Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
11.12.2020 - Planica (Słowenia) HS-240
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Karl Geiger Niemcy 241.0 223.5 240.5 231.5 877.2
2 Halvor Egner Granerud Norwegia 221.0 229.5 239.0 243.0 876.7
3 Markus Eisenbichler Niemcy 220.0 247.0 234.5 230.0 859.3
4 Michael Hayboeck Austria 245.5 217.0 237.5 220.5 845.1
5 Robert Johansson Norwegia 220.0 228.5 228.0 232.0 841.0
6 Yukiya Sato Japonia 222.0 229.0 228.0 229.0 835.1
7 Piotr Żyła Polska 221.5 224.5 227.0 224.5 828.6
8 Kamil Stoch Polska 213.0 229.0 223.0 222.5 808.5
9 Evgeniy Klimov Rosja 237.0 208.0 222.5 220.0 802.2
10 Andrzej Stękała Polska 224.5 215.5 224.5 212.0 792.4
11 Pius Paschke Niemcy 212.5 224.5 217.0 213.5 790.9
12 Anze Lanisek Słowenia 196.0 218.5 215.5 228.0 777.2
13 Daniel Andre Tande Norwegia 203.0 218.5 224.0 218.0 777.1
14 Constantin Schmid Niemcy 216.5 219.5 209.0 213.5 767.7
15 Dawid Kubacki Polska 219.0 215.5 211.0 196.0 754.4
16 Antti Aalto Finlandia 205.0 208.5 208.5 207.5 739.9
17 Keiichi Sato Japonia 205.0 217.5 197.5 206.0 723.1
18 Philipp Aschenwald Austria 201.5 218.0 200.5 203.0 719.7
19 Ryoyu Kobayashi Japonia 203.0 212.5 202.0 205.0 716.7
20 Bor Pavlovcic Słowenia 207.0 198.0 203.5 203.5 715.5
21 Domen Prevc Słowenia 206.0 206.5 201.5 207.5 712.7
22 Johann Andre Forfang Norwegia 202.5 213.0 200.0 205.0 710.4
23 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 200.0 212.0 206.0 203.0 710.1
24 Giovanni Bresadola Włochy 199.5 202.0 192.0 201.0 689.5
25 Artti Aigro Estonia 200.5 196.5 197.5 207.0 687.3
26 Gregor Schlierenzauer Austria 193.0 199.5 193.0 202.0 686.2
27 Matthew Soukup Kanada 204.0 196.5 191.5 200.0 664.0
28 Sander Vossan Eriksen Norwegia 207.0 208.0 172.5 198.0 663.3
29 Mikhail Nazarov Rosja 203.0 178.5 199.5 195.5 652.1
30 Timi Zajc Słowenia 205.0 199.0 DNS DNS 339.3
31 Danil Sadreev Rosja 196.0       163.3
32 Ilya Mankov Rosja 195.0       162.9
33 Cestmir Kozisek Czechy 194.5       159.7
34 Timon-Pascal Kahofer Austria 181.5       151.4
35 Naoki Nakamura Japonia 185.5       151.3
36 Eetu Nousiainen Finlandia 183.5       148.9
37 Jarkko Maatta Finlandia 174.5       143.8
38 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 176.5       143.4
39 Casey Larson USA 181.5       141.5
40 Alex Insam Włochy 179.5       134.3
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata w lotach 2020 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata w lotach 2020

Mistrzostwa Świata w lotach 2020

Kalendarium
Kevin Horlacher
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
24 września 2021 (piątek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 września 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 września 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 października 2021 (piątek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich