Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
02.03.2017 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 127.5 127.5 279.3
2 Andreas Wellinger Niemcy 127.5 129.0 278.0
3 Piotr Żyła Polska 127.5 131.0 276.7
4 Andreas Stjernen Norwegia 129.5 129.0 276.1
5 Anders Fannemel Norwegia 123.5 127.0 268.8
6 Maciej Kot Polska 123.5 126.5 266.9
7 Kamil Stoch Polska 127.5 124.5 264.8
8 Dawid Kubacki Polska 128.5 123.0 263.8
9 Peter Prevc Słowenia 128.0 124.5 263.7
10 Daniel Andre Tande Norwegia 121.5 129.5 261.3
11 Michael Hayboeck Austria 121.5 128.0 260.3
12 Johann Andre Forfang Norwegia 127.0 122.5 259.9
13 Markus Eisenbichler Niemcy 125.5 123.5 258.0
14 Simon Ammann Szwajcaria 122.5 125.5 252.8
15 Daiki Ito Japonia 122.0 120.0 248.7
16 Stephan Leyhe Niemcy 125.0 117.5 247.2
17 Taku Takeuchi Japonia 122.0 121.0 244.8
18 Manuel Fettner Austria 118.0 122.5 242.7
19 Richard Freitag Niemcy 121.0 115.5 235.7
20 Evgeniy Klimov Rosja 120.0 117.5 234.3
21 Jernej Damjan Słowenia 113.5 120.0 232.2
22 Markus Schiffner Austria 120.0 113.5 227.2
23 Janne Ahonen Finlandia 115.0 116.0 225.6
24 Dimitry Vassiliev Rosja 120.0 115.5 225.3
25 Viktor Polasek Czechy 116.0 115.5 225.0
26 Ville Larinto Finlandia 118.0 115.5 224.6
27 Jarkko Määttä Finlandia 116.0 117.5 222.5
28 Jakub Janda Czechy 118.5 111.0 219.4
29 Denis Kornilov Rosja 119.5 108.5 209.1
30 Kevin Bickner USA 117.0 104.0 207.3
31 Antti Aalto Finlandia 115.0   109.3
32 Noriaki Kasai Japonia 114.0   108.1
33 Vincent Descombes Sevoie Francja 114.0   105.2
34 Jurij Tepes Słowenia 111.5   104.1
35 Gregor Deschwanden Szwajcaria 112.5   102.3
36 Anze Lanisek Słowenia 110.0   99.7
37 Alex Insam Włochy 107.0   97.5
38 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 108.0   94.6
39 William Rhoads USA 107.0   93.1
40 Michael Glasder USA 106.0   92.4
  Killian Peier Szwajcaria 106.5   92.4
42 Tomas Vancura Czechy 104.5   91.7
43 Sebastian Colloredo Włochy 107.0   89.9
44 Martti Nomme Estonia 106.0   89.1
45 Kaarel Nurmsalu Estonia 103.5   87.4
46 Casey Larson USA 102.5   86.3
47 Andreas Schuler Szwajcaria 103.0   84.3
48 Davide Bresadola Włochy 101.5   83.4
49 Alexey Romashov Rosja 102.0   83.3
50 Kento Sakuyama Japonia 102.0   81.9

« Mistrzostwa ¦wiata 2017 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 2017

Mistrzostwa ¦wiata 2017

Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich