Doł±cz do BetX i skorzystaj z bonusów. Najwyższy bonus 7777 PLN na start. Podwójne wej¶cie: freebet na start.
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
4
8
9
10
11
22
23
24
29
30
31
marzec 2021
Najbliższe zawody
05.03.2021, godz. 17:00
Oberstdorf HS-137
M¦ ind. M
20.02.1989 - Lahti (Finlandia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jari Puikkonen Finlandia 113.5 107.0 218.5
2 Jens Weissflog NRD 114.5 103.0 212.5
3 Matti Nykänen Finlandia 105.0 108.5 205.0
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 111.0 100.5 201.5
5 Andrej Verveikin ZSRR 109.0 103.0 199.5
6 Franz Neulaendtner Austria 103.5 103.5 198.5
  Ladislav Dluhos Czechosłowacja 105.5 103.5 198.5
8 Pavel Ploc Czechosłowacja 106.0 102.5 194.5
9 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 100.5 101.0 185.5
10 Erik Johnsen Norwegia 99.5 99.5 183.0
11 Michail Jessin ZSRR 99.0 100.0 182.5
  Roberto Cecon Włochy 104.0 98.5 182.5
  Clas Brede Braaten Norwegia 103.0 99.0 182.5
14 Ernst Vettori Austria 104.0 93.5 180.5
15 Sandro Sambugaro Włochy 96.5 96.5 174.5
  Jon-Inge Kjorum Norwegia 93.5 100.5 174.5
17 Virginio Lunardi Włochy 103.5 89.0 172.0
18 Andreas Felder Austria 98.5 92.0 171.5
19 Staffan Taellberg Szwecja 97.0 93.5 169.5
20 Primoz Ulaga Jugosławia 98.0 92.0 167.5
21 Jiri Parma Czechosłowacja 93.0 96.0 166.5
  Jan Boklöv Szwecja 114.0 78.5 166.5
23 Josef Heumann RFN 96.5 93.0 165.5
24 Risto Laakkonen Finlandia 99.0 88.5 164.0
25 Christian Hauswirth Szwajcaria 96.5 88.0 161.0
26 Martin Svagerko Czechosłowacja 99.0 87.0 160.5
27 Andreas Bauer Niemcy 91.0 93.0 158.0
28 Dieter Thoma RFN 103.5 82.0 157.0
  Mike Holland USA 92.5 90.0 157.0
  Matjaz Debelak Jugosławia 93.0 89.5 157.0
31 Aake Norman Szwecja 90.5 90.0 156.0
32 Vladimir Breitschev Bułgaria 90.0 93.5 154.5
33 Werner Haim Austria 99.0 82.0 153.5
34 Ingo Zuechner NRD 90.0 89.0 152.5
  Pavel Kustov ZSRR 82.5 98.0 152.5
36 Matjaz Zupan Jugosławia 78.0 102.5 150.5
37 Heiko Hunger Niemcy 92.0 88.5 150.0
38 Janez Debelak Jugosławia 91.0 87.0 149.5
39 Guenther Stranner Austria 86.0 92.5 146.5
40 Antonio Lacedelli Włochy 89.0 89.5 146.0
41 Valery Vdovenko ZSRR 84.5 90.0 145.0
42 Pascal Reymond Szwajcaria 88.5 83.5 144.0
43 Bogdan Papierz Polska 88.0 85.5 143.5
44 Ulf Findeisen NRD 87.5 84.5 142.0
45 Bernat Sola Hiszpania 89.0 84.0 139.5
  Thomas Klauser RFN 82.5 91.0 139.5
47 Ron Richards Kanada 87.5 83.0 139.0
48 Tad Langlois USA 83.0 87.5 134.0
49 Gerard Balanche Szwajcaria 83.0 84.0 130.5
50 Colin Capel Kanada 84.0 83.0 130.0
51 Jan Kowal Polska 91.0 74.5 127.5
52 Emil Zografski Bułgaria 87.0 77.0 127.0
53 Christoph Lehmann Szwajcaria 88.5 76.0 126.0
54 Sadao Shimizu Japonia 84.0 74.0 120.5
55 Didier Mollard Francja 78.0 82.5 119.0
  Akira Higashi Japonia 77.5 81.5 119.0
57 Noriaki Kasai Japonia 88.5 71.0 117.0
58 Jarosław M±dry Polska 88.0 72.5 116.0
59 Florian Treves Francja 85.0 71.0 109.5
60 Mikael Martinsson Szwecja 77.5 75.0 109.0
61 Mark Konopacke USA 76.0 76.5 107.0
62 Kurt Stein USA 71.0 82.5 105.5
63 Todd Gillmann Kanada 78.5 71.0 102.5
64 Nicolas Jean-Prost Francja 69.0 75.0 89.5
65 Eric Breche Francja 72.0 60.0 68.5

« Mistrzostwa ¦wiata 1989 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1989

Mistrzostwa ¦wiata 1989

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Nicolas Gonthier (1993)
Najbliższe zawody
4 marca 2021 (czwartek)
16:00
M¦ Oberstdorf
17:30
M¦ Oberstdorf
5 marca 2021 (pi±tek)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs ind. M
6 marca 2021 (sobota)
15:45
M¦ Oberstdorf
seria próbna M
17:00
M¦ Oberstdorf
konkurs druż. M
12 marca 2021 (pi±tek)
20:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
22:01
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
dzisiaj
23:06
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
01:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
05:30
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
06:30
Eurosport 2 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf, Niemcy
jutro
16:40
Eurosport 1 Studio przed konkursem indywidualnym, HS 137
LIVE
jutro
16:50
Eurosport
Player
Mistrzostwa ¶wiata - Oberstdorf | HS 137, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
17:00
Eurosport 1 Mistrzostwa ¶wiata, Oberstdorf
LIVE
jutro
18:45
Eurosport 1 Studio po konkursie indywidualnym, HS 137
LIVE
jutro
19:30
Eurosport
Player
. - SKOKI NARCIARSKIE: Mistrzostwa ¶wiata
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto zostanie M¦ panów na skoczni dużej?
Halvor Egner Granerud
Markus Eisenbichler
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Karl Geiger
Anze Lanisek
Bor Pavlovcic
Ryoyu Kobayashi
Daniel Andre Tande
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich