TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
18.01.2019, godz. 02:00
Sapporo HS-137
CoC
25.02.1990 - Vikersund (Norwegia) K-175
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Dieter Thoma RFN 171.0 165.0     357.7
2 Matti Nykänen Finlandia 171.0 160.0     350.8
3 Jens Weissflog NRD 170.0 153.0     349.3
4 Andreas Felder Austria 165.0 158.0     346.4
5 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 167.0 148.0     340.0
6 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 160.0 165.0     339.2
7 Werner Haim Austria 157.0 163.0     337.7
8 Thomas Klauser RFN 160.0 153.0     333.9
9 Virginio Lunardi Włochy 160.0 159.0     333.4
10 Roberto Cecon Włochy 155.0 150.0     326.0
11 Per-Inge Taellberg Szwecja         325.9
12 Jon-Inge Kjorum Norwegia         325.0
13 Michail Essin ZSRR         321.6
14 Pavel Ploc Czechosłowacja         321.1
15 Miran Tepes Jugosławia         319.9
16 Stefan Zuend Szwajcaria         315.5
17 Ernst Vettori Austria         314.9
18 Josef Heumann RFN         312.9
19 Pavel Kustov ZSRR         312.7
20 Heinz Kuttin Austria         312.5
21 Andreas Bauer RFN         311.6
22 Franci Petek Jugosławia         311.0
23 Noriaki Kasai Japonia 150.0 151.0     310.5
24 Ralf Gebstedt NRD         310.4
25 Primoz Ulaga Jugosławia         310.3
26 Frantisek Jez Czechosłowacja         309.0
27 Jan Boklöv Szwecja         308.7
28 Bruno Hauswirth Szwajcaria         307.8
  Martin Svagerko Czechosłowacja         307.8
30 Masahiko Harada Japonia 140.0 149.0     302.9
31 Staffan Taellberg Szwecja         302.8
32 Ladislav Dluhos Czechosłowacja         300.7
33 Vegard Opaas Norwegia         298.4
34 Didier Mollard Francja         295.6
35 Andrej Vervejkin ZSRR         292.5
36 Matjaz Zupan Jugosławia         291.7
37 Juri Golowtschikov ZSRR         290.3
38 Christoph Lehmann Szwajcaria         289.8
39 Magne Johansen Norwegia         288.1
40 Risto Laakonen Finlandia         285.6
41 Ron Richards Kanada         282.3
42 Rune Olijnyk Norwegia         281.2
43 Heiko Hunger NRD         280.8
44 Tad Langlois USA         276.7
45 Manabu Nikaido Japonia 140.0 129.0     276.4
46 Nicolas Jean-Prost Francja         276.3
47 John Lockyer Kanada         265.9
48 Bernat Sola Hiszpania         263.2
49 Thomas Kindlimann Szwajcaria         262.1
50 Naoki Yasuzaki Japonia 121.0 126.0     261.5
51 Colin Capel Kanada         259.1
52 Magnus Aastroem Szwecja         251.1
53 Kurt Stein USA         242.9
54 Roberto Frison Włochy         238.5
55 Bryan Sanders USA         230.9
56 Jim Holland USA         217.6

« Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1990 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1990

Mistrzostwa ¦wiata w lotach 1990

Kalendarium
Piotr Żyła
Dzi¶ urodziny obchodz±:
dr Jan Blecharz (1954)
Najbliższe zawody
17 stycznia 2019 (czwartek)
06:00
P¦ kobiet Zao
odprawa techniczna
08:00
P¦ kobiet Zao
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Zao
kwalifikacje
18 stycznia 2019 (pi±tek)
00:30
CoC Sapporo
odprawa techniczna
01:00
CoC Sapporo
oficjalny trening
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
08:00
P¦ kobiet Zao
seria próbna
09:00
P¦ kobiet Zao
konkurs ind.
11:00
P¦ Zakopane
odprawa techniczna
16:00
P¦ Zakopane
oficjalny trening
18:00
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
18:00
CoC kobiet Planica
odprawa techniczna
18:00
P¦ Zakopane
kwalifikacje
19 stycznia 2019 (sobota)
01:00
CoC Sapporo
seria próbna
02:00
CoC Sapporo
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra P¦ w Zakopanem?
Ryoyu Kobayashi
Dawid Kubacki
Kamil Stoch
Stefan Kraft
Stephan Leyhe
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Robert Johansson
David Siegel
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »