Francja 74.0 73.0 152.5
48 Mateusz Rutkowski Polska 70.0 77.0 151.0
49 Pascal Schoenenberger Szwajcaria 70.0 77.5 140.5
50 Krzysztof Styrczula Polska 71.5 70.5 138.0
51 Michael Nell Kanada 69.0 70.0 136.0
52 Chris Francis USA 69.5 66.0 130.5
53 Marcin M±ka Polska 67.0 68.5 128.5
54 Stefan Hula Polska   DSQ 0.0
  Dimitry Ipatov Rosja   DSQ 0.0
  Antonin Hajek Czechy DSQ DSQ 0.0

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2002 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2002

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2002

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
17:15
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
26 stycznia 2019 (sobota)
07:00
P¦ Sapporo
seria próbna
08:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »