Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2020
Najbliższe zawody
kalendarz na przyszły sezon
nie został jeszcze zatwierdzony
23.02.2001 - Lahti (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Adam Małysz Polska 89.5 98.0 246.0
2 Martin Schmitt Niemcy 91.5 90.0 233.0
3 Martin Höllwarth Austria 88.5 88.5 223.0
4 Stefan Horngacher Austria 86.5 89.0 219.0
5 Masahiko Harada Japonia 81.0 94.0 217.5
6 Janne Ahonen Finlandia 86.0 87.5 216.5
  Andreas Goldberger Austria 80.5 93.5 216.5
8 Noriaki Kasai Japonia 80.5 92.5 215.5
9 Matti Hautamäki Finlandia 82.0 92.0 214.0
10 Ville Kantee Finlandia 85.5 87.5 212.5
11 Andreas Küttel Szwajcaria 85.5 86.5 211.0
  Ildar Fatchullin Rosja 85.0 87.0 211.0
13 Wolfgang Loitzl Austria 85.0 86.0 209.0
14 Risto Jussilainen Finlandia 81.5 89.0 204.0
15 Wojciech Skupień Polska 84.5 84.0 201.0
16 Alexander Herr Niemcy 84.0 84.5 200.0
17 Jakub Janda Czechy 81.5 85.0 196.5
18 Kristoffer Jaafs Szwecja 82.0 84.0 194.5
19 Kazuya Yoshioka Japonia 84.5 80.5 193.0
20 Hideharu Miyahira Japonia 79.5 84.0 188.5
  Roar Ljoekelsoey Norwegia 79.0 84.5 188.5
22 Nicolas Dessum Francja 80.0 82.5 187.0
23 Alan Alborn USA 80.5 79.5 183.0
24 Heung Chul Choi Korea Pd. 83.5 77.0 181.5
25 Marco Steinauer Szwajcaria 77.0 80.0 174.5
26 Marcin Bachleda Polska 78.5 77.5 173.0
  Miroslav Formanek Słowacja 78.0 82.0 173.0
28 Frank Löffler Niemcy 77.0 79.0 172.5
29 Sylvain Freiholz Szwajcaria 79.5 76.0 170.0
30 Damjan Fras Słowenia 80.5 73.0 165.5
31 Igor Medved Słowenia 76.5   82.0
32 Kazuyoshi Funaki Japonia 76.0   81.5
33 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 75.5   81.0
34 Dmitry Chvykov Kirgistan 75.5   80.0
  Martin Mesik Słowacja 76.5   80.0
36 Sven Hannawald Niemcy 75.5   78.5
37 Michal Dolezal Czechy 75.5   78.0
  Clint Jones USA 74.5   78.0
39 Roberto Cecon Włochy 76.5   77.0
  Rickard Froeier Szwecja 74.5   77.0
41 Matej Uram Słowacja 73.5   76.5
42 Marc Vogel Szwajcaria 72.0   72.0
43 Stanislav Filimonov Kazachstan 71.0   71.5
44 Jaan Juris Estonia 71.5   70.0
  Juri Rulev Kazachstan 71.0   70.0
46 Pavel Gaiduk Kazachstan 69.0   66.0
47 Jure Radelj Słowenia 68.0   63.5
48 Emmanuel Chedal Francja 68.0   63.0
49 Johan Munters Szwecja 67.0   55.0
50 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 49.0   17.0

« Mistrzostwa ¦wiata 2001 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 2001

Mistrzostwa ¦wiata 2001

Kalendarium
Julian Musiol
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Samuel Wiget (1992)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich