TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
16.12.2018, godz. 09:00
Ruka HS-142
CoC
21.02.1999 - Ramsau / Bischofshofen (Austria) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Martin Schmitt Niemcy 126.0 129.5 263.4
2 Sven Hannawald Niemcy 127.0 127.0 261.7
3 Hideharu Miyahira Japonia 125.5 128.0 258.8
4 Janne Ahonen Finlandia 123.5 126.0 254.1
5 Kazuyoshi Funaki Japonia 122.0 125.5 251.5
6 Masahiko Harada Japonia 119.5 126.5 246.8
7 Stefan Horngacher Austria 120.0 123.5 240.3
8 Dieter Thoma Niemcy 119.0 123.0 237.6
9 Hiroya Saito Japonia 117.0 118.5 226.9
10 Noriaki Kasai Japonia 115.0 118.5 222.3
11 Nicolas Dessum Francja 108.5 122.5 213.8
12 Andreas Widhölzl Austria 111.0 117.5 210.8
13 Reinhard Schwarzenberger Austria 115.0 113.5 210.3
14 Martin Höllwarth Austria 112.0 114.0 205.3
15 Peter Zonta Słowenia 110.0 112.5 197.5
16 Sylvain Freiholz Szwajcaria 112.0 109.5 197.2
17 Kristian Brenden Norwegia 113.0 109.5 196.0
18 Christof Duffner Niemcy 112.0 110.0 194.1
19 Roar Ljoekelsoey Norwegia 110.0 109.5 192.1
20 Damjan Fras Słowenia 114.0 106.0 191.5
21 Roberto Cecon Włochy 107.5 109.5 187.6
22 Bruno Reuteler Szwajcaria 109.5 108.0 187.5
23 Mika Laitinen Finlandia 106.5 109.5 184.3
24 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 107.0 109.0 183.8
25 Robert Mateja Polska 109.5 105.0 182.1
26 Valery Kobelev Rosja 107.5 108.0 181.9
27 Alan Alborn USA 109.0 101.0 173.0
28 Jakub Suchacek Czechy 105.5 101.5 166.1
29 Kristoffer Jaafs Szwecja 105.0 98.5 158.8
30 Ville Kantee Finlandia 107.5 94.0 152.7
31 Jure Radelj Słowenia 102.5   81.0
32 Łukasz Kruczek Polska 100.0   77.0
33 Jani Soininen Finlandia 100.5   76.9
34 Michal Dolezal Czechy 100.0   76.5
35 Lasse Ottesen Norwegia 99.5   75.6
36 Primoz Peterka Słowenia 95.5   66.9
37 Adam Małysz Polska 95.0   66.0
  Massimo Vellar Włochy 95.0   66.0
39 Dimitry Vassiliev Rosja 94.0   64.7
40 Ivan Lunardi Włochy 94.5   64.6
41 Lucas Chevalier-Girod Francja 94.0   63.7
42 Marco Steinauer Szwajcaria 93.0   62.4
  Michal Psenko Słowacja 93.0   62.4
44 Fredrik Johansson Szwecja 91.0   58.3
45 Martin Mesik Słowacja 91.0   57.8
46 Brendan Doran USA 89.0   53.7
47 Pavel Gaiduk Kazachstan 88.5   52.8
48 Jakub Janda Czechy 90.0   50.0
49 Marcin Bachleda Polska 88.0   48.4
50 Jakub Jiroutek Czechy 86.0   46.8
51 Andreas Küttel Szwajcaria 85.0   46.0
52 Glynn Pedersen Wielka Brytania 84.0   44.2
53 Stanislav Filimonov Kazachstan 83.0   42.9
54 Artur Khamidullin Rosja 83.5   40.3
55 Rickard Froeier Szwecja 82.0   37.6
56 Alexander Volkov Rosja 82.5   37.0
57 Filip Kafka Słowacja 81.0   35.3
58 Seou Choi Korea Pd. 75.5   28.4
59 Maxim Polunin Kazachstan 72.0   21.1
60 Joiri Mikitinez Ukraina 70.5   18.4
61 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 70.0   17.0
62 Dmitri Chvykov Kazachstan 70.0   12.5
63 Matej Uram Słowacja 68.0   9.4
64 Mattias Bylund Szwecja 67.0   8.6
65 Alexandr Diadula Białoru¶ 68.0   7.4
66 Heung Chul Choi Korea Pd. 68.0   6.9
67 Sergei Bobrov Białoru¶ 55.0   0.0

« Mistrzostwa ¦wiata 1999 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1999

Mistrzostwa ¦wiata 1999

Najbliższe zawody
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs ind.
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (jedna seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »