TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
27.02.1993 - Falun (Szwecja) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Masahiko Harada Japonia 92.5 88.0 237.8
2 Andreas Goldberger Austria 89.5 88.5 231.3
3 Jaroslav Sakala Czechy 88.0 89.0 228.2
4 Ivan Lunardi Włochy 91.0 86.0 224.7
5 Toni Nieminen Finlandia 87.0 86.0 219.8
6 Sarno Gostisa Słowenia 87.5 86.0 218.1
7 Jinya Nishikata Japonia 85.5 87.0 214.5
8 Jiri Parma Czechy 86.5 84.5 212.6
9 Noriaki Kasai Japonia 86.5 82.5 208.9
  Stefan Horngacher Austria 86.5 84.5 208.9
11 Ernst Vettori Austria 87.0 81.0 207.8
12 Dionis Vodnev Kazachstan 84.5 84.5 207.4
  Vaesa Hakala Finlandia 84.5 84.5 207.4
14 Takanobu Okabe Japonia 85.0 83.0 206.8
15 Roberto Cecon Włochy 85.5 83.5 206.4
16 Martin Höllwarth Austria 84.5 83.5 203.8
17 Robert Meglic Słowenia 84.5 83.5 202.2
18 Michail Essin Rosja 84.5 82.5 202.0
19 Espen Bredesen Norwegia 83.5 84.0 198.8
20 Gerd Siegmund Niemcy 87.0 78.5 196.7
21 Didier Mollard Francja 85.0 80.5 195.8
22 Oeyvind Berg Norwegia 84.5 80.5 195.5
23 Nicolas Jean-Prost Francja 81.5 82.0 192.6
24 Heinz Kuttin Austria 82.5 79.5 190.7
25 Bruno Reuteler Szwajcaria 81.0 81.5 190.0
26 Steve Delaup Francja 82.0 80.0 188.2
27 Mikael Martinsson Szwecja 81.5 79.5 186.6
28 Christof Duffner Niemcy 79.0 81.5 185.3
29 Andreas Scherer Niemcy 78.5 81.5 184.5
30 Helge Brendryen Norwegia 78.5 83.0 184.4
31 Johan Rasmussen Szwecja 80.0 79.5 183.2
32 Robert Holme USA 80.0 79.5 182.2
33 Frantisek Jez Czechy 81.0 77.5 180.6
  Bjoern Myrbakken Norwegia 81.0 77.5 180.6
35 Martin Svagerko Słowacja 79.0 79.0 179.3
36 Risto Jussilainen Finlandia 77.0 81.5 179.1
37 Staffan Taellberg Szwecja 78.0 79.0 178.2
38 Martin Trunz Szwajcaria 81.5 76.0 177.0
39 Andrej Vervejkin Kazachstan 85.0 73.0 175.8
40 Jens Weissflog Niemcy 76.5 79.5 175.6
41 Per-Inge Taellberg Szwecja 81.0 75.0 174.6
42 Jerome Gay Francja 77.5 78.0 173.8
43 Sylvain Freiholz Szwajcaria 79.5 75.5 172.0
44 Stefan Zuend Szwajcaria 78.5 76.0 171.7
45 Wojciech Skupień Polska 77.0 76.5 168.6
46 Ivo Pertile Włochy 75.5 78.0 166.1
47 Urban Franc Słowenia 75.5 76.5 163.2
48 Jim Holland USA 73.5 77.5 161.6
  John Lockyer Kanada 74.0 77.0 161.6
50 Jani Soininen Finlandia 72.0 79.0 157.6
51 Matjaz Kladnik Słowenia 79.0 68.5 152.5
52 Alexandr Ogorodnikov Białoru¶ 71.5 75.5 151.2
53 Robert Zygmuntowicz Polska 69.0 73.5 139.0
54 Jeremy Blackburn Kanada 70.5 70.0 134.8
55 Sergei Ignatiev Rosja 69.0 70.5 132.7
56 Dmitri Tschelowenko Rosja 73.5 66.0 131.7
57 Alexandr Taranov Kazachstan 69.0 70.5 129.2
58 Greg Boester USA 69.0 69.0 128.8
59 Alexandr Sinyavsky Białoru¶ 69.5 67.0 124.4
60 Dmitri Prosvirnin Ukraina 70.0 64.5 119.2
61 Maxim Polunin Kazachstan 64.5 65.5 111.5
62 Valeri Vdovenko Ukraina 63.0 66.0 108.4
63 Kakhaber Tsakadze Gruzja 63.0 62.5 100.8
64 Wassil Gribowitsch Ukraina 65.0 60.5 100.3
65 Valerji Karetnikov Rosja 58.0 60.0 79.2
66 Andrey Glyvko Ukraina 56.0 52.0 56.6

« Mistrzostwa ¦wiata 1993 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1993

Mistrzostwa ¦wiata 1993

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »