Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
19.03.2010 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Simon Ammann Szwajcaria 215.5 216.5 227.0 236.5 935.8
2 Gregor Schlierenzauer Austria 209.5 205.0 222.5 230.5 910.3
3 Anders Jacobsen Norwegia 217.0 194.5 230.5 227.5 894.0
4 Adam Małysz Polska 217.5 215.0 211.0 211.5 893.6
5 Robert Kranjec Słowenia 223.5 203.5 212.5 222.5 873.5
6 Wolfgang Loitzl Austria 207.0 211.5 213.5 200.0 865.3
7 Thomas Morgenstern Austria 196.5 211.5 225.5 215.5 855.4
8 Antonin Hajek Czechy 203.5 210.5 223.5 236.0 844.9
9 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 214.5 196.5 205.0 223.0 844.5
10 Martin Koch Austria 208.5 206.0 220.0 200.0 839.8
11 Harri Olli Finlandia 215.5 200.0 195.5 199.0 819.9
12 Noriaki Kasai Japonia 215.5 209.5 220.5 224.0 817.1
13 David Zauner Austria 193.5 223.0 202.0 202.5 806.2
14 Emmanuel Chedal Francja 210.0 211.5 199.0 214.0 780.9
15 Janne Happonen Finlandia 202.0 201.0 205.5 211.5 777.3
16 Kamil Stoch Polska 186.5 207.5 203.5 218.0 770.0
17 Matti Hautamäki Finlandia 193.5 204.0 204.0 204.5 762.6
18 Johan Remen Evensen Norwegia 199.5 195.0 219.5 202.0 756.9
19 Michael Uhrmann Niemcy 185.5 201.0 211.5 203.5 745.7
20 Daiki Ito Japonia 200.5 191.5 209.5 197.5 743.5
21 Martin Schmitt Niemcy 194.0 200.0 186.5 193.5 721.8
22 Michael Neumayer Niemcy 184.5 189.5 198.5 205.5 714.0
23 Andrea Morassi Włochy 163.0 188.0 201.5 198.5 711.4
24 Sebastian Colloredo Włochy 189.0 194.5 193.0 194.5 710.0
25 Jernej Damjan Słowenia 200.0 194.5 195.5 184.0 708.5
26 Borek Sedlak Czechy 169.5 198.0 192.5 201.0 704.6
27 Janne Ahonen Finlandia 182.0 189.5 197.0 197.0 701.1
28 Richard Freitag Niemcy 181.5 198.5 170.0 193.5 685.7
29 Tom Hilde Norwegia 186.5 185.5 185.0 187.5 680.6
30 Robert Hrgota Słowenia 180.5 178.5 190.5 178.5 674.6
31 Lukas Hlava Czechy 170.5 179.5     331.4
32 Rafał Śliż Polska 172.0       155.9
33 Łukasz Rutkowski Polska 175.5       150.4
34 Taku Takeuchi Japonia 168.5       149.1
35 Jan Matura Czechy 161.5       146.1
36 Ivan Karaulov Kazachstan 160.5       144.0
37 Vincent Descombes Sevoie Francja 159.0       143.8
38 Roman Trofimov Rosja 162.0       143.2
39 Primoz Pikl Słowenia 160.0       139.8
40 Nicholas Alexander USA DNS       0.0

« Mistrzostwa Świata w lotach 2010 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata w lotach 2010

Mistrzostwa Świata w lotach 2010

Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich