Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
26.02.2017 - Lahti (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Niemcy Niemcy 1035.5
2 Austria Austria 999.3
3 Japonia Japonia 979.7
4 Słowenia Słowenia 961.4
5 Norwegia Norwegia 877.8
6 Rosja Rosja 864.0
7 Włochy Włochy 848.1
8 USA USA 802.2
9 Czechy Czechy 403.3
10 Francja Francja 403.1
11 Finlandia Finlandia 397.4
12 Kanada Kanada 379.5
13 Rumunia Rumunia 336.2
14 Kazachstan Kazachstan 258.4
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Wellinger Niemcy 99.0 98.0 276.2
2 Stefan Kraft Austria 96.5 97.0 273.0
3 Markus Eisenbichler Niemcy 95.5 99.5 264.0
4 Carina Vogt Niemcy 98.0 95.0 255.2
5 Daiki Ito Japonia 92.5 96.5 254.6
6 Anze Lanisek Słowenia 93.5 96.5 252.6
7 Yuki Ito Japonia 95.0 93.5 250.4
8 Michael Hayboeck Austria 92.0 97.5 249.3
9 Peter Prevc Słowenia 88.0 97.5 247.8
10 Jacqueline Seifriedsberger Austria 94.5 92.5 247.0
11 Andreas Stjernen Norwegia 91.5 91.0 241.7
12 Svenja Wuerth Niemcy 95.0 95.5 240.1
13 Daniel Andre Tande Norwegia 91.0 95.0 239.5
14 Ema Klinec Słowenia 92.5 91.5 238.8
15 Sara Takanashi Japonia 90.0 89.5 237.6
16 Maren Lundby Norwegia 90.5 93.5 237.5
17 Taku Takeuchi Japonia 89.0 92.0 237.1
18 Daniela Iraschko-Stolz Austria 88.5 90.5 230.0
19 Denis Kornilov Rosja 89.5 92.5 228.7
20 Davide Bresadola Włochy 85.5 88.0 227.2
21 Evgeniy Klimov Rosja 85.5 88.0 225.9
22 Kevin Bickner USA 88.5 89.0 223.3
23 Nika Kriznar Słowenia 84.0 90.5 222.2
24 Sebastian Colloredo Włochy 89.0 83.0 214.6
25 Manuela Malsiner Włochy 88.5 87.0 210.2
26 Sarah Hendrickson USA 85.0 84.0 206.4
27 Anastasiya Barannikova Rosja 85.5 87.0 205.8
28 Irina Avvakumova Rosja 85.5 85.0 203.6
29 Michael Glasder USA 80.5 83.0 196.9
30 Elena Runggaldier Włochy 87.0 80.5 196.1
31 Nita Englund USA 79.5 75.5 175.6
32 Silje Opseth Norwegia 80.5 67.5 159.1
33 Roman Koudelka Czechy 94.0   123.0
34 Janne Ahonen Finlandia 90.5   116.5
35 Ville Larinto Finlandia 88.5   112.6
36 Jakub Janda Czechy 88.0   110.7
37 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 88.0   106.6
38 Lea Lemare Francja 84.5   103.3
39 Taylor Henrich Kanada 85.5   102.2
40 Vincent Descombes Sevoie Francja 84.0   101.8
41 Lucile Morat Francja 84.0   100.7
42 Sorin Iulian Pitea Rumunia 82.0   98.8
43 Paul Brasme Francja 82.0   97.3
44 Ilya Kratov Kazachstan 82.0   94.5
45 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 80.0   92.6
46 Joshua Maurer Kanada 80.0   90.3
47 Barbora Blazkova Czechy 77.0   88.3
48 Julia Kykkänen Finlandia 78.5   87.7
49 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 76.5   83.4
50 Alexey Korolev Kazachstan 77.0   81.6
51 Marta Krepelkova Czechy 76.0   81.3
52 Susanna Forsstroem Finlandia 79.0   80.6
53 Natasha Bodnarchuk Kanada 76.0   80.4
54 Andreea Diana Trambitas Rumunia 67.0   61.4
55 Valentina Sderzhikova Kazachstan 62.0   51.4
56 Dayana Akhmetvaliyeva Kazachstan 53.5   30.9

« Mistrzostwa ¦wiata 2017 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 2017

Mistrzostwa ¦wiata 2017

Kalendarium
Anders Jacobsen
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
FIS Cup Liberec
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich