Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
25.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K
05.03.1993 - Harrachov (Czechy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Ahonen Finlandia 88.5 91.0 233.2
2 Andreas Widhölzl Austria 89.0 87.0 225.6
3 Alexander Herr Niemcy 88.5 88.0 224.4
4 Wojciech Skupień Polska 87.5 86.5 216.9
5 Roar Ljoekelsoey Norwegia 90.0 82.5 216.0
6 Pavel Vechet Czechy 87.0 85.5 213.5
7 Tuomo Kykkänen Finlandia 86.5 82.5 208.4
8 Zoran Zupancic Słowenia 85.0 83.0 204.3
9 Gerhard Schallert Austria 84.0 82.5 203.4
10 Geir Atle Woien Norwegia 83.5 85.0 199.6
11 Nicolas Dessum Francja 83.0 82.5 198.8
12 Jerome Gay Francja 83.0 82.0 198.5
13 Robert Zygmuntowicz Polska 80.0 86.0 195.6
14 Ingemar Mayr Austria 82.5 80.0 195.0
15 Risto Jussilainen Finlandia 83.0 81.5 194.2
16 Olli Happonen Finlandia 86.0 76.5 193.0
17 Martin Skotak Czechy 79.5 82.0 189.4
18 Bernd Boering Niemcy 80.5 79.5 186.0
19 Bengt Heiestad Norwegia 88.5 87.5 185.6
20 Thomas Kuglitsch Austria 81.5 77.5 185.4
21 Masayuki Sato Japonia 82.5 76.5 183.9
  Lucas Chevalier-Girod Francja 76.0 83.0 183.9
23 Silvester Mikulastik Czechy 83.5 76.5 183.0
24 Randy Weber USA 81.5 78.0 182.2
25 Stanislav Pokhilko Rosja 79.0 77.0 180.1
26 Ronny Hornschuh Niemcy 86.5 68.5 175.0
27 Marek Donoval Słowacja 76.5 77.5 174.4
28 Rok Polajnar Słowenia 75.5 78.0 170.1
29 Andreas Küttel Szwajcaria 70.5 79.5 163.5
30 Robert Chlup Czechy 78.5 69.5 159.3
31 Ladislav Sulir Słowacja 67.5 80.5 156.8
32 Sota Okamura Japonia 76.0 71.0 155.7
33 Dan Kardas Kanada 74.0 73.5 155.5
34 Marco Steinauer Szwajcaria 68.5 77.5 155.1
35 Igor Ivanov Rosja 72.5 77.5 153.5
36 Jure Radelj Słowenia 77.5 65.5 148.8
37 Sascha Ruf Szwajcaria 78.5 64.5 147.3
38 Kazuyoshi Funaki Japonia 68.5 74.0 146.0
39 Anders Heimdal Norwegia 68.0 73.5 141.4
40 Matjaz Kladnik Słowenia 83.0 59.5 141.0
41 Jeremy Blackburn Kanada 69.0 72.5 139.9
42 Alexander Mueller Niemcy 72.5 69.0 139.4
43 Todd Lodwick USA 63.0 77.0 138.5
44 Miroslav Mihuliak Słowacja 68.0 71.0 137.7
45 Grant Harder Kanada 71.0 67.0 134.3
46 Ratislav Lesko Słowacja 67.0 70.5 132.0
47 Christian Kryenbuehl Szwajcaria 68.5 66.0 131.9
48 Gregor Linsig Kanada 65.0 71.5 128.9
49 Massimo Vellar Włochy 67.5 63.5 124.1
50 Yusuke Kaneko Japonia 57.5 72.5 117.5
51 Mariusz Dunat Polska 60.5 70.5 116.1
52 Corby Fischer USA 65.5 64.5 114.5
53 Drew Richard USA 61.0 69.5 112.8
54 Azat Gilialov Rosja 64.5 62.5 106.2
55 Dmitrey Eremenkov Rosja 60.5 66.0 105.9
56 Dmitrey Seleznev Białoruś 61.0 61.0 102.7
57 Daniele Giacomelli Włochy 61.0 61.0 101.2
58 Andrej Pogzanovski Białoruś 59.5 64.5 100.9
59 Georgi Zharkov Bułgaria 63.0 59.5 97.5
60 Lorenzo Tomasi Włochy 60.5 56.5 85.7
61 Alessandro Pinzani Włochy 56.0 57.5 82.6
62 Alexej Velichkin Białoruś 56.5 56.5 74.3
63 Mariusz Szturc Polska 55.5 58.0 64.6

« Mistrzostwa Świata Juniorów 1993 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata Juniorów 1993

Mistrzostwa Świata Juniorów 1993

Kalendarium
Walter Hofer
Dziś urodziny obchodzą:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1, konkurs, HS 235
dzisiaj
11:56
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | 2. konkurs kobiet, HS 90
dzisiaj
13:49
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:54
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 2. konkursu indywidualnego, HS 235
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 235
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
dzisiaj
14:56
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
15:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 2. konkurs indywidualny, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich