Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
10
11
12
13
17
18
19
20
24
25
26
27
31
styczeń 2022
Najbliższe zawody
21.01.2022, godz. 10:30
Innsbruck HS-128
CoC K
21.03.1992 - Vuokatti (Finlandia) K-81
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Toni Nieminen Finlandia 79.5 78.5 217.6
2 Sylvain Freiholz Szwajcaria 74.5 79.0 201.9
3 Martin Höllwarth Austria 70.5 81.0 197.0
4 Lasse Ottesen Norwegia 75.5 72.0 189.8
5 Wojciech Skupień Polska 71.0 72.5 179.4
6 Robert Meglic Słowenia 68.5 70.5 168.7
7 Timo Wangler Niemcy 68.0 72.0 168.3
8 Stanisław Styrczula Polska 67.0 72.0 168.2
9 Ronny Hornschuh Niemcy 68.0 71.5 167.0
10 Knut Mueller Norwegia 64.5 73.0 164.3
11 Risto Jussilainen Finlandia 68.5 69.0 163.8
12 Dejan Jekovec Słowenia 66.0 71.0 163.0
13 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 65.0 71.5 160.7
14 Jani Salo Finlandia 64.5 70.5 158.3
15 Fredrik Johansson Szwecja 65.5 71.0 158.2
16 Miroslav Kaspar Czechosłowacja 65.5 70.5 157.9
17 Sven Hannawald Niemcy 64.0 71.0 157.3
18 Jure Zagar Słowenia 65.0 71.5 157.2
19 Jan Mojs Czechosłowacja 66.5 69.5 156.4
20 Silvester Mikulastik Czechosłowacja 69.5 66.5 155.4
21 Sepp Zehnder Jr. Szwajcaria 63.5 70.0 153.4
22 Noritaka Kasama Japonia 63.5 71.0 153.0
23 Masayuki Sato Japonia 69.5 63.5 152.6
24 Christian Reinthaler Austria 62.0 71.5 152.4
25 Christof Birchler Szwajcaria 65.0 69.0 152.2
26 Rico Meinel Niemcy 60.5 73.0 151.9
27 Anthony Delaup Francja 63.0 69.5 149.3
28 Bengt Heiestad Norwegia 66.5 64.0 144.1
29 Joergen Halvorsen Norwegia 62.5 66.0 140.4
30 Urban Franc Słowenia 60.0 69.0 139.2
31 Adolf Grugger Austria 63.5 65.0 138.4
32 Pavel Vechet Czechosłowacja 63.0 68.0 137.9
33 Jerome Gay Francja 60.5 68.0 134.4
34 Keisuke Sugiyama Japonia 61.5 64.0 131.1
35 Andreas Beck Austria 58.0 67.5 129.1
36 Christian Hoffelinck Francja 61.0 61.0 123.0
37 Jeremy Blackburn Kanada 59.0 61.0 113.3
38 Marco Steinauer Szwajcaria 57.0 61.5 109.9
39 Robert Mateja Polska 58.5 58.5 109.0
40 Shuanglong Wang Chiny 55.5 57.0 98.8
  Nicolas Gaide Francja 54.5 60.5 98.8
42 Georgi Zharkov Bułgaria 54.5 57.0 94.2
43 Jonathan Brimmell Kanada 52.0 56.5 89.9
44 Jonathan Sapinski Kanada 53.0 55.5 88.4
45 Jonas Nordstroem Szwecja 50.0 55.0 81.8
46 Mathias Lif Szwecja 51.5 52.0 76.9
47 Grant Harder Kanada 49.5 51.0 72.1

« Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1992 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1992

Mistrzostwa ¦wiata Juniorów 1992

Najbliższe zawody
20 stycznia 2022 (czwartek)
19:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna K
20:00
CoC Innsbruck
odprawa techniczna M
21 stycznia 2022 (pi±tek)
09:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening K
09:45
CoC Innsbruck
seria próbna K
10:00
P¦ Titisee
odprawa techniczna
10:30
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:30
P¦ Titisee
oficjalny trening
14:00
CoC Innsbruck
oficjalny trening M
15:50
P¦ Titisee
kwalifikacje
22 stycznia 2022 (sobota)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna K
09:45
CoC Innsbruck
konkurs ind. K
13:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
14:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
15:15
P¦ Titisee
seria próbna
16:15
P¦ Titisee
konkurs ind.
23 stycznia 2022 (niedziela)
09:00
CoC Innsbruck
seria próbna M
10:00
CoC Innsbruck
konkurs ind. M
14:30
P¦ Titisee
kwalifikacje
16:00
P¦ Titisee
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
01:45
Metro Prosto ze skoczni - magazyn sportowy
dzisiaj
15:55
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
17:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
jutro
23:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane, Polska
21.1.2022
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
21.1.2022
15:45
Eurosport w Player.pl Titisee Neustadt | HS 142
LIVE
21.1.2022
15:50
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
16:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
21.1.2022
17:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Titisee-Neustadt, Niemcy
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni 2021/22?
Karl Geiger
Markus Eisenbichler
Jan Hoerl
Marius Lindvik
Halvor Egner Granerud
Robert Johansson
Anze Lanisek
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mog± zawierać Piksel Facebooka i inne technologie ¶ledzenia, stosowane za po¶rednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich