TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
23.02.1993 - Falun (Szwecja) K-115
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Norwegia Norwegia 821.5
2 Czechy Czechy 772.1
3 Austria Austria 745.4
4 Francja Francja 724.2
5 Japonia Japonia 716.0
6 Finlandia Finlandia 696.7
7 Słowenia Słowenia 671.0
8 Szwajcaria Szwajcaria 652.9
9 Szwecja Szwecja 646.4
10 Włochy Włochy 644.9
11 Niemcy Niemcy 632.2
12 Kazachstan Kazachstan 528.6
13 Rosja Rosja 430.7
14 Ukraina Ukraina 308.4
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Espen Bredesen Norwegia 112.0 113.0 226.5
2 Sarno Gostisa Słowenia 112.0 110.0 217.3
3 Jaroslav Sakala Czechy 105.0 117.0 216.3
4 Bjoern Myrbakken Norwegia 107.0 112.0 212.1
5 Helge Brendryen Norwegia 110.0 108.0 205.2
6 Takanobu Okabe Japonia 103.0 111.5 203.3
7 Andreas Goldberger Austria 105.0 107.5 201.5
8 Didier Mollard Francja 106.0 107.0 199.2
9 Risto Jussilainen Finlandia 104.0 107.5 197.6
10 Roberto Cecon Włochy 102.5 108.0 196.7
11 Frantisek Jez Czechy 100.5 107.5 190.7
12 Jiri Parma Czechy 102.5 105.5 190.2
13 Gerd Siegmund Niemcy 101.0 104.0 186.2
14 Ernst Vettori Austria 100.0 103.5 182.9
15 Dionis Vodnev Kazachstan 101.5 102.0 181.9
16 Stefan Horngacher Austria 103.0 102.0 181.0
17 Vaesa Hakala Finlandia 104.5 101.5 180.4
18 Heinz Kuttin Austria 97.5 105.0 180.0
19 Nicolas Jean-Prost Francja 103.0 99.0 179.3
20 Ivan Lunardi Włochy 98.5 103.5 178.8
21 Bruno Reuteler Szwajcaria 101.0 101.0 177.8
22 Oeyvind Berg Norwegia 102.0 101.0 177.7
23 Masahiko Harada Japonia 97.5 102.0 175.5
24 Martin Svagerko Czechy 99.0 102.0 174.9
25 Steve Delaup Francja 98.5 102.0 173.7
26 Christof Duffner Niemcy 100.0 100.0 173.5
27 Toni Nieminen Finlandia 96.0 105.0 172.9
28 Jerome Gay Francja 97.0 103.0 172.0
29 Noriaki Kasai Japonia 97.0 101.0 170.2
30 Robert Meglic Słowenia 97.5 99.5 168.8
31 Per-Inge Taellberg Szwecja 95.5 102.0 168.0
32 Kenji Suda Japonia 95.0 102.5 167.0
33 Mikael Martinsson Szwecja 98.5 97.5 165.9
34 Stefan Zuend Szwajcaria 96.0 100.0 164.9
35 Michail Essin Rosja 94.0 100.0 162.1
36 Staffan Taellberg Szwecja 95.5 102.0 158.0
37 Sylvain Freiholz Szwajcaria 100.5 91.5 155.3
38 Martin Trunz Szwajcaria 97.0 94.0 154.9
39 Magnus Westman Szwecja 95.0 95.0 154.5
40 Ivo Pertile Włochy 91.0 96.0 146.3
41 Janne Ahonen Finlandia 93.0 94.0 145.8
42 Matjaz Kladnik Słowenia 92.0 94.5 145.6
43 Andrej Vervejkin Kazachstan 86.5 101.0 145.0
44 Jens Weissflog Niemcy 86.5 97.5 142.1
45 Matjaz Zupan Słowenia 92.0 92.5 139.3
46 Dieter Thoma Niemcy 88.5 92.5 130.4
47 Maxim Polunin Kazachstan 88.5 91.5 128.5
48 Silvio Bintani Włochy 86.5 90.0 123.1
49 Dmitri Tschelowenko Rosja 83.5 90.5 114.1
50 Wassil Gribowitsch Ukraina 84.5 84.5 106.6
51 Andrej Zadrjazjskij Rosja 74.5 90.0 91.3
52 Dmitri Prosvirnin Ukraina 83.0 79.0 89.3
53 Alexandr Taranov Kazachstan 79.5 76.0 73.2
54 Sergei Mishev Rosja 74.5 76.0 63.2
55 Andrey Glyvko Ukraina 72.0 68.0 56.5
56 Valeri Vdovenko Ukraina 75.0 72.0 56.0

« Mistrzostwa ¦wiata 1993 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1993

Mistrzostwa ¦wiata 1993

Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »