TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
24.01.1998 - Oberstdorf (Niemcy) K-185
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Kazuyoshi Funaki Japonia 191.0 187.5 203.0 205.5 776.4
2 Sven Hannawald Niemcy 193.0 191.5 199.5 203.0 769.9
3 Dieter Thoma Niemcy 185.5 184.0 203.5 209.0 749.9
4 Henning Stensrud Norwegia 188.0 186.5 190.0 196.5 733.7
5 Lasse Ottesen Norwegia 189.0 182.5 189.5 198.5 730.4
6 Primoz Peterka Słowenia 189.0 180.0 182.5 198.0 714.9
7 Kristian Brenden Norwegia 190.5 186.0 182.5 187.5 707.5
8 Janne Ahonen Finlandia 187.0 177.5 191.0 183.5 702.8
9 Andreas Widhölzl Austria 177.0 182.0 176.0 191.0 685.2
10 Hansjörg Jäkle Niemcy 168.5 177.0 193.0 185.0 684.7
11 Christof Duffner Niemcy 180.0 179.0 173.0 197.0 682.3
12 Jani Soininen Finlandia 171.0 174.5 181.5 192.5 678.9
13 Kimmo Savolainen Finlandia 169.0 177.5 174.5 182.0 658.1
14 Andreas Goldberger Austria 138.0 181.0 185.5 191.0 645.1
15 Akira Higashi Japonia 160.0 175.0 166.5 190.5 642.4
16 Jakub Suchacek Czechy 180.0 174.5 168.5 166.5 640.9
17 Bruno Reuteler Szwajcaria 156.5 188.0 165.5 186.5 634.3
18 Stefan Horngacher Austria 171.5 179.0 165.5 169.5 632.6
19 Kazuya Yoshioka Japonia 158.0 177.0 160.0 180.0 622.0
20 Hideharu Miyahira Japonia 169.0 166.5 158.5 178.0 621.9
21 Reinhard Schwarzenberger Austria 161.5 167.0 170.5 174.0 620.1
22 Mika Laitinen Finlandia 167.5 166.5 171.5 180.0 619.1
23 Roberto Cecon Włochy 164.5 165.5 164.5 176.0 617.1
24 Urban Franc Słowenia 160.0 177.5 160.5 173.0 611.2
25 Martin Mesik Słowacja 159.0 167.5 154.5 163.5 579.4
26 Vladimir Rosko Słowacja 150.0 145.0 167.5 169.5 567.4
27 Sylvain Freiholz Szwajcaria 147.0 159.5 158.5 164.0 560.3
28 Jakub Janda Czechy 124.5 DNS 167.0 175.5 412.4
29 Jure Radelj Słowenia 159.0 148.0 151.0 DNS 403.1
30 Jaroslav Sakala Czechy 111.0 DNS 165.0 172.0 385.6
31 Espen Bredesen Norwegia DNS DNS 182.5 187.5 351.0
32 Peter Zonta Słowenia 151.5 157.5 104.0 DNS 337.6
33 Jon Petter Sandaker Norwegia 181.5 176.5 DNS DNS 334.6
34 Marco Steinauer Szwajcaria 133.0 DNS 152.0 DNS 240.0
35 Michal Dolezal Czechy 120.0 DNS 139.0 DNS 202.8
36 Jan Zelencik Słowacja 113.0 DNS 130.0 DNS 180.1
37 Alexandr Sinyavsky Białoru¶ 108.0 DNS 119.0 DNS 166.4
38 Andrej Lyskovec Białoru¶ 102.0 DNS 116.0 DNS 157.6
39 Alexej Schibko Białoru¶ 100.0 DNS 116.0 DNS 149.2
40 Martin Höllwarth Austria 95.0 DNS 105.0 DNS 126.0
41 Sergei Bobrov Białoru¶ 95.0 DNS 92.0 DNS 116.9
42 Alexander Korobov Kazachstan 96.0 DNS 94.0 DNS 112.0
43 Alessio Dunnhofer Włochy 90.0 DNS 94.0 DNS 109.8
44 Sepp Zehnder Szwajcaria DNS DNS 97.0 DNS 58.4
45 Rico Parpan Szwajcaria 94.0 DNS DNS DNS 55.8

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1998 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1998

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1998

Kalendarium
Markus Eggenhofer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »