Drzwi i bramy garażowe Hörmann - od lat najwyższe noty za jakość i styl
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
25.01.2020, godz. 03:00
Sapporo HS-137
CoC
06.02.1999 - Saalfelden (Austria) K-85
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kazuki Nishishita Japonia 98.0 79.0 239.0
2 Michal Psenko Słowacja 95.5 84.0 229.0
3 Veli-Matti Lindström Finlandia 97.0 72.0 219.5
  Stefan Kaiser Austria 91.0 75.0 219.5
5 Thomas Hörl Austria 88.0 77.0 219.0
6 Martin Koch Austria 95.5 71.5 218.5
7 Hiroki Yamada Japonia 87.5 79.0 218.0
8 Tor-Magne Johansen Norwegia 85.5 78.5 216.0
9 Florian Liegl Austria 87.5 75.5 214.0
  Georg Späth Niemcy 88.0 76.0 214.0
11 Grzegorz Sobczyk Polska 85.5 77.5 212.5
12 Uli Basler Niemcy 87.0 75.5 211.0
13 Matti Hautamäki Finlandia 90.0 72.5 209.5
  Yukio Miyazawa Japonia 86.5 75.0 209.5
15 Marcin Bachleda Polska 91.0 71.0 209.0
  Yuta Watase Japonia 88.0 73.5 209.0
17 Simon Ammann Szwajcaria 86.0 75.0 208.5
18 Miha Rihtar Słowenia 89.5 70.5 206.0
19 Pekka Salminen Finlandia 89.0 68.5 204.0
20 Jani Myllaeri Finlandia 83.0 78.0 203.5
21 Blaz Vrhovnik Słowenia 88.0 72.5 202.5
  Filip Kafka Słowacja 84.0 74.0 202.5
23 Tommy Egeberg Norwegia 83.0 75.0 200.0
24 Robert Heinrich Niemcy 85.5 73.0 199.0
25 Milan Zivic Słowenia 79.5 76.5 195.5
26 Ben Erlandson USA 91.0 66.0 193.5
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 86.5 68.0 193.5
28 Benjamin Hauber Niemcy 89.5 65.5 192.5
29 Alexandr Diadula Białoru¶ 80.5 73.0 191.5
30 Primoz Zupan-Urh Słowenia 90.0 66.0 190.5
31 Peter Schlank Słowacja 81.5 72.0 189.5
32 Mariusz Macias Polska 84.5 68.5 188.0
33 Matej Uram Słowacja 86.5 66.5 186.0
34 Zdenek Sourek Czechy 86.0 67.0 184.0
35 Anton Kalinitschenko Rosja 84.5 68.0 183.0
  Emmanuel Chedal Francja 84.5 67.5 183.0
37 Jonas Nordin Szwecja 78.5 71.0 182.0
38 Tomisław Tajner Polska 84.0 65.0 180.5
39 Niels de Groot Holandia 75.0 76.5 180.0
40 Lukas Hlava Czechy 84.0 64.5 179.5
41 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 83.5 77.0 176.0
42 Kyle Wylie USA 82.5 64.0 174.5
43 Eirik Ulimoen Norwegia 83.0 62.0 171.0
44 Sergei Kazhevnikov Rosja 82.0 65.0 170.5
45 Marco Daescher Szwajcaria 80.5 65.0 169.5
46 Heung Chul Choi Korea Pd. 79.5 66.0 167.0
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 83.0 61.5 167.0
48 Jean-Charles Poirot Francja 82.5 62.5 166.5
49 Glynn Pedersen Kanada 80.5 66.0 165.5
50 Matteo Antico Włochy 81.5 64.5 164.5
51 Marc Vogel Szwajcaria 80.0 63.5 161.5
  Aurelien Ducroz Francja 88.5 68.0 161.5
53 Ildar Fatchullin Rosja 76.5 65.0 160.5
54 Andrew Newcomb USA 78.0 64.0 159.0
55 Florentin Durand Francja 79.5 61.0 158.5
56 Borek Sedlak Czechy 79.5 63.0 156.0
57 Petro Varvaruk Ukraina 78.0 63.0 155.5
58 Seou Choi Korea Pd. 78.5 59.0 150.5
59 Hartman Rector USA 75.0 60.0 148.0
60 Maxim Pushkin Rosja 79.0 60.0 146.0
61 Jens Braennlund Szwecja 71.0 62.0 136.5
62 Frantisek Vaculik Czechy 81.5 58.0 130.5
63 Daniel Johansson Szwecja 79.0 62.0 130.0
64 Chil-Ku Kang Korea Pd. 69.5 54.0 116.0
65 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 65.0 55.0 112.5
66 Andreas Kindberg Szwecja 64.5 56.0 110.0
67 Marcin Golab Holandia 65.0 56.0 109.5
68 Manuel Bau Włochy 65.0 54.0 102.0
69 Volodymyr Boshchuk Ukraina 60.0 45.0 75.5
70 Igor Boychuk Ukraina 56.0 46.0 61.0

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1999 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1999

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1999

Kalendarium
Daniel-Andre Tande
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Bjoern Koch (1993)
Tego dnia w 2001 roku po raz pierwszy Polak startował jako lider Pucharu ¦wiata
Najbliższe zawody
24 stycznia 2020 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
12:00
CoC Sapporo
odprawa techniczna
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19:00
FIS Cup Rastbüchl
odprawa techniczna K/M
25 stycznia 2020 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
seria próbna
03:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
CoC-k Rena
odprawa techniczna
09:00
FIS Cup Rastbüchl
trening K
09:45
FIS Cup Rastbüchl
seria próbna K
10:30
FIS Cup Rastbüchl
konkurs K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich