TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
26.02.2005 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 1137.3
2 Finlandia Finlandia 1122.9
3 Norwegia Norwegia 1113.5
4 Słowenia Słowenia 1004.6
5 Niemcy Niemcy 985.6
6 Rosja Rosja 933.6
7 Szwajcaria Szwajcaria 932.9
8 Czechy Czechy 916.9
9 Polska Polska 449.7
10 Japonia Japonia 422.6
11 Kazachstan Kazachstan 359.3
12 Włochy Włochy 345.3
13 Korea Pd. Korea Pd. 307.4
14 Chiny Chiny 190.9
15 Białoru¶ Białoru¶ 186.8
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matti Hautamäki Finlandia 139.5 139.5 306.7
2 Roar Ljoekelsoey Norwegia 134.0 141.5 299.4
3 Martin Höllwarth Austria 138.5 138.0 297.2
4 Rok Benkovic Słowenia 139.5 138.5 294.4
5 Thomas Morgenstern Austria 135.0 137.5 286.5
6 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 136.5 133.5 286.0
7 Jakub Janda Czechy 138.5 128.5 282.6
8 Janne Ahonen Finlandia 129.5 142.5 282.1
9 Lars Bystoel Norwegia 136.0 131.5 281.5
10 Andreas Widhölzl Austria 131.0 135.5 280.2
11 Risto Jussilainen Finlandia 130.5 134.5 274.5
12 Wolfgang Loitzl Austria 131.0 132.0 273.4
13 Georg Späth Niemcy 134.5 128.0 271.0
14 Tami Kiuru Finlandia 131.0 126.0 259.6
15 Andreas Küttel Szwajcaria 124.5 131.5 258.8
16 Dimitry Vassiliev Rosja 131.0 126.0 253.1
17 Michael Uhrmann Niemcy 127.0 125.5 253.0
18 Jernej Damjan Słowenia 128.0 124.5 251.5
19 Ildar Fatchullin Rosja 120.0 130.5 248.4
20 Sigurd Pettersen Norwegia 123.5 128.5 246.6
21 Martin Schmitt Niemcy 121.5 128.0 245.1
22 Jan Matura Czechy 122.5 127.5 244.5
23 Primoz Peterka Słowenia 119.5 129.0 243.3
24 Michael Möllinger Szwajcaria 122.0 124.0 236.8
25 Simon Ammann Szwajcaria 122.0 120.0 231.1
26 Dimitry Ipatov Rosja 119.0 117.5 219.7
27 Jörg Ritzerfeld Niemcy 117.5 120.0 216.5
28 Jure Bogataj Słowenia 116.5 119.0 215.4
29 Denis Kornilov Rosja 119.0 114.0 212.4
30 Marco Steinauer Szwajcaria 110.0 119.0 206.2
31 Jan Mazoch Czechy 116.0 111.5 200.5
32 Lukas Hlava Czechy 113.5 107.5 189.3
33 Adam Małysz Polska 136.5   145.2
34 Takanobu Okabe Japonia 120.5   114.4
35 Radik Zhaparov Kazachstan 120.0   114.0
36 Kamil Stoch Polska 117.0   108.1
37 Akira Higashi Japonia 116.5   105.7
38 Hideharu Miyahira Japonia 116.0   105.3
39 Sebastian Colloredo Włochy 114.5   101.1
40 Marco Beltrame Włochy 114.0   100.7
  Marcin Bachleda Polska 114.0   100.7
42 Nikolay Karpenko Kazachstan 113.5   99.3
43 Noriaki Kasai Japonia 111.5   97.2
44 Mateusz Rutkowski Polska 111.5   95.7
45 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 108.0   87.9
46 Seou Choi Korea Pd. 106.5   86.7
47 Stefano Chiapolino Włochy 105.5   84.4
48 Ivan Karaulov Kazachstan 102.5   78.0
49 Maksim Anisimov Białoru¶ 99.5   71.6
50 Heung Chul Choi Korea Pd. 100.5   68.4
51 Assan Takhtakhunov Kazachstan 97.5   68.0
52 Zhandong Tian Chiny 98.5   65.8
53 Chil-Ku Kang Korea Pd. 95.5   64.4
54 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 94.0   61.2
55 Yang Li Chiny 93.0   60.4
56 Alessio Bolognani Włochy 94.5   59.1
57 Ivan Sobolev Białoru¶ 90.0   54.0
58 Jianxun Wang Chiny 89.0   45.7
59 Chengbo Li Chiny 75.0   19.0
60 Petr Chaadaev Białoru¶ 127.5   0.0

« Mistrzostwa ¦wiata 2005 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 2005

Mistrzostwa ¦wiata 2005

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »