TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018, godz. 16:00
Notodden HS-100
FIS Cup
27.02.1997 - Trondheim (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Finlandia Finlandia 955.3
2 Japonia Japonia 905.0
3 Niemcy Niemcy 845.6
4 Austria Austria 840.9
5 Norwegia Norwegia 799.0
6 Słowenia Słowenia 791.1
7 Francja Francja 750.7
8 Szwajcaria Szwajcaria 733.2
9 Czechy Czechy 693.8
10 Polska Polska 641.6
11 Kazachstan Kazachstan 517.2
12 Rosja Rosja 516.0
13 Szwecja Szwecja 309.4
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jani Soininen Finlandia 126.5 123.5 253.5
2 Dieter Thoma Niemcy 129.5 120.0 247.6
3 Kazuyoshi Funaki Japonia 127.5 118.0 247.4
4 Nicolas Dessum Francja 121.5 123.5 243.5
5 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 121.0 120.5 238.7
6 Masahiko Harada Japonia 115.5 125.5 237.8
7 Mika Laitinen Finlandia 116.5 123.0 232.1
8 Primoz Peterka Słowenia 121.5 117.0 231.3
9 Janne Ahonen Finlandia 114.5 123.0 231.0
10 Andreas Goldberger Austria 117.0 119.5 229.7
11 Andreas Widhölzl Austria 119.5 114.5 223.2
12 Hiroya Saito Japonia 120.0 110.0 216.0
13 Sylvain Freiholz Szwajcaria 111.0 118.5 214.1
14 Espen Bredesen Norwegia 110.0 117.5 212.0
15 Lasse Ottesen Norwegia 112.5 115.0 211.0
16 Martin Schmitt Niemcy 116.5 111.0 208.0
17 Robert Meglic Słowenia 113.0 112.0 205.0
18 Takanobu Okabe Japonia 114.5 109.0 203.8
19 Jan Matura Czechy 117.5 110.5 202.9
20 Hansjörg Jäkle Niemcy 110.0 113.0 201.4
21 Stefan Horngacher Austria 111.0 109.5 196.9
22 Havard Lie Norwegia 122.0 99.5 196.7
23 Martin Höllwarth Austria 116.5 100.5 191.1
24 Christof Duffner Niemcy 108.5 108.5 188.6
25 Blaz Vrhovnik Słowenia 116.5 99.5 184.3
26 Andreas Küttel Szwajcaria 110.5 102.0 180.5
27 Didier Mollard Francja 104.5 108.5 180.4
28 Adam Małysz Polska 106.5 105.5 179.6
29 Bruno Reuteler Szwajcaria 119.5 93.0 179.5
30 Roar Ljoekelsoey Norwegia 111.0 100.0 179.3
31 Aleksandr Kolmakov Kazachstan 103.0 107.5 176.9
32 Jaroslav Sakala Czechy 100.5 107.5 173.9
33 Jakub Suchacek Czechy 102.5 106.5 172.7
34 Peter Zonta Słowenia 100.5 107.0 170.5
35 Robert Mateja Polska 118.5 88.5 169.6
36 Jerome Gay Francja 102.0 103.5 167.4
37 Valeri Stoljarov Rosja 102.5 103.0 165.9
38 Wojciech Skupień Polska 100.5 104.5 165.5
39 Lucas Chevalier-Girod Francja 104.5 98.5 159.4
40 Marco Steinauer Szwajcaria 97.0 105.0 159.1
41 Roman Krenek Czechy 98.5 97.5 144.3
42 Pavel Gaiduk Kazachstan 95.0 98.0 143.9
43 Dmitri Tschelowenko Rosja 91.0 99.5 135.9
44 Krystian Długopolski Polska 92.5 93.0 126.9
45 Artur Khamidullin Rosja 95.0 87.0 115.1
46 Stanislav Filimonov Kazachstan 89.5 88.5 110.4
47 Alexander Volkov Rosja 87.0 85.0 99.1
48 Jan Halvardsson Szwecja 88.5 81.0 94.6
49 Alexander Korobov Kazachstan 88.5 79.0 86.0
50 Rickard Froeier Szwecja 86.5 79.5 84.8
51 Fredrik Johansson Szwecja 77.0 87.0 79.2
52 Jonas Westberg Szwecja 72.0 76.5 50.8

« Mistrzostwa ¦wiata 1997 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1997

Mistrzostwa ¦wiata 1997

Kalendarium
Jeroen Nikkel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »