Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2022
Najbliższe zawody
23.07.2022
Wisła HS-134
LGP
05.03.2021 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 132.5 134.0 276.5
2 Robert Johansson Norwegia 129.5 135.5 272.1
3 Karl Geiger Niemcy 132.0 132.0 267.4
4 Piotr Żyła Polska 130.5 137.0 264.4
5 Anze Lanisek Słowenia 126.5 136.5 258.5
6 Marius Lindvik Norwegia 126.5 131.5 257.2
7 Yukiya Sato Japonia 134.0 130.5 256.7
8 Daniel Huber Austria 133.5 123.5 255.3
9 Cene Prevc Słowenia 129.5 129.5 253.2
10 Jan Hoerl Austria 127.0 136.5 245.4
11 Philipp Aschenwald Austria 123.5 130.0 243.6
12 Daniel Andre Tande Norwegia 131.0 120.5 237.4
13 Johann Andre Forfang Norwegia 128.5 123.5 235.9
  Keiichi Sato Japonia 126.5 128.0 235.9
15 Dawid Kubacki Polska 130.5 119.0 235.8
16 Peter Prevc Słowenia 126.5 129.5 233.5
17 Markus Eisenbichler Niemcy 122.5 134.0 231.8
18 Pius Paschke Niemcy 129.5 114.5 231.2
19 Kamil Stoch Polska 120.0 129.5 230.0
20 Gregor Deschwanden Szwajcaria 124.0 126.0 228.9
21 Andrzej Stękała Polska 121.5 122.5 219.2
22 Severin Freund Niemcy 122.5 118.5 218.2
23 Evgenii Klimov Rosja 121.0 126.0 215.8
24 Martin Hamann Niemcy 121.5 123.0 215.4
25 Artti Aigro Estonia 131.0 120.0 211.2
26 Simon Ammann Szwajcaria 118.0 114.5 211.0
27 Denis Kornilov Rosja 123.0 118.0 207.8
28 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 116.0 122.0 201.3
29 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 119.5 126.0 200.4
30 Niko Kytosaho Finlandia 116.5 120.5 193.9
31 Antti Aalto Finlandia 113.0   94.8
32 Junshiro Kobayashi Japonia 114.0   93.9
33 Dominik Peter Szwajcaria 114.5   92.4
34 Ryoyu Kobayashi Japonia 117.5   90.3
35 Mikhail Nazarov Rosja 112.0   84.6
36 Cestmir Kozisek Czechy 112.5   83.7
37 Vladimir Zografski Bułgaria 109.5   82.7
38 Eetu Nousiainen Finlandia 110.0   81.3
39 Yevhen Marusiak Ukraina 109.0   70.9
40 Sergey Tkachenko Kazachstan 103.0   69.2
41 Vojtech Stursa Czechy 105.5   67.6
42 Filip Sakala Czechy 103.5   65.1
43 Danil Sadreev Rosja 102.5   64.9
44 Matthew Soukup Kanada 102.0   63.3
45 Andrei Feldorean Rumunia 101.0   59.7
46 Viktor Polasek Czechy 102.5   59.2
47 Danil Vassilyev Kazachstan 99.0   55.1
48 Casey Larson USA 93.5   52.5
49 Andrew Urlaub USA 93.0   43.1
50 Bor Pavlovcic Słowenia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Mistrzostwa Świata 2021 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Świata 2021

Mistrzostwa Świata 2021

Kalendarium
Kamil Stoch
Przekaż 1% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasze raporty specjalne...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich