Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
listopad 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K
13.03.1988 - Oberstdorf (RFN) K-182
« wyniki po I serii | wyniki po II serii | wyniki po III serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 odl. 3 odl. 4 punkty
1 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 178.0 176.0 181.0   364.0
2 Primoz Ulaga Jugosławia 178.0 173.0 179.0   361.0
3 Matti Nykänen Finlandia 168.0 168.0 180.0   355.5
4 Pavel Ploc Czechosłowacja 159.0 166.0 172.0   342.0
5 Guenther Stranner Austria 166.0 156.0 169.0   337.5
6 Jiri Parma Czechosłowacja 167.0 159.0 156.0   334.5
7 Jon-Inge Kjorum Norwegia 164.0 163.0 164.0   334.0
  Piotr Fijas Polska 146.0 169.0 163.0   334.0
  Werner Schuster Austria 168.0 162.0 162.0   334.0
10 Matjaz Zupan Jugosławia 165.0 166.0 166.0   333.5
11 Trond Joeran Pedersen Norwegia 165.0 157.0 165.0   329.5
  Thomas Klauser RFN 148.0 158.0 170.0   329.5
13 Heikki Ylipulli Finlandia 129.0 164.0 157.0   321.0
14 Jan Boklöv Szwecja 144.0 164.0 158.0   319.5
15 Matjaz Debelak Jugosławia 163.0 153.0 157.0   318.5
16 Franz Wiegele Austria 143.0 150.0 167.0   314.0
17 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 145.0 149.0 163.0   309.5
18 Zbigniew Klimowski Polska 150.0 158.0 151.0   307.0
19 Wolfgang Margreiter Austria 119.0 151.0 158.0   306.0
20 Heiko Hunger NRD 155.0 148.0 153.0   302.5
21 Vegard Opaas Norwegia 145.0 150.0 156.0   301.5
22 Josef Heumann RFN 128.0 151.0 154.0   300.0
23 Per-Inge Taellberg Szwecja 152.0 149.0 153.0   299.5
24 Miran Tepes Jugosławia 142.0 149.0 150.0   295.5
25 Mike Holland USA 143.0 143.0 156.0   293.0
26 Jan Kowal Polska 128.0 142.0 156.0   292.0
27 Jiri Malec Czechosłowacja 127.0 146.0 155.0   291.5
28 Didier Mollard Francja 138.0 123.0 159.0   288.5
29 Rolf Schilli RFN 130.0 145.0 149.0   287.0
30 Rene Kummerloew NRD 149.0 141.0 130.0   284.0
31 Eric Breche Francja 143.0 122.0 149.0   282.0
32 Tad Langlois USA 117.0 148.0 142.0   281.5
33 Andreas Felder Austria 147.0 136.0 142.0   278.5
34 Sadao Shimizu Japonia 103.0 143.0 145.0   278.0
35 Risto Laakkonen Finlandia 129.0 133.0 146.0   268.5
36 Guntram Klaus NRD 131.0 123.0 142.0   262.0
37 Tuomo Ylipulli Finlandia 126.0 117.0 147.0   261.0
38 Mike Arnold NRD 132.0 118.0 141.0   260.0
39 Gerard Balanche Szwajcaria 101.0 115.0 153.0   255.5
40 Christian Hauswirth Szwajcaria 95.0 118.0 144.0   247.0
41 Jarosław Mądry Polska 124.0 120.0 130.0   235.0
42 Andreas Bauer RFN 125.0 117.0 122.0   228.5
43 Fabrice Piazzini Szwajcaria 118.0 111.0 125.0   223.0
44 Thomas Kindlimann Szwajcaria 104.0 122.0 119.0   219.5
45 Florian Treves Francja 110.0 118.0 119.0   217.0
46 Yasuhide Miyazaki Japonia 106.0 119.0 101.0   204.5
47 Takayuki Sasaki Japonia 96.0 104.0 116.0   195.0
48 Nicolas Jean-Prost Francja 100.0 108.0 105.0   188.5
49 Laszlo Fischer Węgry 105.0 103.0 108.0   184.5
50 Toshiaki Tao Japonia 93.0 96.0 107.0   171.0

« Mistrzostwa Świata w lotach 1988 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata w lotach 1988

Mistrzostwa Świata w lotach 1988

Najbliższe zawody
2 grudnia 2022 (piątek)
12:00
PŚ K Lillehammer
odprawa techniczna
15:45
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
17:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
06:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
06:37
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
13:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
13:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
16:00
Eurosport w Player.pl Ruka | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 142
jutro
16:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich