Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
24
25
26
27
luty 2020
Najbliższe zawody
21.02.2020, godz. 14:00
Rasnov HS-97
15.02.1987 - Oberstdorf (RFN) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Felder Austria 110.0 112.5 216.0
2 Vegard Opaas Norwegia 111.0 111.0 208.3
3 Ernst Vettori Austria 108.5 108.5 207.0
4 Matjaz Zupan Jugosławia 108.5 109.0 206.0
5 Thomas Klauser RFN 109.5 108.0 204.5
6 Pekka Suorsa Finlandia 110.5 108.0 203.4
  Mike Arnold NRD 111.0 105.0 203.4
8 Peter Rohwein RFN 107.5 109.0 202.6
9 Jiri Parma Czechosłowacja 108.5 107.0 200.2
10 Tuomo Ylipulli Finlandia 105.0 111.0 199.4
11 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 108.5 108.0 197.6
12 Piotr Fijas Polska 103.5 113.5 196.8
13 Miran Tepes Jugosławia 112.0 104.0 194.9
14 Pavel Ploc Czechosłowacja 106.0 108.5 193.8
15 Jens Weissflog NRD 106.5 105.0 193.6
16 Sandro Sambugaro Włochy 106.0 107.0 192.2
17 Gerard Balanche Szwajcaria 107.0 100.5 191.6
18 Valerji Karetnikov ZSRR 105.0 107.0 191.3
19 Matti Nykänen Finlandia 101.0 112.0 191.2
20 Dieter Thoma RFN 102.5 109.5 190.3
21 Andreas Bauer RFN 104.5 105.5 190.0
22 Martin Svagerko Czechosłowacja 106.5 105.0 189.6
23 Fabrice Piazzini Szwajcaria 104.0 107.5 188.6
24 Ole Gunnar Fidjestoel Norwegia 104.5 106.0 186.7
25 Horst Bulau Kanada 103.0 105.5 185.9
26 Ole Christian Eidhammer Norwegia 101.0 105.0 184.4
27 Ulf Findeisen NRD 102.5 103.0 182.7
28 Matjaz Debelak Jugosławia 103.5 106.5 182.0
29 Ladislav Dluhos Czechosłowacja 99.0 107.5 180.6
30 Antonio Lacedelli Włochy 106.0 100.5 180.1
31 Mike Holland USA 102.5 103.0 177.2
32 Christian Hauswirth Szwajcaria 101.0 103.0 176.6
33 Aleksandr Taranov ZSRR 105.0 102.5 176.5
34 Vadim Zakharov ZSRR 101.5 100.5 176.3
35 Primoz Ulaga Jugosławia 102.5 102.5 175.0
36 Walent Boschitschkov Bułgaria 98.5 102.5 172.4
37 Richard Schallert Austria 99.0 102.0 171.9
38 Hroar Stjernen Norwegia 109.0 107.5 171.1
39 Frederic Berger Francja 99.0 102.5 170.6
40 Thomas Nordgren Szwecja 98.0 100.5 168.9
41 Jan Kowal Polska 100.5 99.0 168.3
42 Zane Palmer USA 100.5 100.0 168.2
43 Takayuki Sasaki Japonia 97.0 102.5 166.3
  Vladimir Breitschev Bułgaria 98.5 101.0 166.3
45 Didier Mollard Francja 96.5 103.5 166.0
  Franz Neulaendtner Austria 93.0 104.5 166.0
47 Ron Richards Kanada 99.5 96.5 164.9
48 Magnus Aastroem Szwecja 98.0 97.0 163.0
49 Ron Rautio Kanada 92.0 106.5 162.9
  Pascal Raymond Szwajcaria 98.0 100.5 162.9
51 Rick Newborn USA 99.5 97.0 162.6
52 Gerard Colin Francja 98.5 99.0 162.0
53 Chris Hastings USA 95.5 102.0 161.5
54 Sergei Brysgalov ZSRR 92.5 100.5 160.2
55 Shinichi Tanaka Japonia 99.0 94.0 154.2
56 Kiril Petkov Bułgaria 89.0 101.5 151.2
  Yasuhide Miyazaki Japonia 91.0 102.0 151.2
58 Raimund Litschko NRD 86.0 101.0 150.3
59 Anders Daun Szwecja 92.0 99.0 147.9
60 Hiro Shima Japonia 91.0 93.0 142.1
61 Laszlo Fischer Węgry 89.0 92.5 140.1
62 Zbigniew Klimowski Polska 87.5 92.0 135.8
63 Per-Inge Taellberg Szwecja 99.0 85.0 134.6
64 Patric Dubiez Francja 88.0 91.5 132.8
65 Bernat Sola Hiszpania 88.5 88.5 130.3
66 Virginio Lunardi Włochy 65.0 98.0 96.7

« Mistrzostwa ¦wiata 1987 - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa ¦wiata 1987

Mistrzostwa ¦wiata 1987

Kalendarium
Juliane Seyfahrt
Najbliższe zawody
20 lutego 2020 (czwartek)
08:30
P¦ Rasnov
odprawa techniczna
10:30
P¦ Rasnov
oficjalny trening
12:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
21 lutego 2020 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Rasnov
seria próbna
14:00
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
22 lutego 2020 (sobota)
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
11:00
P¦ Rasnov
kwalifikacje
11:30
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
12:45
P¦ Rasnov
konkurs ind.
14:00
CoC Val di Fiemme
odprawa techniczna
14:00
FIS Cup Liberec
17:00
CoC Val di Fiemme
oficjalny trening
18:00
CoC Val di Fiemme
seria próbna
19:00
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
23 lutego 2020 (niedziela)
08:45
CoC Val di Fiemme
seria próbna
09:45
CoC Val di Fiemme
konkurs ind.
10:00
FIS Cup Liberec
10:15
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
38%
Austria
33%
Norwegia
12%
Niemcy
9%
Szwajcaria
3%
Japonia
2%
inny kraj
2%
Słowenia
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich