Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
10.02.1991 - Predazzo (Włochy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Franci Petek Jugosławia 115.5 117.0 217.5
2 Rune Olijnyk Norwegia 114.0 118.0 216.3
3 Jens Weissflog Niemcy 116.5 113.5 210.0
4 Heinz Kuttin Austria 113.5 113.0 205.1
5 Stefan Zuend Szwajcaria 117.5 111.0 203.4
  Stefan Horngacher Austria 111.5 112.0 203.4
7 Andre Kiesewetter Niemcy 116.0 114.0 203.0
8 Ernst Vettori Austria 112.0 110.0 199.3
9 Andreas Felder Austria 104.5 114.0 192.9
10 Akira Higashi Japonia 118.5 102.0 191.7
11 Mikael Martinsson Szwecja 110.0 108.5 190.9
12 Risto Laakonen Finlandia 108.0 110.0 190.7
13 Andrej Werwejkin ZSRR 107.5 113.0 187.7
14 Per-Inge Taellberg Szwecja 109.0 107.0 185.9
15 Christof Duffner Niemcy 114.0 107.0 183.9
16 Espen Bredesen Norwegia 111.5 104.0 183.2
17 Masahiko Harada Japonia 104.5 108.5 182.7
18 Horst Bulau Kanada 101.5 108.5 174.5
19 Jon-Inge Kjorum Norwegia 104.0 105.0 172.1
20 Raimo Ylipulli Finlandia 105.0 103.0 171.2
21 Dieter Thoma Niemcy 107.0 101.5 169.9
22 Goran Janus Jugosławia 106.5 102.5 168.6
23 Takuya Takeuchi Japonia 105.0 103.0 166.7
24 Kent Johanssen Norwegia 102.5 104.5 165.3
25 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 107.5 98.0 165.2
26 Pavel Ploc Czechosłowacja 102.0 103.5 163.2
27 Dionis Vodnev Niemcy 99.5 102.5 161.3
28 Frantisek Jez Czechosłowacja 101.0 100.5 158.1
29 Staffan Taellberg Szwecja 101.0 97.5 155.9
30 Steve Delaup Francja 104.0 96.0 153.5
31 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 108.5 90.0 147.4
32 Roberto Cecon Włochy 94.0 103.0 144.8
33 Miran Tepes Jugosławia 96.0 100.0 142.4
34 Jari Puikkonen Finlandia 96.0 97.0 142.2
35 Ivan Lunardi Włochy 94.0 99.0 141.7
36 Noriaki Kasai Japonia 97.0 97.0 141.1
37 Jiri Parma Czechosłowacja 93.0 99.0 138.8
38 Ron Richards Kanada 94.5 95.5 137.5
39 Jan Kowal Polska 90.5 102.0 134.0
40 Janez Debelak Jugosławia 94.0 95.5 133.8
41 Kris Severson USA 98.0 91.5 132.3
42 Colin Capel Kanada 90.0 98.5 131.4
43 Ivo Pertile Włochy 88.5 99.5 131.2
44 Michail Essin ZSRR 85.0 104.0 128.6
45 Carlo Pinzani Włochy 96.5 90.0 127.7
46 Didier Mollard Francja 103.0 85.0 125.0
47 Martin Trunz Szwajcaria 89.0 95.0 124.1
  Alojzy Moskal Polska 92.5 92.5 124.1
49 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 85.0 97.0 121.8
50 Matti Nykänen Finlandia 91.5 90.0 121.1
51 Vladimir Breitschev Bułgaria 100.0 86.0 120.9
52 Jim Holland USA 87.0 95.5 120.5
53 Zacharij Sotirov Bułgaria 93.0 89.5 119.0
54 John Lockyer Kanada 91.0 90.5 116.1
55 Pavel Kustov ZSRR 88.0 90.0 112.2
56 Bogdan Papierz Polska 89.0 88.0 104.3
57 Yannick Revuz Francja 94.5 83.0 102.0
58 Jacky Arpin Francja 81.5 89.0 96.2
59 Tad Langlois USA 85.0 82.5 94.0
60 Mark Konopacke USA 85.5 85.0 91.2
61 Johan Rasmussen Szwecja 71.0 90.0 73.4
62 Robert Groszwilhelm Rumunia 73.5 70.5 36.6

« Mistrzostwa ¦wiata 1991 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1991

Mistrzostwa ¦wiata 1991

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
29 wrze¶nia 2019 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich