Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
01.02.2001 - Karpacz (Polska) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 892.0
2 Austria Austria 863.5
3 Niemcy Niemcy 849.0
4 Słowenia Słowenia 843.5
5 Francja Francja 794.5
6 Norwegia Norwegia 792.5
7 Japonia Japonia 779.0
8 Polska Polska 772.0
9 Czechy Czechy 753.0
10 Szwecja Szwecja 747.5
11 Szwajcaria Szwajcaria 746.5
12 Słowacja Słowacja 736.5
13 USA USA 724.0
14 Rosja Rosja 646.5
15 Ukraina Ukraina 351.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Veli-Matti Lindström Finlandia 85.0 92.5 240.0
2 Manuel Fettner Austria 84.0 84.0 224.5
3 Janne Happonen Finlandia 83.5 83.5 224.0
4 Miroslav Formanek Słowacja 86.0 85.0 221.0
5 Kimmo Yliriesto Finlandia 82.5 83.5 219.5
6 Jörg Ritzerfeld Niemcy 82.0 84.5 218.5
  Balthasar Schneider Austria 81.5 85.0 218.5
8 Markus Winterhalder Niemcy 84.0 81.5 215.5
9 Primoz Zupan-Urh Słowenia 82.5 82.0 215.0
10 Rok Benkovic Słowenia 81.5 83.0 214.5
11 Maximilian Mechler Niemcy 78.5 85.5 212.0
12 Tomisław Tajner Polska 81.5 81.5 210.5
  Emmanuel Chedal Francja 79.5 85.0 210.5
  Florian Liegl Austria 79.5 84.0 210.5
15 Tomasz Pochwała Polska 79.5 82.0 210.0
  Stefan Kaiser Austria 81.5 89.5 210.0
17 Gasper Cavlovic Słowenia 81.5 80.0 209.5
18 Daiki Ito Japonia 79.5 82.0 208.5
  David Lazzaroni Francja 82.0 80.5 208.5
  Akseli Kokkonen Finlandia 82.0 82.0 208.5
21 Matej Uram Słowacja 78.0 83.0 207.0
22 Emil Westberg Szwecja 79.0 80.5 205.5
23 Simon Podrebersek Słowenia 80.0 80.0 204.5
24 Ole Christen Enger Norwegia 79.0 81.0 203.0
  Maxime Laheurte Francja 81.0 78.0 203.0
  Florian Krumbacher Niemcy 81.5 78.0 203.0
27 Clint Jones USA 77.5 81.0 202.5
  Heiri Kaelin Szwajcaria 81.5 79.0 202.5
29 Jan Mazoch Czechy 79.0 79.0 202.0
30 Pavel Fizek Czechy 76.5 82.5 201.0
31 Antoine Guignard Szwajcaria 78.5 79.5 199.5
32 Thomas Lobben Norwegia 78.0 80.0 198.0
33 Kim-Roar Hansen Norwegia 81.0 76.0 196.0
34 David Andersen Norwegia 76.0 80.0 195.5
35 Daijiro Higuchi Japonia 78.0 78.5 194.0
36 Frantisek Vaculik Czechy 78.0 77.0 192.0
37 Takashi Sawara Japonia 78.5 76.0 190.5
38 Tommy Schwall USA 77.0 77.5 188.0
39 Takayuki Kiryu Japonia 75.5 78.0 186.0
40 Paweł Kruczek Polska 76.0 76.5 184.0
41 Isak Grimholm Szwecja 74.5 78.0 183.5
42 Johan Erikson Szwecja 80.0 74.5 181.5
43 Andreas Aren Szwecja 73.5 79.0 177.0
44 Thomas Engel Szwajcaria 73.5 75.5 172.5
  Maxime Remy Francja 72.0 75.5 172.5
46 Jim Denney jr USA 74.5 73.0 172.0
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 71.0 76.0 172.0
48 Petr Chaadaev Rosja 72.0 75.0 170.5
49 Kamil Stoch Polska 77.5 68.0 167.5
50 Stepan Gradoboev Rosja 72.0 75.0 164.5
51 Petr Denisovski Rosja 69.0 74.5 162.5
52 Brian Welch USA 71.0 73.0 161.5
  Rene Stefanovie Słowacja 75.0 71.5 161.5
54 Lukas Hlava Czechy 68.5 72.5 158.0
55 Alexey Silaev Rosja 67.5 70.5 149.0
56 Martin Babis Słowacja 68.5 68.5 147.0
57 Igor Boychuk Ukraina 67.0 70.0 137.5
58 Andriy Gurmak Ukraina 61.0 61.5 103.0
59 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 60.0 58.5 93.5
60 Vitaliy Shumbarets Ukraina 54.5 DNS 17.0

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2001 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2001

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 2001

Kalendarium
Asan Tahtahunov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich