TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
01.02.2001 - Karpacz (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 892.0
2 Austria Austria 863.5
3 Niemcy Niemcy 849.0
4 Słowenia Słowenia 843.5
5 Francja Francja 794.5
6 Norwegia Norwegia 792.5
7 Japonia Japonia 779.0
8 Polska Polska 772.0
9 Czechy Czechy 753.0
10 Szwecja Szwecja 747.5
11 Szwajcaria Szwajcaria 746.5
12 Słowacja Słowacja 736.5
13 USA USA 724.0
14 Rosja Rosja 646.5
15 Ukraina Ukraina 351.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Veli-Matti Lindström Finlandia 85.0 92.5 240.0
2 Manuel Fettner Austria 84.0 84.0 224.5
3 Janne Happonen Finlandia 83.5 83.5 224.0
4 Miroslav Formanek Słowacja 86.0 85.0 221.0
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 82.5 83.5 219.5
6 Jörg Ritzerfeld Niemcy 82.0 84.5 218.5
  Balthasar Schneider Austria 81.5 85.0 218.5
8 Markus Winterhalder Niemcy 84.0 81.5 215.5
9 Primoz Zupan-Urh Słowenia 82.5 82.0 215.0
10 Rok Benkovic Słowenia 81.5 83.0 214.5
11 Maximilian Mechler Niemcy 78.5 85.5 212.0
12 Tomisław Tajner Polska 81.5 81.5 210.5
  Emmanuel Chedal Francja 79.5 85.0 210.5
  Florian Liegl Austria 79.5 84.0 210.5
15 Tomasz Pochwała Polska 79.5 82.0 210.0
  Stefan Kaiser Austria 81.5 89.5 210.0
17 Gasper Cavlovic Słowenia 81.5 80.0 209.5
18 Daiki Ito Japonia 79.5 82.0 208.5
  David Lazzaroni Francja 82.0 80.5 208.5
  Akseli Kokkonen Finlandia 82.0 82.0 208.5
21 Matej Uram Słowacja 78.0 83.0 207.0
22 Emil Westberg Szwecja 79.0 80.5 205.5
23 Simon Podrebersek Słowenia 80.0 80.0 204.5
24 Ole Christen Enger Norwegia 79.0 81.0 203.0
  Maxime Laheurte Francja 81.0 78.0 203.0
  Florian Krumbacher Niemcy 81.5 78.0 203.0
27 Clint Jones USA 77.5 81.0 202.5
  Heiri Kaelin Szwajcaria 81.5 79.0 202.5
29 Jan Mazoch Czechy 79.0 79.0 202.0
30 Pavel Fizek Czechy 76.5 82.5 201.0
31 Antoine Guignard Szwajcaria 78.5 79.5 199.5
32 Thomas Lobben Norwegia 78.0 80.0 198.0
33 Kim-Roar Hansen Norwegia 81.0 76.0 196.0
34 David Andersen Norwegia 76.0 80.0 195.5
35 Daijiro Higuchi Japonia 78.0 78.5 194.0
36 Frantisek Vaculik Czechy 78.0 77.0 192.0
37 Takashi Sawara Japonia 78.5 76.0 190.5
38 Tommy Schwall USA 77.0 77.5 188.0
39 Takayuki Kiryu Japonia 75.5 78.0 186.0
40 Paweł Kruczek Polska 76.0 76.5 184.0
41 Isak Grimholm Szwecja 74.5 78.0 183.5
42 Johan Erikson Szwecja 80.0 74.5 181.5
43 Andreas Aren Szwecja 73.5 79.0 177.0
44 Thomas Engel Szwajcaria 73.5 75.5 172.5
  Maxime Remy Francja 72.0 75.5 172.5
46 Jim Denney jr USA 74.5 73.0 172.0
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 71.0 76.0 172.0
48 Petr Chaadaev Rosja 72.0 75.0 170.5
49 Kamil Stoch Polska 77.5 68.0 167.5
50 Stepan Gradoboev Rosja 72.0 75.0 164.5
51 Petr Denisovski Rosja 69.0 74.5 162.5
52 Brian Welch USA 71.0 73.0 161.5
  Rene Stefanovie Słowacja 75.0 71.5 161.5
54 Lukas Hlava Czechy 68.5 72.5 158.0
55 Alexey Silaev Rosja 67.5 70.5 149.0
56 Martin Babis Słowacja 68.5 68.5 147.0
57 Igor Boychuk Ukraina 67.0 70.0 137.5
58 Andriy Gurmak Ukraina 61.0 61.5 103.0
59 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 60.0 58.5 93.5
60 Vitaliy Shumbarets Ukraina 54.5 DNS 17.0

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2001 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2001

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2001

Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »